1:1
0:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
2. Michaela Mlejnková, 15. Hana Koníčková, 29. Hana Koníčková - 3. Alžbeta Ďuríková, 7. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 37. Barbora Husková, 47. Sára Seevaldová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Martina Lerchová 20 - Petra Klečková 10; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 3 , Vítkovice: 6.
60:00
Střely po zápase: Liberec: 13 , Vítkovice: 25.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Hana Koníčková , Vítkovice: Barbora Husková.
60:00
Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): Po první trošku vlažnější třetině jsme si vypracovali dost šancí, škoda že se nám nedaří proměňovat, jinak poslední dva zápasy byli na mnohem lepší úrovni a snad se nám po novém roce již dosáhnout na body. Vítkovicím přejeme šťastnou cestu domů a veselé vánoce.
60:00
Komentář trenéra hostů(Martiník Tomáš): Dnes to nebyl úplně náš zápas a naše herní tvář. Nedostali jsme se do správných zápasových emocí, chyběl hlad po gólových situacích. No a když se k tomu přidal odhodlaný výkon domácích, byl zápas dramatický až do konce. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
59:04
Z dálky pálila domácí Dostalíková, ale brankářka hostí s ní neměla problém.
59:02
Probíhá poslední minuta utkání.
58:09
Šance domácích, když skákavá střela šla tak tak vedle branky.
57:00
Dnešnímu utkání přihlíží 102 diváků.
55:40
Další obrovská šance Vítkovic, když šla přihrávka na odkrytou branku, ale brankou to neskončilo.
54:47
Na dvakrát pálila Bolová, ale druhá střela šla mimo branku.
52:45
Timeout Crazy girls FBC Liberec
52:10
Tentokrát musela zasáhnout i brankářka Klečková, když jistě chytila střelu.
50:57
Hostující hráčky střílí na Lerchovou, ale ta buď jistě zasáhne, nebo jí pomůžou blokem obránkyně.
48:17
Tentokrát pomohla domácím hráčkám v nadějích tyč, kterou trefili hostující hráčky.
47:33
Opět skvělá Lerchová, když vytáhla střelu na břevno.
47:08
Uvidíme druhou přesilovku Vítkovic v utkání.
47:07
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
46:24
Jako bych to opět zakřikl a Vítkovice jdou do dvojbrankového vedení.
46:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová bez asistence (3:5).
45:30
Další závar před brankou domácích, ale Lerchová drží Liberec v nadějích na vyrovnání.
44:52
Další velká šance hostů, ale střela šla mimo branku pro štěstí domácích.
43:55
Z menší blízkosti hostující Šponiarová vypálila, ale střela šla mimo.
41:47
Střela domácí Rumlové tak tak proletěla kolem branky Vítkovic.
41:00
Z blízkosti pálila hostující Husková, ale střela šla protentokrát mimo.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hráčky Liberce.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 8 , Vítkovice: 11.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:23
Hosté jdou opět do vedení v utkání, i když skvělá Lerchová držela Liberec, ale i tak se hostující hráčky prosadily.
36:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Justyna Krzywak (3:4).
36:22
Střílela hostující Novotná, ale její střela šla mimo a brankářka Lerchová nemusela zasahovat.
35:17
Hostující kapitánka Ďuríková mohla trefit prázdnou bránu, ale míček jí sjel z hokejky,
33:23
Opět skvělá Lerchová, nohou zasáhla a drží Liberec.
32:57
Opět to byla Koníčková, která se ocitla před brankou, ale střela šla nad branku.
32:05
Skvěle zasáhla brankářka Lerchová, když rukou vyrazila míček.
31:02
Domácí hráčky nevyužili přesilovou hru.
30:27
Leierová vypálila z dálky, ale brankářka hostů opět skvěle zasáhla.
29:03
Uvidíme první přesilovou hru domácích v zápase.
29:02
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:07
Liberec vyrovnává stav utkání, když proměnila samostatný únik kapitánka Koníčková.
28:06
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Vejdělková (3:3).
27:38
Skvěle zasáhla brankářka Lerchová, když šla prudká střela z blízkosti.
25:08
V šanci se ocitli i domácí, když brankářka Vítkovic musela jistě zasáhnout.
24:01
Už aspoň dvě minuty se drží hráčky Vítkovic na Liberecké polovině a tlačí domácí tým.
22:08
Tentokrát z dálky střílela domácí Leierová, ale opět zasáhla skvěle brankářka Klečková.
20:31
Hned v úvodu utkání se hnala sama na branku domácí Vejdělková, ale skvěle zasáhla hostující brankářka.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět hráčky Vítkovic.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 2, Vítkovice: 8.
20:00
18:45
Několikrát teď vypálili hostující hráčky, ale obrana Liberce všechny střely zablokovala.
17:00
Z dálky střílela domácí Rumlová, ale střela šla nad.
16:20
Rychlé přenesení hry hostujících hráček a střílela Trošková. Brankářka Liberce skvěle zasáhla nohou.
15:15
z rohu pálila hostující Husková, ale skvěle zasáhla brankářka Liberce.
14:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Markéta Rumlová (2:3).
14:32
Z dálky pálila hostující kapitánka Ďuríková, ale střela byla zablokovaná.
12:13
Jako bych to zakřikl a Vítkovice využívají přesilovou hru.
12:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Zuzana Šponiarová (1:3).
11:36
Domácí hráčky skvěle brání v oslabení a ještě Vítkovice nepustili ke střele.
10:48
Uvidíme přesilovou hru hostujícího týmu.
10:47
Vyloučen hráč Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
10:16
Po rychlém průniku domácích pálila Mlejnková, ale brankářka Vítkovic skvěle zasáhla.
09:47
Hostující hráčky drží vedení a hrají jistě z obrany.
07:27
Z dálky pálila hostující Mikulová, ale střela šla mimo branku. Brankářka domácích nemusela zasahovat.
06:41
Vítkovice jdou do vedení, prosadila se po skvělé přihrávce Barbora Husková.
06:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (1:2).
05:48
Dostalíková pálila z dálky, ale pro Vítkovice dobře, zasáhla brankářka Klečková.
04:58
Skvělý zákrok předvedla brankářka Lerchová, když zalehla míček po dorážce.
03:48
Nahození domácích hráček nemuseli řešit hráčky Vítkovic, nahození šlo mimo branku.
02:05
Hned půl minuty na to ,ale vyrovnávají hráčky Vítkovic. Trefila se Alžběta Ďuríková.
02:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Zuzana Šponiarová (1:1).
01:27
Hned v úvodu vidíme branku domácích, když před brankou Vítkovic míček za branku propasovala Mlejnková.
01:26
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (1:0).
00:30
Hned v úvodu utkání se ke střele dostala domácí Mlejnková, ale střela šla nad branku.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrává tým z Vítkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Markéta Kolářová, Alžbeta Ďuríková, Sára Seevaldová, Šárka Boľová, Zuzana Šponiarová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Klára Leierová, Michaela Mlejnková, Hana Koníčková, Michaela Vejdělková, Markéta Rumlová