0:3
3:2
1:0

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:6p
1. Petr Hartman, 14. Jan Svoboda, 15. Martin Skřivánek, 55. Jan Svoboda, 57. Petr Hartman, 60. Ondřej Stuchlík, 63. Jan Svoboda - 14. Daniel Štěrba, 22. Tomáš Kadlec, 25. Radek Krajcigr, 30. Radek Krajcigr, 48. Dominik Jansa, 56. Dominik Jansa; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 12 - Ivan Ponomarev 33; po třetinách: 3:1, 0:3, 3:2, 1:0;
65:00
počet střel v prodloužení: SKV-1 Lípa-1
62:19
65:00
Komentář trenéra domácích, Michala Pazdery: "Dnes jsme hráli koncentrovaně první třetinu a část třetí. Naštěstí nás totální kolaps ve druhé třetině stál pouze bod. Trápila nás produktivita a ztráty míče v přechodové fázi. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeři. Tomu přejeme šťastnou cestu domů."
65:00
Komentář trenérky hostů, Lenky Bartošové: "Už vinou blbého startu do zápasu to bylo pro nás velmi těžké. Je škoda, že zlepšenou obranu, kterou jsme dokázali zvednout ve třetí třetině, jsme neudrželi až do konce zápasu. Vést 3 a půl minuty do konce zápasu o dva góly a pak díky neschopnosti udržet balonek o vedení přijít, je hřích. Na tomhle opravdu musíme zapracovat. "
62:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Ondřej Stuchlík (7:6).
59:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík bez asistence (6:6).
56:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (5:6).
56:37
Hra v 6 se SKV vyplatila
55:39
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:39
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jaromír Ekl (4:6).
55:03
SKV se víc drží na útočné polovině
54:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Petr Hartman (4:5).
47:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa bez asistence (3:5).
47:31
Jan Svoboda zkusil vystřelit
46:58
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
43:21
tým domácích hraje v plném počtu
41:42
Nastal okamžik zahrát si přesilovou hru i pro Českou Lípu
41:21
Vyloučen hráč Martin Rossi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
40:30
Práve započala 3. třetina , všichni jsme zvědaví jak to dnes dopadne a kdo si odnese výhru
37:02
Na toto utkání se dne přišlo podívat 140 diváků, děkujeme !
35:55
A hosté nám hrají opět v plném počtu
35:33
Jan Svoboda házel jednu kličku za druhou , bohužel mu před bránou sjel balónek z čepele a ztratil nad ním kontrolu
34:12
Honza Linhart předvedl precizní střelu, na gólmana z Lípy však nestačila
33:55
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
29:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (3:4).
24:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (3:3).
24:13
Na Vinohradech máme srovnáno
22:22
sice SKV obdrželo gól , ale rozhodně se nevzdá jen tak
21:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Štěpán Slaný (3:2).
20:17
a máme tu další třeinu, doufáme, že bude stejně bohatá na góly jako ta předešlá, ne-li lepší
14:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek bez asistence (3:1).
14:45
góly nám tu padají v hojném počtu
13:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Jirsa (2:1).
13:12
13:12
Hráčům SKV se povedla uplatnit přesilová hra, davy šílí nadšením
12:16
Domácí se dostávají do přesilové hry s mírným počátečním zaváháním
12:00
Vyloučen hráč Jan Merlíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
11:06
Domácí střílejí jak se dá ale Lípa odolává a odoláva...
10:09
SKVse neustále na polovině soupeře snaží vytvořit situaci vhodnou ke gólu
09:18
Lípa přidržuje balónek na své polovině
07:44
Právě jsme mohli vidět parádní střelu Radovana Vnuka, bohužel gól nepadl.