3:2
- : -
FbC Plzeň

Spartak Pelhřimov - FbC Plzeň 7:5
7. Ladislav Běhounek, 11. Václav Fučík, 14. Milan Hendrych, 17. Jan Knězů, 41. Martin Blažek, 42. Martin Blažek, 50. Martin Blažek - 21. Vojtěch Lapuník, 35. Štěpán Plachý, 39. Tomáš Němeček, 60. Ondřej Horažďovský, 60. Filip Nový; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Petr Poduška OS:3; využití: 2:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 21 - Martin Bezděk 21; po třetinách: 4:0, 0:3, 3:2;
60:00
Vyjádření domácího trenéra Petra Zajíčka: Po bezchybné první třetině přišel útlum v druhé části zápasu a snížení na rozdíl jednoho gólu. Na začátku třetí třetiny nám pomohla přesilovka, po ní jsme už zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Strejčka: První třetinu jsme byli ještě v autobuse a soupeř toho využil. Ve druhé části jsme byli lepším týmem. V úvodu závěrečné části si soupeř vytvořil díky přesilovce a poté nedůsledné obraně, rozhodující náskok. Gratuluji soupeři a děkuji svému týmu za předvedený výkon v 6 a zejména hru v 2. třetině, na které je třeba navázat a stavět.
60:00
A máme tu konec, je za námi zápas který lze označit příslovím každý chvilku tahal pilku. Nicméně domácí měli hru pod kontrolou větší objem času a tak zaslouženě berou všechny body. A nic na tom nezměnil ani nervoznější konec. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za domácí Milan Hendrych a za hosty brankář Bezděk. Střely ve třetí třetině 9:9
60:00
59:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Martin Beneš (7:5).
59:53
A další branka, Spartak ale přeci jen nakonec vyhrává!!!
59:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Vojtěch Kuneš (7:4).
59:04
Máme tady trochu vyhrocenější konec utkání, které ještě hosté využívají ke vstřelení kosmetické branky ke zlepšení skóre
58:12
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:12
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest.
55:56
A Spartak Pelhřimov zatím kráčí poměrně v poklidu k důležitým bodům
55:05
Velký příznivce NHL Kocián předvádí vypiplanou defenzivní hru!!!
53:11
Fanoušci ženou své miláčky kupředu a je to opravdu znát! Šance za šancí je teď častým scénářem hry
51:10
Hostující hráč nyní netrefil zcela odkrytou branku, i kus štěstí dnes přeje ve třetí třetině domácím
50:16
Plzeň se snaží odpovědět, ale střela míří opět vedle Kuchařovi brány, který ale i tak střelu pojistil pohybem své mrštné ruky
49:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (7:3).
49:12
Krosová příhra od Fučíka a přesné zakončení od Blažka, jak jednoduše to zní, když to kluci umí!!!
47:37
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
47:37
Obrovská šance první formace domácích ze které není gól, ale alespoň přesilovka
46:47
Střela těsně vedle domácí branky.
46:25
Z dnešního zápasu se raduje 147 úžasných diváků.
43:25
Kontroverzí chycení balonku hostujícím brankářem po odrazu od obránce z Plzně, nicméně rozhodčí zůstávají klidní a hra plyne dál
42:47
Na palubovce je i Vojtěch Mozr a hned posílá své spoluhráče do šance
41:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (6:3).
41:47
Stejná trajektorie míčku a znovu gól! Spartak si bere zpět vedení o tři branky!
41:30
Knězů opět zpět na svém místě ve druhé formaci
41:05
Po využité přesilovce se do toho Plzeňští znovu obouvají a napdají ze všech sil.
40:44
40:40
Uvidíme jestli to tak bude i mimo přesilovku
40:01
Hned v úvodu můžeme vidět změnu ve složení formací Spartaku, Knězů se posouvá do centru prvního útoku
40:00
40:00
Tak tomu říkám comeback. Viděli jsme úplně obrácený průběh hry oproti první třetině. Hosté se v pohybu, aktivitě a kvalitě hry vyrovnali domácím a co víc, v klíčovích fázích třetiny byli i lepší a zaslouženě se dotáhli až skoro ke stejnému skóre jako zdobí kluky z Pelhřimova. Ti naopak nevyužili několik svých příležitostí a tak se máme do třetí třetiny opravdu na co těšit! Střely ve druhé dvacetiminutovce 8:11 z pohledu domácích.
40:00
39:59
Zatím se jim, ale nedaří usídlit se na Plzeňské polovině a hru přerušuje siréna značící konec druhé třetiny.
39:14
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
39:14
Šance pro Spartak přerušit gólovou šňůru Plzně, uvidíme jak s přesilovkou naloží
38:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Lapuník (4:3).
38:04
Skákající balonek na středu pole pro sebe ukořistili Plzeňští a usměrnili ho nad Kuchařovo rameno, už je to jen o gól!
36:22
Hosté tlačí na pilu a tlačí tak, až z toho domací brankář padá do branky po nátlaku Plzeňských
34:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Václav Zábran (4:2).
34:09
Hosté se přibližují už na rozdíl dvou vstřelených branek a zdá se, že průběh zápasu bude ještě velmi napínavý
33:16
Brankář Plzeňských si znovu vyžaduje ošetření palubovky v jeho svatém prostoru, hra je přerušena a hráči mají chvilku oddechu
30:05
Obránce hostů odpálil balonek centimetry od brankové čáry, gólová šance zůstává nevyužita
26:00
Hráči mají možnost vyzkoušet si hru 4 na 4, uvidíme komu bude více prostoru vyhovovat více
25:57
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
25:05
Máme tu první přesilovku zápasu a to pro domácí
25:03
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:13
Nyní hosté hrozili z brejku, ale přihrávka končí v rohu hřiště, naštěstí pro Spartak
23:38
A další střela směrem na domácí branku, tentokráte vedle
22:27
Domácí knězů končí za mantinelem, ale je v pořádku a nažhavený zatápět obraně z Plzně!
20:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Vlastimil Buchta (4:1).
20:48
Hned z prvního zahrození hostující kapitán snižuje stav utkání na příznivější výsledek pro jejich diváky. Hosté vstoupili do třetiny o poznáni aktivněji než domácí borci
20:01
Úvodní buly opět pro hosty
20:00
20:00
Máme za sebou velmi zajímavou první třetinu dnešního utkání. Nutno říci, že zápas mají zatím v rukou domácí, o čemž hovoří i prozatímní skóre. Uvidíme, co vymyslí v kabině hostující trenét spolu se svými svěřenci. Střely na branku v první třetině 11:6 pro domácí.
20:00
19:45
Domácí chtějí ukončit třetinu s míčkem na vlastních florbalkách a to se jim také daří.
18:49
Diváci měli nyní znovu příležitost vidět kamennou zeď v podání domácího brankáře Jakuba Kuchaře
18:04
KOcián blokuje střelu pramenící z hokejky hostujícího obránce
16:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Jan Brothánek (4:0).
16:10
Trošku se štěstím, ale přece! Knězů dopravil míček do hostující svatyně i díky teči jejích obránců
15:17
Hendrych teď promáchl po luxusní přihrávce od hráče Knězů, a následně předvádí své umění na druhé straně hřiště Kuchař
13:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Viktor Vlach (3:0).
13:45
Ten ale přichází na druhé straně a po vybojování balonku od Vlacha proměňuje svůj únik Hendrych. Spartak odskakuje do poměrně komfortního náskoku.
12:25
Domací se snaží o postupný útok, hostující bedlivě čekají na brejk
10:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Tomáš Kocián (2:0).
10:52
A nyní se prosazuje už zmiňovaný agilní Fučík a Spartakovci navyšují vedení
10:32
Poduška zakončoval ze vzduchu a ještě z úhlu i tak to bylo nebezpečné.
10:12
Nyní pár ostřejších zákroků, ale hra pokračuje dál bez vyloučení
09:41
Fučík opravdu řádí, po nepřesnostech na středu dokázal vybojovat balonek a nebezpečně zakončit!
08:39
Fučík-Blažek, to je osa po které šla kombinace přes hostující velké pásmo, ale BLažek nedokázal usměrnit skákající balonek mezi tyče.
07:50
A domácí kanonýr v další obrovské šanci, teď se hostující brankář ale zaskvěl!
06:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (1:0).
06:25
A je tady první gól zápasu. Václav Fučík krásně vytáhl balonek na střed a předložil ho Běhounkovy, který krásně zakončil na přední tyč. Brankář téměr bez šance.
05:39
Hra má úžasný spád a o rychlost a nasazení tedy opravdu není nouze!
04:37
Vlach nechtěně ostřelil vlastní střídačku a následně si Kuchař připisuje další zákrok
04:11
A zvoní břevno!!! Krásná kombinace prvního domácího útoku a Blažkova střela se otřela o konstrukci hostující branky.
03:30
Skvělý důraz od domácího Knězů na polovině.
02:50
Nicméně hosté zatím tomuto tlaku odolávají a ohrožují domácí branku, ale pohotový Kuchař vše jistí
01:32
Domací hráči hrají správně agresivně a po ztrátě balonku se snaží o opětovný zisk a jeho kontrolu
00:51
Nyní mají balonek hosté a snaží se něco kloudného vymyslet
00:20
Úvodní buly pro sebe vyhrálo družstvo hostů, ale okamžitě jsou pod tlakem domácích, kteří si vybojovali balonek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Ondřej Horažďovský, Josef Tomášek, Matěj Vošta, Václav Zábran
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního přenosu ze zápasu Národní ligy. Hráči se nyní připravují k úvodnímu buly, tak pojďme na to!