6:1
5:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:4
13. Jiří Koutný, 18. Ondřej Mikeš, 22. Jakub Adam, 31. Marek Matejčík, 32. Marek Vávra, 34. Martin Řezáč, 36. Martin Pražan, 37. Ondřej Mikeš, 48. Marek Vávra, 50. Tom Ondrušek, 54. Marek Vávra, 57. Tom Ondrušek, 60. Marek Vávra - 8. Ondřej Stuchlík, 17. Jan Svoboda, 19. Lukáš Gregor, 21. Jan Svoboda; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 512; zásahy brankářů: Jan Barák 10, Martin Frühbauer 10 - Rastislav Mazák 27; po třetinách: 2:3, 6:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Pazdery: "První třetina byla z naší strany poměrně slušná. Bohužel jsme na ten výkon nedokázali navázat ve zbytku zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a spoustu zkušeností, které nám předal. Díky divákům za skvělou atmosféru."
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Dnes jsme měli dobré nasazení, ale ze začátku jsme se bohužel sami sráželi chybami. Od druhé třetiny jsme je odbourali a pak už jsme florbalem bavili sebe i fanoušky! Děkujeme Gymnáziu Opatov za skvělou atmosféru! A závěrem musím pochválit naše mladíky, jen tak dál!"
60:00
Střely ve třetí třetině Chodov 16 Vinohrady 10 Střely celkem: Chodov 40 Vinohrady 24
60:00
59:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (13:4).
58:12
Nádhernou střelu vnuka chytá Fruhbauer.
56:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (12:4).
56:54
Doléhání Chodova na branku Vinohrad bylo nakonec úspěšné. Po skrumáži se prosazuje Ondrušek.
55:42
Fruhbauer chytá ojedinělý pokus SKV.
53:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (11:4).
53:26
Exhibice #21 - do úniku ho poslal Ondrušek, Mini se nemýlil. 11:4
53:10
Fenik v obří šanci, na první superligový gól si však ještě musí počkat.
53:01
Vinohradům se nedaří lépe kombinovat během přesilovky.
52:08
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
51:53
Chvíli hrají Vinohrady, střela mimo, pak zase Chodov.
49:30
49:30
Přesně po minutě oslabení se prosazuje Ondrušek po nahrávce od Vávry do středu hřiště.
48:30
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
48:30
Svoboda pronikal po mantinelu, Pražan zatáhl za záchrannou brzdu a jde si odpočinout na trestnou lavici.
47:10
47:10
Přízemní střelou se po přihrávce Ondruška prosadil Mini Vávra
47:02
Vinohradům se nedaí uzavřít Chodov na obranné polovině.
44:55
Svoboda v úniku, nezvládl však zpracovat balon.
43:42
Řezáč střílel beckhandem, střela letěla vedle.
41:44
Vinohrady pěkně rozhrály standartku od mantinelu, střelu blokuje Pražan.
40:33
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
36:33
Po ulitém buly Vinohrad bude rozehrávat Chodov.
36:32
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
36:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (8:4).
35:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (7:4).
35:19
Po krosovce od Ondruška se prosazuje nádhernou střelou Pražan.
35:00
Utkání sleduje 512 diváků! Děkujeme!
34:32
Hájek vybojoval balon na středu a střelou 20 cm ohrožoval Chodovskou branku, Barák pozorný.
33:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Tomáš Vávra (6:4).
33:34
Tomáš Vávra nádherně našel na Středu Řezáče, ten se nemýlil.
31:45
31:45
Kolem levé tyčky Mazákovi brány se prosazuje Mini Vávra.
31:05
Jakub Adam výborně blokuje střelu Gregora.
30:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Pražan (4:4).
30:16
Matejčík si nádherně naběhl na střed a nikým neatakovaný vstřelil vyrovnávací gól.
29:22
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
29:01
Plíhal v obrovské šanci.
27:32
Chodov drží balón na hokejkách a kombinuje na své obranáé polovině.
26:45
Beckhendový pokus Jelínka chytá barák, na druhé straně Vávra v obří šanci.
25:15
Matejčík spálil neuvěřitenou příležitost a k tklaku se teď dostávají Vinohrady.
24:10
Chodov teď v tlaku několika šancí po sobě, ani jedna však úspěsšná.
23:21
Marek Vávra promarnil úžasnou přihrávku Mikeše.
21:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Adam, asistoval Tomáš Vávra (3:4).
21:27
Z naprosto nenápadného výběhu z pozice beka se prosazuje Jakub Adam.
20:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Peter Kachnič (2:4).
20:40
Svoboda dorazil svou střelu a Vinohrady vedou 4:2.
19:45
Vinohrady dohrávají třetinu s balonem na holi.
18:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Radovan Vnuk (2:3).
18:27
Po přihrávce od Vnuka se prosazuje Gregor.
17:34
17:34
Chodov vyrovnává po 62 vteřinách z hole svého kapitána Ondřeje Mikeše.
16:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Lukáš Gregor (1:2).
16:32
Útočný tlak Vinohrad vede nakonec k vedení hostů 1:2, Svoboda byl jako střelec přesný.
16:16
Barák hasí problémy v Chodovské obraně.
15:27
Dobrá Vávrova #21 dorážka z malého brankoviště, Mazák pozorný.
12:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Martin Řezáč (1:1).
12:10
Koutný si přeběhl osu s balonem na čepeli a vystřelil nechytatelně do vinglu branky.
11:57
Na hřišti je už poněkolikáté Jakub Adam, který je současným studentem Gymnázia Opatov, jehož žáci dnes zaplňují celou arenu.
10:34
Dlouhý boj o balonek v rohu Vinohrad vyhráli domác, Pražan těsně nad.
09:56
Mikeš z nenápadnéí akce od mnatinelu těsně nad.
09:12
První lajna Vinohrad dobře kombinuje na Chodovské obranné půlce.
08:22
Chodov je po obdrženém gólu aktivnější, zatím to ke gólu však nevede.
07:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Hanák (0:1).
07:21
Na Pražanovi vybojoval balonek Harnesk a po rozehrávce z dobrého předbrankového prostoru vedou Vinhrady 1:0.
06:30
Barák chytl nepovedený pokus Skřivánka a hledá prostor pro výhoz, nakonec předává balo obráncům.
05:10
Mikeš trefil nádherně. Mazák zachraňuje domácí neuvěřitelným zákrokem.
02:30
Hra je od začátku velmi ostrá a brzký začátek zápasu není na nikom znát.
00:10
Úvodní buly vyhrál tým Vinohrad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Johannes Harnesk
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek