2:1
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 5:3
1. Marek Vávra, 23. Michal Strnad, 25. Ondřej Vošta, 46. Ondřej Plíhal, 60. Marek Matejčík - 17. Lukáš Kořínek, 29. Prokop Ferdan, 43. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1 + Šimon Doubek (CHO) 5:0; využití: 0:0; diváků: 322; zásahy brankářů: Jan Barák 16 - Tomáš Janota 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Chodov - 6; Liberec - 5
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Zdeňka Skružného: „Po slabším úvodu zápasu jsme nakonec na Chodově předvedli hodně dobrý výkon k bodům. Chyběla lepší střelba a proti nám dneska stál výborný třicátník Bary.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Velmi těžké utkání, které jsme si museli opravdu vybojovat, proto si ho velmi cením. Zároveň jsem si ověřil, že některé věci se asi nezmění ani v roce 2019. Děkuji divákům za návštěvu a ještě jednou přeju naší ikoně vše nejlepší k zítřejším kulatinám."
60:00
59:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Plíhal (5:3).
59:41
Matejčík si pohrál s jedním z obránců Liberce a pečetí tak vítězství domácích!
59:41
Ondrušek si vyměňuje názor s Libereckou střídačkou názory, konkrétně se Salátem.
58:25
Chodovská obrana teď trestuhodně nechala 2 úplně volné hráče před Barákovou bránou. Mohou teď poděkovat domácímu brankářovi, že stále vedou 4:3.
57:03
Valeš sám před bránou nedokázal vstřelit gól. Vzteky pak bouchl hokejkou o zem.
56:31
Salátovi se střela z první nepovedla.
54:54
Propokova střela z otočky gólem neskončila.
53:48
Matejčíkova střela bekendem šla na poloodkrytou bránu nad.
52:26
Valeš tečoval před Barákem střelu. Barák chytá.
50:45
Tvrdá Salátova střela. Domácí golman zatím drží domácí.
50:20
Marek Vávra zkusil poposunout po nahrávce Mikeše míček do brány, mimo.
49:50
Rozhovec opět v akci. Na jeho tažnou střelu si Barák nepřišel.
48:40
Kroupa nevyužil hezky vypracované akce Saláta.
45:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Marek Matejčík (4:3).
45:31
Plíhal se řítil na hostujícího brankáře a podobně jako Alexandr Ruud zakončil bekendem k tyči!
44:35
Böhm si vyměňuje názor s Řezáčem ohledně tečovaného balónku.
44:30
V zápase se přiostřuje. Rozhodčí zůstávají zatím klidní.
43:45
Strnad v držení míčku upadl. Rozhovec se chopil míčku a Kořínek dorazil míček za záda Baráka!
42:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Kořínek (3:3).
41:40
Matejčík se pokusil o přihrávku vzduchem před bránu. Salát blokuje a posílá míček mimo hřiště.
41:00
Domácí zahrávají standartní situaci z rohu.
36:30
Ondruškova typická jedovka končí mimo bránu.
36:29
Doubek to zkusil z levé strany.
36:09
Mikeš podle všeho dostal do obličeje. Nevylučuje se.
34:40
Kroupa vystihl přihrávku na osamoceného hráče Chodova před bránou Liberce.
34:00
Domácí publikuj aplauduje přežitému oslabení domácích
31:35
Barák chytá střelu Klucha.
31:00
Domácí zatím dvojnásobnému oslabení vzdorují.
28:55
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
28:55
A Chodov jde do 3! Matejčík dostal 2 minuty za zdržování hry
28:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (3:2).
28:54
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za sekání.
28:54
Špatná chvíle pro domácí. Nejdříve hosté srovnali z ponechané výhody snížil, poté byl na 5 minut vyloučen hráč Chodova.
28:54
Nepříjemná situace pro domácí. Nejdříve Liberec při ponechané snížil, poté vyfasoval Doubek pětiminutový trest.
26:45
Lhota vyslal né moc prudkou střelu na Baráka. Domácí golman bez problému chytá.
24:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Ondřej Plíhal (3:1).
24:48
Vošta si vytáhl míček podél mantinelu a do horního rohu branky zvyšuje vedení!
24:00
Reprezentant Pražan trefuje tyč.
22:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Mikuláš Krbec (2:1).
22:22
Strnad krásnou tažnou střelou vrací Chodovu vedení!
21:00
Prokop se řítil na Baráka, jeho kličku ale domácí golman vychytal.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třtině: Chodov - 7; Liberec - 5
20:00
19:49
Hosté v posledních sekundách 1. třetiny tlačí domácí.
19:20
Plíhal měl obrovskou šanci vrátit domácím vedení zpět. Jeho průnik a tažnou střelu ale Janota skvěle vyrazil.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:59
Zajímavý signál domácích gólem neskončil.
16:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Patrik Rozkovec (1:1).
16:47
A Liberec vyrovnává! Rozhovec poslal balónek před bránu na Kořínka a ten se nemýlil.
15:04
Mikeše trefuje tyč!
14:04
Nepřesná střela Plíhala letí mimo hřiště.
13:25
Marek pálí na bránu, rozhodčí píská vysokou hůl.
11:52
Barák chytá střelu Rozkovce.
11:12
Liberec sportovně vrací míček.
11:11
Kopecký se složitě zvedá ze země po zákroku jednoho z domácích obránců.
10:25
Chodov nehraje špatný florbal, ale absence kapitána Sýkory a Martina Koutného je přeci jen znát.
09:18
Salát nahazoval před bránu Chodova na Klucha, ale ten míček netrefil.
08:10
Plíhal blokuje střelu Saláta
07:30
Marek Vávra fauluje a Liberec rychle rozehrává, nic z toho ale nevytvořil.
07:00
Poprvé od začátku zápasu jsou poprvé slyšet fanoušci.
06:30
Janota chytá betonem střelu Jiřího Koutného.
06:00
Domácí teď drží soupeře na jeho polovině.
05:00
Ondrušek vyslal svou typickou tvrdou střelu z první, Janota ale skvěle vyrazil ven.
03:40
Kašovský se pokusil nahrát Matejčíkovi před kasu, Kopecký ale přihrávku vystihl.
02:30
Baudisch se pokoušel dorážet míček. Barák míček za záda nepustil
02:17
Ostrý zákrok Prokopa na Mikeše.
01:45
Reprezentant ČR Krbec nahrával před bránu. Nikdo ale přihrávku nezachytil.
00:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (1:0).
00:20
Skvělý začátek pro domácí. Vávra nejdříve na Janotu nevyzrál, napodruhé ale kličkou hostujícího brankáře překonal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Petr Kološ, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Jan Baudisch, Lukáš Lhota
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek