2:2
1:1
- : -

Spartak Pelhřimov - DDM SANEXCZ Děčín IV 5:3
4. Milan Hendrych, 8. Petr Poduška, 21. Petr Poduška, 23. Martin Blažek, 49. Petr Poduška - 22. Břetislav Logaj, 34. Martin Žáček, 52. Radek Kužel; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 17 - Petr Miško 7, Jiří Přeučil 14; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:1;
60:00
ve třetí třetině na střely vyhrávají domácí 8:4, konečný stav utkání 5:3 pro domácí
60:00
komentář hostů: V první třetině jsme výrazně tahali za kratší provaz. Od druhé periody jsme i přes tříbrankovou ztrátu dokázali být nebezpeční a hrát s domácími solidní partii. Na konci už nás domácí svoji kvalitou bohužel nepustili ke kontaktní brance. Dnešní výkon by měl být dobrým odrazovým můstkem pro play down.
60:00
komentář trenéra domácích: V dnešním utkání jsme si šli pro tři body a ty jsme získali, udrželi jsme třetí místo v tabulce. Škoda neproměněných šancí kde nás zastavovala konstrukce branky a výborný výkon brankařů. Děkujeme výborným divákům.
51:49
Vyloučen hráč Jan Černý družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
51:31
hostům se daří dostat rychle k brance domácích a snižují na rozdíl pouhých dvou branek
51:30
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval David Matza (5:3).
50:30
domácí se rychle dostávají dopředu, ale Fučík přestřeluje
48:42
Poduška dává svůj třetí gól a domácí tak odskakují hostům na rozdíl tří branek
48:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (5:2).
48:00
Vlach po prudké střele trefuje břevno, míček v brance nekončí
46:02
hra je velmi rychlá, obě družstva mají spoustu větších šancí
40:00
40:00
druhou třetinu na střely vyhrávají hosté v poměru 11:9, na skóre pořád vedou domácí 4:2
40:00
37:14
Hendrych prudkou střelou nastřeluje břevno
36:05
ze středu po nahrávce z rohu střílí Blažek,ale přestřeluje
33:03
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Vojtěch Klein (4:2).
23:45
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
22:26
domácí rychle přidávají další gól a hosté střídají brankáře
22:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Přeučil družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
22:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (4:1).
21:39
hosté rychle odpovídají a snižují brankový rozdíl po důrazu v brankovišti
21:38
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Jiří Astr (3:1).
20:49
hned na začátku druhé třetiny přidává branku pro tým domácích Poduška střelou od mantinelu
20:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jan Brothánek (3:0).
09:57
domácí se během druhé přesilovky dostávají k více střelám než během prvního, ale brankář hostů je zatím všechny pokrývá
09:10
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
07:16
během přesilovky se domácí nedostali k moc střelám, ale krátce po skončení se domácí prosadili a odskakují soupeři na rozdíl dvou branek
07:15
05:06
po tvrdém zákroku od hostů na Vlacha si domácí zahrají první dnešní přesilovku
05:05
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
03:21
první dnešní gól dává družstvo domácích po přesné střele Hendrycha ze středu hřiště
03:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Tomáš Váňa (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrává družstvo domácích a ujímá se míčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Martin Vybíral, Martin Žáček, Radek Kužel, David Matza
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Václav Fučík, Martin Blažek, Ladislav Běhounek