2:1
0:0
- : -

Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice 5:3
1. Jan Natov, 5. Jan Řehoř, 14. Jan Řehoř, 31. Jan Natov, 38. Jan Natov - 9. Jakub Kolísko, 13. Jakub Slavík, 21. Marek Pixa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 685; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Michal Rebro 7; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Milana Fridricha:,,Dnes k lepšímu výsledku bychom potřebovali omezit množství ztrát a mít maximální efektivitu v zakončení. Od poloviny utkání byla Boleslav silnější na míčku a zaslouženě vyhrála. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme úspěšný rok 2019."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery, část první:,,I přesto, že jsme hned z první akce šli do vedení 1:0, tak se nám herně vstup do zápasu nevydařil. Tatran dokázal potrestat 3 velké hrubky v obraně a tím nás dostal výsledkově pod tlak, proto jsem rád, jak jsme dokázali zvládnout druhou polovinu zápasu, která herně byla hlavně v naší režii."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery, část druhá:,, Naše slabá produktivita nás stála vyšší rozdíl ve skóre. Děkujeme fanouškům za přízeň a přejeme úspěšný vstup do nového roku."
60:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-3.
60:00
Nejlepší hráči: Mladá Boleslav-18 Jan Řehoř, Tatran-28 Jakub Kolísko.
60:00
59:46
Tomášík netrefuje prázdnou branku.
59:31
Tokoš ze vzduchu backhandem jen těsně mimo.
59:17
Slavík pálí mimo Bauerovu bránu.
58:51
Rebro mimo svou svatyni, hosté v početní výhodě.
58:40
Timeout Tatran Teka Střešovice
58:14
Langer nepřekonal blok Jelínka.
55:31
Po říjnovém zápase si mladoboleslavští dávají velký pozor na chyby v poslední třetině utkání.
55:31
54:26
Kolísko se po návratu na hřiště přihlásil o míček a střelu vyslal nad.
53:48
Natov poslal prudkou nahrávku přes šířku hřiště na Curneyho, ale Rebro předvádí dokonalý zákrok.
52:51
Curney poslal nabídku Tokošovi, tomu selhala mířidla.
52:19
Muži v černých dresech mohou v přesilové hře zvýšit své vedení a na hřišti vidíme nejlepší hráče tohoto týmu.
52:09
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
51:11
Rozhodčí signalizují výhodu, Bauer prchá z branky a domácí tak v šesti.
50:11
Domácí znovu na balónku, po většinu utkání soupeře nenechávají kombinovat a hrají si zatím svou hru. Pražský celek hrozí z velice přesných a rychlých úniků. Oba brankáři plní své úkoly na výbornou, čímž pomáhají svým spoluhráčům.
49:19
Mimo hřiště můžeme vidět Nováka, který odstoupil z utkání vzhledem k potížím se zády.
49:10
Jelínek nahrál Chroustovi, Rebro připraven.
48:29
Bauer dlouhým výhozem na Natova, toho zastavil až Rebro.
47:54
Gruber úspěšně zablokoval střelu, Tokoš faulován.
47:18
Slavík si připravoval střelu, když se rozhodl vypálit, míček už ho dávno minul.
46:25
Vyloučen hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:29
Krzyžanek nahodil míček, který odcestoval mimo hrací plocha a bude následovat příležitost pro hosty.
44:11
Váňa nedovoleně proti Curneymu, mladoboleslavští ihned po rozehrávce spěchají vpřed a snaží se navýšit svůj náskok.
43:22
Zakonov přešel přes 3 soupeře, 4. si s ním už věděl rady, ale domácí kapitán zasahuje a míček tak zůstane u středočechů.
41:46
Tokoš nepřesně před Rebra, tam se nevyskytoval nikdo z jeho spoluhráčů.
41:02
Souhra prvního útoku domácích, Natov těsně míjí.
40:02
A i do třetice na buli úspěšnější Curney.
40:00
40:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-8.
40:00
39:45
Domácí opět dohrávají třetinu s míčkem na čepelích.
38:34
Beneš se pokusil zabránit Bauerovi v chycení balónku, ale ten i tak chytá.
38:15
Chroust backhandem přestřeluje.
37:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (5:3).
37:38
Curney na Natova, ten krásnou střelou vymetá branku a dává hattrick.
36:36
Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil Marek Beneš.
36:36
Bauer zůstal zakleknut ve své pozici a Beneš poslal míček po zemi mimo svatyni domácího golmana.
36:10
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
36:03
Bína nedokázal překonat Rebra.
34:59
Rychlá a přesná kombinace domácích, Natov nastřeluje břevno.
34:41
Pixa od mantinelu pouze do boční síťky.
34:09
Pohledná klička Řehoře, k přesnému zakončení scházel kousek.
33:32
Zakonov orazítkoval masku brankáře pražského celku.
32:33
Hosté znovu čekají v bloku na chybu soupeře, ta se zatím nestala.
32:04
Natov vyzkoušel backhandovou otočku okolo tyče, míček míří mimo tři tyče.
31:06
Standartku hostí sbírá Řehoř, jeho nepřesné nahrávky využil ke střele Tlapák, ale ani přízemní bomba nedává pražskému týmu možnost vyrovnat.
30:40
Mladoboleslavští drží balónek na čepelích, nebezpečnou hrozbu stopnul Beneš.
30:16
30:16
Natov posílá tým do vedení a dává svou druhou branku v zápase.
29:48
Pixa střelou z letu vůbec netrefuje.
29:07
Novák bezchybně řeší vzniklou situaci.
28:02
Rychlý výpad překvapil Rebra, který však stihl včas zasáhnout.
27:41
Sedláček střílí do těla Zakonova.
27:02
Domácí dlouho drží míček a nedávají soupeři možnost k jeho získání.
26:17
Novák zastaven nedovoleně.
26:14
Blok několika mladoboleslavských hráčů proti střele Langera.
25:39
Tlapák se pokusil backhandem překvapit reprezentačního brankáře, ten se ošálit nenechal.
24:50
Váňa napálil míček proti Bauerovi, ten jistě zakročil a stav zápasu tak stále nerozhodný.
24:16
Bína čekal na Zakonova, který vyslal střelu příliš pozdě a není z toho tak ohrožení pro Rebra.
23:17
Řehoř spěchal po mantinelu a ani dva bránící hráči nebyli schopni ho zastavit, dnes se mu zatím dost daří.
21:35
Série šancí hostí, žádná větší příležitost strážce domácí svatyně neohrozila.
20:52
Mladoboleslavští na míčku obrana hostí důraznější než v první třetině.
20:49
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Adam Tlapák (3:3).
20:49
Pixa v úvodu třetiny srovnává stav zápasu.
20:35
Natovova střela zastavena.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-5.
20:00
Na buli znovu úspěšnější domácí.
20:00
19:44
Domácí dohrají tuto hrací část na balónku a soupeři ho rozhodně nepůjčí.
18:48
Gašparík vyslal dlouhým lobem vpřed Pixu, ale tomu míček sebral Řehoř.
18:06
Několik chyb na obou stranách, Jelínek trefuje blokující hráče.
17:05
Natov z otočky, Sládečkův úspěšný blok proti střele.
16:28
Langer zastaven nedovoleně, rozhodčí ale zůstávají klidní.
15:52
Hrubka Řehoře kterou hasí Novák.
15:09
Chroust důrazně proti Vítovci, spolupráce Hoffera s Novákem pomohla domácímu brankáři.
14:30
Kolísko rozjíždí útočnou akci, míček ale sbírá Zakonov.
13:40
Bauer předvádí ukázkový zákrok a hájí tak prozatimní jednobrankový náskok.
13:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Filip Zakonov (3:2).
13:11
Řehoř dává svůj druhý gól a posílá Mladou Boleslav znovu do vedení.
12:26
Domácí zatím ve statistice držení míčku jistě dominují, hosté jsou připraveni na rychlé brejky, které ohrožují Bauera.
12:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Jonáš Kreysa (2:2).
12:09
Tatran vyrovnává po přesné bombě z hokejky Slavíka.
11:45
Sládeček z výběhu mimo.
11:05
Další střela na Rebra, znovu ale neletí mezi tři tyče.
10:35
Řehoř mířil těsně vedle branky pražského celku.
09:33
Domácí opět v držení balónku, blok hostujících hráčů správně postaven.
08:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (2:1).
08:53
Kolísko osamocen před brankou, Tatran snižuje na rozdíl jedné branky.
08:39
Ullmann pohotově zachytil přihrávku a vyslal vpřed své týmové kolegy.
08:03
Hosté zatlačeni na vlastní polovině, úřadující mistři vymýšlí další akci k překonání Rebra.
07:15
Langer vyčíhl kličku Grubera, Bauer připraven.
06:27
Vítovec se pokusil ostře zastavit Tokoše, který střelu nedotáhl a Rebro si tak zapisuje první přesný zákrok.
05:49
Natov na Curneyho, ten prázdnou bránu netrefil a se střelou je dost nespokojen.
05:11
Beneš prohnal obranu domácích, ti ale ve dvou byli silnější a o míček ho obrali.
04:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Tomáš Chroust (2:0).
04:41
Řehoř v útoku a jeho netradiční pozice se mu vyplatila, po nahrávce od Chrousta překonává Rebra.
04:39
Sládeček nezastavuje Chrousta a ten spěchá k brance.
04:00
Tomašík chybuje, Zakonov perfektně vyřešil situaci.
03:14
Beneš ze střelecké pozice pálí mimo.
02:34
Hosté na útočné polovině, domácí brankář sbírá balónek, střela Hoffera zblokována.
01:28
Bína zpracoval tělem, ovšem nedůraz Krzyžanka mohl být nebezpečný pro Bauera, Váňa netrefuje míček.
00:53
Domácí drží míček a čekají na chybu soupeře.
00:37
První přesný zákrok Bauera v tomto duelu.
00:03
00:03
Domácí odskakují po zaváhání soupeře do vedení, Natov trefuje přesně.
00:02
Na úvodní buli připraven Curney a Kolísko, úspěšnější první jmenovaný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Filip Ullmann, Ondřej Sádlo, Tomáš Váňa, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Přejeme příjemné nedělní odpoledne ze sportovní haly v Mladé Boleslavi, kde se v následujících dvou hodinách bude odehrávat utkání Tipsport Superligy mezi domácí Mladou Boleslaví a jejich dnešním soupeřem, Tatranem Střešovice.