3:0
- : -
FBS Olomouc

Ivanti Tigers Jižní Město - FBS Olomouc 13:0
2. Lucie Řezáčová, 4. Lucie Řezáčová, 6. Lucie Řezáčová, 19. Martina Kleinová, 21. Nikola Hermannová, 21. Kateřina Kovaříková, 25. Lucie Řezáčová, 29. Dominika Kubišová, 30. Denisa Billá, 40. Dagmar Surá, 48. Iveta Hyršlová, 51. Jitka Procházková, 51. Denisa Billá; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Kristýna Karli 9 - Lenka Kubíčková 28; po třetinách: 4:0, 6:0, 3:0;
60:01
Vyjádření trenéra domácích A.Štegla: Dnes se nám povedlo dovést zápas do vítězného konce bez větších problémů a jsme rádi za udrženou nulu. Děkujeme soupeři a přejeme pohodovou cestu domů.
60:01
Vyjádření trenérky hostí A.Pavlíkové: Asi jsme veškerou sílu a energii nechaly v pátečním utkání. Dnes jsme na hřišti byly všude pozdě, soupeř byl důraznější a nekompromisní. Díky za lekci.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 15, Olomouc - 3
60:00
59:25
Obrovský závar před bránou Olomouce, ale domácí hráčky 3x minuly odkrytou klec.
58:52
Lucka Řezáčová to ještě zkoušela, ale její pokus byl zblokován.
57:00
Probíhají poslední tři minuty.
55:15
Kačka Kovaříková sama na středu, ale Kubíčková opět podržela svůj tým.
53:54
Tak ani tentokrát se Olomouc do větší příležitosti nepropracovala.
51:54
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:54
Druhá přesilovka hostí, na trestnou míří Niky Hermannová.
50:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá z trestného střílení (13:0).
50:28
I druhé měření sil Billá versus Kubíčkjová vyznělo lépe pro domácí střelkyni. Opět provedla backhandový blafák.
50:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Kateřina Kovaříková (12:0).
50:15
Ale naopak se z protiútoku prosazuje Jitka Procházková.
49:57
Olomouc se začíná osmělovat a v posledních minutách měla pár zajímavých protiútoků.
48:42
Závar před hostující brankou a z následného brejku přišla šance Olomouce kterou likviduje Kristýna Karli.
47:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Nikola Hermannová (11:0).
47:09
Pěkná kombinace a Ivet Hyršlová neomylně zakončuje.
45:00
Ostrá střela Deny Billé skrz blok, ale Kubíčková předvedla parádní reflex.
43:50
Kovaříková v pěkné pozici netrefila prostor mezi třemi tyčemi.
39:59
Tak ani druhá část nenabídla vzepětí hostujícího týmu, Tigers pohodově kráčí za vítězstvím.
39:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Nikola Hermannová (10:0).
39:01
A domácí v přesilovce čepují desítku. Dáša Surá se prosazuje z velkého brankoviště.
38:29
Vyloučen hráč Kateřina Slezáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
38:29
První přesilová hra pro domácí, Kateřina Slezáková sekla Dominiku Kubišovou a jde si odpočinout.
33:01
Brejk dva na nikoho v podání Olomouce, ale na poslední chvíli se stačila vrátit Hermannová a zachytit nahrávku před odkrytou bránu.
31:45
Opět několik výborných příležitostí domácích, ale zřejmě nikdo nechce dát desátý gól.
29:03
29:03
Trestné střílení provedla novopečená rekordmanka této soutěže a mazáckou kličkou do backhandu si vychutnala Kubíčkovou.
28:13
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Dagmar Surá (8:0).
28:13
Dominika Kubišová utekla všem tak jak to umí a kličkou do backhandu překonala i bezmocnou Kubíčkovou.
27:55
Střela Vendy Beránkové z první, ale Kubíčková lapila míček.
26:08
Martina Pejzlová teď konečně prověřila i pozornost Kristýny Karli.
24:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Martina Kleinová (7:0).
24:53
A opět ta Lucie! Řezáčová přidává už svůj čtvrtý gól.
24:05
Vendy Beránková nastřelila tyčku.
23:23
Kolotoč v podání domácích pokračuje, ale teď si Kubíčková připsala pár dobrých zákroků.
20:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (6:0).
20:32
A hned vzápětí přidává další hřebíček Kačka Kovaříková po pěkné nahrávce Elišky Chudé.
20:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová bez asistence (5:0).
20:14
Tak ani vstup do druhé části Olomouci nevyšel, hned z úvodu se prosazuje Nikola Hermannová.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 9, Olomouc - 0
20:00
19:59
První třetina byla jasně v režii domácích, uvidíme zda se ve zbytku zápasu dokáže Olomouc vzchopit.
18:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Dagmar Surá (4:0).
18:16
Martina Kleinová backhandem trefuje k tyči a domácí vedou již o 4 branky.
16:40
Pokus Elišky Chudé z ostrého úhlu vytěsnila Kubíčková maskou.
14:10
Ale ani přesilová hra nepřinesla žádný větší vzruch před Kristýnou Karli.
12:10
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
12:10
Agilní Cholinská si vynutila faul na Šnajberkové a dává hostům šanci přesilové hry.
08:40
Domácí převaha pokračuje, ale stále máme pouze jednu úspěšnou střelkyni.
05:32
Timeout FBS Olomouc
05:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dagmar Surá (3:0).
05:32
A máme tu hattrick. Lucka Řezáčová přetavila v gól i své třetí střídaní!
05:10
Zblokovaná střela Elišky Chudé přeplachtila Kubíčkovou i bránu.
03:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dominika Kubišová (2:0).
03:07
Domácí tým má znatelnou převahu, Olomouc působí zakřiknutým dojmem.
03:07
A opět Lucka Řezáčová z předbrankového prostoru a už je to o dvě branky.
01:20
01:20
První branku utkání si připisuje Lucka Řezáčová.
01:11
Standardka z dobré pozice končí pouze ve zdi.
00:01
Úvodní buly zápasu ovládla Eliška Chudá a ihned zkusila zaútočit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Šárka Kylarová, Veronika Rozenbergová, Tereza Reimerová, Michaela Žáková, Tereza Tomanová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá
00:00
Vítejte u online přenosu ze 14.kola Extraligy žen. Domácí tým Tigers dnes hostí Olomouc.