1:3
3:0
- : -

Spartak Pelhřimov B - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:3
5. Branislav Drgoňa, 17. Jiří Žák, 33. Jiří Jirků, 38. Libor Čech, 41. Jiří Jirků - 16. David Caha, 22. Štěpán Vilímek, 24. Štěpán Vilímek; rozhodčí: Pavel Urbánek - Petr Holeček; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - František Novák ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:0;
45:00
40:52
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
40:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Jirků, asistoval Libor Čech (5:3).
38:57
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
37:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech bez asistence (4:3).
35:34
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za držení.
32:11
31:13
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
23:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Štěpán Vilímek, asistoval Václav Bíca (2:3).
21:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Štěpán Vilímek, asistoval David Caha (2:2).
16:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (2:1).
15:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Václav Bíca (1:1).
15:00
15:00
04:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Jiří Kučera (1:0).
02:22
Vyloučen hráč Tomáš Dobrovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: Patrik Veselý, Robin Podlaha, Marek Fučík, Lukáš Svintek, Dominik Vlček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Libor Čech, Jan Koten, Martin Kos, Jiří Jirků, Jiří Žák