0:1
3:0
- : -

IBK Hradec Králové - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:2
7. Adéla Kozlová, 25. Katka Munserová, 27. Adéla Kozlová, 34. Eliška Benešová - 8. Anna Petružálková, 21. Dominika Hančová; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Adéla Špačková ? - Klára Karlíková ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:0;
36:00
35:17
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
33:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Šarlota Stehlíková (4:2).
27:11
Vyloučen hráč Adriana Nová družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Vendula Volejníková (3:2).
24:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Katka Munserová, asistoval Adéla Kozlová (2:2).
24:00
24:00
20:53
Vyloučen hráč Adéla Kozlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
20:23
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Dominika Hančová, asistoval Adriana Nová (1:2).
16:02
Vyloučen hráč Aneta Soukupová družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
11:53
Vyloučen hráč Eliška Mačí družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
07:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Anna Petružálková, asistoval Anna Dymáková (1:1).
06:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Tereza Hvězdová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Špačková; hráči v poli: Tereza Hochmannová, Šarlota Stehlíková, Natálie Hodková, Vendula Volejníková, Adéla Kozlová