3:1
1:3
- : -

Florbal Chomutov - Florbal Primátor Náchod 8:6
2. Jiří Šafařovský, 10. Adam Stibor, 10. Ondřej Halej, 17. Jiří Šafařovský, 22. Tadeáš Melíšek, 36. Jakub Štěrba, 40. Adam Stibor, 56. Tadeáš Melíšek - 10. Ondřej Macháček, 14. Jan Světlík, 35. Jan Světlík, 41. Jiří Vlček, 45. Tomáš Kopecký, 59. Ondřej Macháček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 19 - Vlastimil Skalický 13, Brandon Bulis 14; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:3;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 15:10.
59:59
Hodnocení vedoucího týmu Petra Lince: Utkání, které jsem měli dotáhnout do vítězného konce, se podařilo dotáhnout do vítězného konce. Přeji všem pohodové Vánoce a úspěšný vstup do Nového roku. Eddie, díky!
59:59
Hodnocení hostujícího trenéra Tomáše Třešňáka: Za dnešní výkon musím své hráče pochválit. Až do konce utkání jsme byli ve hře o body. Jsem moc rád, že se v zápasech projevuje práce v tréninku a věřím, že po novém roce budeme ještě lepší. Díky soupeři a pořadatelům za perfektní utkání. Příjemné prožití vánočních svátků všem.
58:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (8:6).
58:07
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:37
Hostující gólman skvěle vyhodil, jeho osamocenému spoluhráči sjel míček v blafáku.
57:20
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Adam Stibor (8:5).
55:18
Hosté měli šanci, pak se věnovali dohadům o teč. Domácí toho využili k brejku
54:55
Stibor ve slušné pozici míjí.
54:28
Hostující brankář vyráží gólovou střelu osamoceného střelce.
54:09
Brejk hostí tří na dva končí blokem.
52:52
Brankář hostí skvěle zastavil nohou blafák.
49:32
Zatím dva skvělé bloky domácích.
48:55
Timeout Florbal Primátor Náchod
48:55
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
47:08
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Jiří Šafařovský.
47:08
Šafařovský se dlouhou kličkou dostal z úhlu a o zbytek prostoru ho dobře připravil brankář.
46:44
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Kopecký, asistoval František Donaj (7:5).
44:42
Hosté hezky zakombinovali kolem branky a Kopecký našel místo ve shluku těl před sebou.
40:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček bez asistence (7:4).
40:09
Nahození od mantinelu a dvou metrů za půlkou si našlo cestu do domácí branky. Teč, chyba, ...
39:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Tadeáš Melíšek (7:3).
39:48
Melíšek se skvěle protáhl a pak měl buď obrovské štěstí nebo ho políbila genialita. Každopádně střelci stačil u prázdné branky jen nastavit čepel.
35:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Šarša (6:3).
35:27
Šarša potáhl na "Rantanena" z vlastní půlky a daroval gól Kubovi Štěrbovi.
34:48
Další skvělá práce hostí před branou a teč těsně před brankářem.
34:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Čížek (5:3).
33:32
Domácí překombinovali brejk.
32:37
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:05
Hosté šli tři na dva, přestřelili.
29:44
Domácí si v přesilovce vypracovali dvě šance, pokaždé skvěle zasáhl hostující brankář.
27:37
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
26:18
Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou Novotného.
25:56
Pozičně dobře vysunutý Ščurko.
25:04
Ščurko se roztáhl proti backendu z nebezpečné pozice.
21:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jiří Šafařovský (5:2).
21:32
Šafařovský skvěle přidržel nahrávku a oplatil Melíškovi jeho předchozí asistence před poloodkrytou branku.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 9:9.
16:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Tadeáš Melíšek (4:2).
16:34
Dnes podruhé Melíšek-Šafařovský.
16:09
Hosté míjí sražený míček před odkrytou brankou.
15:40
Novotný těsně míjí od mantinelu.
13:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Václav Grulich (3:2).
13:06
Individuální průnik podél mantinelu a střela přesně za zadní tyč.
12:13
Blok hostí napravuje předchozí chybu na půlce.
09:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Ondřej Kopp (3:1).
09:34
Domácí využili rozhození hostů z předchozí situace.
09:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor z trestného střílení (2:1).
09:20
Stibor potrestal vysokou hůl, která odpálila míček směřující do branky.
09:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jiří Juhász (1:1).
09:15
Macháček si skvěle přikryl nahození před branku a vyrovnal.
08:10
Skvěle zasahuje hostující brankář, když šel na zem s přihrávkou brankovištěm a střelec to nad něj nezvedl.
07:18
Domácí šli tři na jednoho, ten nepustil finální nahrávku.
06:25
Blok Jaschkeho proti nebezpečné střele.
03:55
Šafařovský si našel odražený míček, postoupil do dobré pozice a pak přestřelil.
02:48
Hostující blok proti střele z nebezpečného prostoru.
01:22
01:22
Chyba hostí u půlky dala domácím šanci na hezkou kombinaci. Brankář míček jen srazil, ale prošel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jiří Juhász, Jan Čečetka, Tomáš Zíbr, David Kocián
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Tomáš Novotný, Erik Štěrba