0:4
4:3
- : -

T.J. Sokol Lišov - Spartak Pelhřimov B 5:10
6. Milan Šimánek, 31. Daniel Bouchal, 37. Jan Kyrián, 38. Filip Kyrian, 45. Filip Kyrian - 1. Jiří Žák, 11. Libor Čech, 15. Libor Čech, 16. Martin Kos, 19. Jan Kučera, 27. Jan Kučera, 30. Vojtěch Mozr, 34. Branislav Drgoňa, 40. Jan Koten, 43. Jan Koten; rozhodčí: Ondřej Pech - Petr Holeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Klabouch ? - Ondřej Kocián ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 4:3;
45:00
44:50
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Filip Kyrian, asistoval Marek Murčo (5:10).
42:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jan Koten, asistoval Martin Kos (4:10).
41:00
Vyloučen hráč Filip Kyrian družstva T.J. Sokol Lišov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:14
37:51
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Filip Kyrian, asistoval Daniel Bouchal (4:8).
36:24
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Jan Kyrián, asistoval Marek Murčo (3:8).
33:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Vojtěch Mozr (2:8).
30:34
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Daniel Bouchal bez asistence (2:7).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Martin Kos (1:7).
28:53
Vyloučen hráč Daniel Bouchal družstva T.J. Sokol Lišov na 2 minuty za nesportovní chování.
26:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jan Kučera, asistoval Vojtěch Mozr (1:6).
20:31
Vyloučen hráč Jiří Jirků družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:03
15:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos bez asistence (1:4).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Martin Kos (1:3).
10:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Jiří Žák (1:2).
05:21
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Milan Šimánek, asistoval Jiří Bouchal (1:1).
02:50
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za vražení zády.
00:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B: brankář: Ondřej Kocián; hráči v poli: , Libor Čech, Jan Koten, Jiří Žák, Martin Kos, Jiří Jirků