3:5
1:4
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín 8:10
2. Paulína Hudáková, 3. Nela Kapcová, 10. Nela Kapcová, 13. Nela Kapcová, 23. Denisa Kotzurová, 26. Romana Žurková, 33. Alena Zuzaníková, 60. Romana Žurková - 7. Gabriela Žůrková, 21. Nikola Kuchařová, 27. Anet Jarolímová, 30. Karolína Strejcovská, 32. Nikola Kuchařová, 37. Karolína Strejcovská, 45. Zuzana Svobodová, 49. Gabriela Žůrková, 58. Gabriela Žůrková, 60. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 9, Veronika Tomšová 0 - Veronika Samková 8; po třetinách: 4:1, 3:5, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Měli jsme výborný vstup do utkání, dostali jsme se do vedení a předváděli jsme pohledný florbal. Za stavu 6:2 jako by nás někdo vyměnil. Prohrané souboje, nedisciplinovanost, špatný pohyb a srdnatě hrající soupeř nás strestal. Velká facka, která doufám, bude mít pozitivní dopad. Gratulece soupeři
60:00
Střely ve 3.třetině: 7 - 6
60:00
Komenář vedoucího družstva hostů pana Martina Petrgála: Florbalová loupež roku bych nazval naše dnešní vítězství. Pro diváka jistě parádní utkání, Skvělý návrat "do hry" ve druhé třetině pak gradoval v závěru. Před dámami hrajícími na dvě lajny obrovský klobouček dolů, soupeři děkuje za zápas a fanouškům za pomalu domácí prostředí.
60:00
59:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Žurková, asistoval Paulína Hudáková (8:10).
59:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (7:10).
58:12
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
57:42
Ostrava to zkouší v šesti.
57:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (7:9).
56:45
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
55:22
Hudáková vyslala jedovatou střelu, ta však nemířila mezi 3 tyče.
54:06
Dobrou akci jičína ukončuje Kotzurová a bere si míček na svou hokejku.
52:59
Jarolímová opět v šanci, Tomšová rázně zakročuje.
51:53
Teď se míček kutálel podél brankové čáry domácí brány, ale na poslední chvílí ho sbírá Vrlíková.
50:52
Přesilovka zatím bez větší šance.
50:02
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
49:15
Romana Žurková se šikovně dostala do výhodné pozice na střelu, ale střílí vedle.
48:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (7:8).
48:23
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Tomšová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
47:26
Hosté uzamčeni na vlastní polovině.
45:56
Kotzurová střílí mimo.
44:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Tereza Mrázková (7:7).
44:10
Jičín šel 3na1, Žůrková to vzala na sebe a střelila pouze do Dupčákové.
43:02
Kuchařová se nezalekla napadání Zuzaníkové a rozehrává dopředu.
42:00
Hosté hrají v plném počtu.
41:30
Jarolímová vyhazuje na druhou stranu hřiště.
41:02
FBC zatím bez větší šance.
40:00
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
38:15
Žůrková G. se dostala až ke střele, ale trefuje pouze blok.
37:50
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
37:15
Vavrečková svou střelou netrefuje bránu.
36:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Strejcovská, asistoval Anet Jarolímová (7:6).
35:10
Žůrková po nahrávce Kuchařové střílí vysoko nad.
34:25
Chyba Vrlíkové malém dostala FBC do velkých problémů, nakonec svou chybu napravuje.
32:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Viktória Grossová (7:5).
31:53
Jičín se dostává do šancí, ale zatím je neproměňuje.
31:10
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
31:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Anet Jarolímová (6:5).
30:43
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
30:02
Žůrková G. se dostala až ke střele, ale tahem z otočky střílí mimo bránu.
29:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Strejcovská, asistoval Zuzana Svobodová (6:4).
29:05
FBC pod tlakem.
27:48
Nečekaná střela Bachmaierové a následná dorážka Jarolímové nenadělaly Dupčákové velké potíže.
26:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Lucie Paulovičová (6:3).
26:00
Jarolímová nebezpečně vyjela zpoza domácí brány, avšak její střela mířila vysoko nad.
25:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Žurková, asistoval Nela Kapcová (6:2).
25:26
Po chybě Smetákové zvyšuje skóre Žurková.
24:17
jičín je uzamčen na vlastní polovině.
23:16
Bachmaierová rozeznívá tyčku domácí brány.
22:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (5:2).
22:01
Žurková R. stříí pouze do bloku protihráčky.
21:33
Dvě nebezpečné střely letěly na Dupčákovou, ta vše zneškodňuje.
21:08
Chumel před bránou Samkové uklidňuje Kuchařová výhozem míčku do bezpečné vzdálneosti.
17:16
Kosová úspěšná proti Zuzaníkové, ale nad Vrlíkovou se ji vyzrát nepodařilo.
16:17
Romana Žurková ve velké šanci, bohužel se ji nepovedlo zakončení.
14:35
Po chybě Vavrečkové se ke střele dostává Bachmaierová, avšak neúspěšně.
13:09
Zuzaníková zpacifikována Jarolímovou.
12:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Romana Žurková (4:1).
12:04
Mrázková zachraňuje situaci před bránou.
10:22
Žůrková faulována v souboji s Grossovou, rozehrávat tak bude Jičín.
09:41
Zuzaníková netrefuje prázdnou bránu.
09:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (3:1).
09:15
Jičín uzavřen na vlastní polovině.
07:20
Vavrečková se šikovně dostala na střed před bránu hostí, akorát se ji nepovedlo zakončení.
06:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (2:1).
06:12
Šromotová našla Hudákovou v dobré pozici, bohužel přihrávka, kterou vyslala, byla skákavá a nepřesná a Hudáková z ní nemohla těžit.
05:31
Vavrečková hasí chybu Kotzurové.
04:05
Střela po zemi se Vavrečkové nevyplatila a Jičín si bere míček na své hokejky.
03:13
Dupčáková vyráží jedovatou střelu Kosové.
02:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (2:0).
02:30
Kotzurová poslala krásný pass na Vavrečkovou, ta netrefuje.
01:59
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
01:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Romana Žurková (1:0).
01:06
Vrlíková zneškodňuje nebezpečnou střelu Svobodové.
00:44
Jarolímová se pokoušela dostat přes bránící Kotzurovou, ale neúspěšně.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karin Vavrečková, Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Paulína Hudáková, Romana Žurková