6:6
2:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Spartak Pelhřimov 10:11
11. Martin Žemlička, 17. Martin Žemlička, 22. Vilém Vopelák, 23. Lukáš Pardubský, 31. Erik Štěrba, 35. Miloš Šulc, 35. Jan Odlas, 40. Vilém Vopelák, 44. Miloš Šulc, 51. Vilém Vopelák - 1. Martin Blažek, 6. Viktor Vlach, 7. Ladislav Běhounek, 15. Václav Fučík, 26. Václav Fučík, 27. Ladislav Běhounek, 28. Ladislav Běhounek, 34. Petr Poduška, 36. Viktor Vlach, 39. Václav Fučík, 60. Martin Blažek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 75; zásahy brankářů: Robin Ciota 0, Ondřej Janůšek 3 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 2:4, 6:6, 2:1;
60:00
59:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (10:11).
59:59
Bohužel po chybě domácích si hosté odváží všechny 3 body.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Lukáše Miličky: Boj až do konce, pro nás smolíček, že nejsme důsledný do poslední vteřiny, pozitivní je, že cítím progres v týmu, Národka pro nás letos nekončí, ještě je ve hře 15 bodů.Mír a lásku!
59:59
Vyjádření trenéra hostí Petra Zajíčka: Dnešní výhru jsme si nezasloužili. Po velmi špatném výkonu ve všech řadách.Děkuji soupeři a divákům.
59:46
Oba týmy hrají velice opatrně,ani jeden nechce prohrát.
58:20
Timeout Spartak Pelhřimov
57:51
Vilda Vopelák byl sám před brankářem,ale zamířil nepřesně.
56:57
Hostující brankář skvěle zasáhl v situaci dva na jednoho a podržel hostující tým!
55:15
Hosté teď vyslali nebezpečné projektily,které dokázal usměrnit mimo branku až domácí brankář.
54:25
Vyloučen hráč Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
52:33
Domácím se momentálně daří vystihovat hostující rozehru a tlačí se za vstřelením branky.
50:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Martin Žemlička (10:10).
50:55
Martin Žemlička našel před brankou volného Vildu Vopeláku a ten se trefil přesně.Máme zde znovu vyrovnání skóre,uvidíme co nabídnou následující minuty.
49:55
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
49:00
Hosté stále tlačí domácí hráče,ti však urputně bojují a stále drží naději na bodový zisk.
47:25
Domácí zatím zvládají toto oslabení bez větších problémů.
46:00
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
45:47
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a momentálně z toho máme signalizovaný trest pro jednoho z domácích hráčů.
43:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Lukáš Pardubský (9:10).
43:28
Parádní přihrávka a ještě lepší zakončení! Míla Šulc se svou střelou nemýlil a domácí prohrávají již jen o gól.
41:18
Kati se snaží o vstřelení branky,ovšem pouze kombinují bez střelby.
40:00
40:00
39:56
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:44
39:44
Mírného zmatku v obraně hostí perfektně zužitkoval Vilda Vopelák.
38:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (7:10).
38:40
Krásná přihrávka Martina Blažka ,po které se nemýlil Václav Fučík.
38:08
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
35:12
Dvě rychlé branky po sobě znamenají vedení hostí o dvě branky.Nejprve Štěrba pěknou přihrávkou oslovil Honzu Odlase,následně hostující hráč dokázal propálit domácího brankáře.
35:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach bez asistence (7:9).
34:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Odlas, asistoval Erik Štěrba (7:8).
34:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Petr Chládek (6:8).
34:32
Chládek dokázal podržet balónek v těžké situaci a poté jej předložil Šulcíkovi,které propálli vše,co mu stálo v cestě.
33:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (5:8).
33:18
Hosté se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení tři na dva,které precizně využili.
32:45
Vopelákova střela mířila těsně nad tyč hostující branky.
31:38
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
30:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jan Odlas (5:7).
30:27
Štěrba s Odlasem perfektně napadali a vytěžili z toho snižující branku.
29:48
Teď se podařilo domácím vymanit z tlaku a byla z toho pěkná střela Šulce.Brankář hostí ale zasáhl s přehledem.
28:25
Pelhřimov momentálně nepouští domácí téměř k ničemu a opět v dnešním utkání vedou o tři branky.
27:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (4:7).
27:42
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kati Kadaň
26:56
26:56
Do situace dva na jednoho se dostali i hosté a chladnokrevně ji využili.
26:35
Domácí se dostali do situace dva na jednoho a Petr Chládek minul v jasné pozici.
25:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (4:5).
25:23
Tentýž hráč se ocitl v podobné pozici a tentokrát se již nemýlil.
25:12
Hostující hráč se teď ocitl ve velmi výhodné pozici,ovšem minul.
24:15
Hosté se rychle usadili v útočném pásmu a snaží se o rychlou kombinaci.
24:00
Vyloučen hráč Ondřej Sedláček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Ondřej Sedláček (4:4).
22:43
Lukáš Pardubský si připravil balónek přesně jak potřeboval a jedovatou střelou vyrovnává stav dnešního utkání!
21:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jan Odlas (3:4).
20:35
Ve velké šanci se v protiútoku zjevil Ondra Sedláček,jeho střelu skvěle chytl hostující brankář.
20:15
Hosté kombinují,domácí obrana ale zatím bez problémů odolává.
20:00
20:00
19:25
Martin Žemlička nastřelil tyč!
18:31
První lajna domácích teď sevřela hosty v obranném pásmu a po sérii šanci nakonec odchází na střídačku.
16:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (2:4).
16:21
Martin Žemlička si krásně poradil s přihrávkou od Erika Štěrby a zamířil přesně.
14:57
14:57
Svižná střela Václava Fučíka a hosté opět vedou o tři branky.
14:04
11:47
Dvakrát teď mohli domácí snížit,nejprve krásný zákrok po střele Žemličky a poté Jan Odlas mířil nepřesně.
10:47
Kadaň se zdá oživená a zkouší to momentálně z každé pozice.
10:05
10:05
Hosté teď chybovali v rozehrávce a Martin Žemlička nadvakrát dokázal překonat brankáře hostí.
07:24
Kadaň se teď pokusila rychlými nahrávkami dostat až před gólmana hostí,v cestě však stála pevná obrana.
06:00
06:00
No a po rychlé akci hostí tu máme vedení Pelhřimova již o 3 branky.
05:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach bez asistence (0:2).
05:22
Viktor Vlach se teď dostal ke střele,kterou perfektně umístil a hosté jdou do dvoubrankového vedení.
05:09
Hra se momentálně přelévá z jedné strany na druhou a žádný tým si nevybudoval větší tlak.
03:00
Petr Chládek zkusil jedovatý projektil ,který byl navíc tečovaný a skončil těsně vedle tyče.
01:21
Kati se teď usadili v útočném pásmu,ale Kubu Kuchaře zatím neohrozili.
00:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (0:1).
00:35
A Pelhřimov se rychle ujímá vedení po celkem pohledné akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Lukáš Pardubský, Miloš Šulc, Miroslav Hanzlíček, Petr Chládek, Ondřej Sedláček
00:00
Hezké odpoledne z kadaňské sportovní haly. V dnešním utkání do Kadaně zavítal soupeř z Pelhřimova,který je také jasným favoritem.Uvidíme tedy jak se s tím domácí borci popasují.