2:1
1:2
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:3
4. František Vykopal, 17. Petr Kittel, 25. Matěj Kostka, 38. Matěj Kostka, 55. Marek Zapletal - 26. Michal Sládek, 57. Jiří Bauer, 59. Jiří Bauer; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 446; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 15 - Štěpán Laja 13; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2;
60:00
Střely ve třetí 5:11, celkově vyrovnáno 18:18.
60:00
Dnešním výsledkem jdou Otrokovice na 22 bodů, Ostrava zůstává na 20 bodech a 9. příčce.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Karla Ševčíka "Měli jsme špatný nástup do zápasu. Zcela nesmyslně jsme šli dvakrát do pressingu a v obou případech jsme byli potrestáni. Postupem času jsme se dostávali do zápasu, bohužel jsme nebyli schopní zakončit ani vyložené šance. Dnes rozhodla produktivita. Obecně nás v poslední době sráží hloupé individuální chyby, pak se zbytečně trápíme. Pokud zapracujeme na zodpovědnosti, začneme opět vyhrávat. "
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila (1) "Myslím si, že dnešní utkání se divákům na hale i v televizi muselo líbit. Přišlo hodně našich fanoušků, za což děkujeme. Dnes jsme hráli dobře v obraně, samozřejmě s občasnými výpadky, určitě se nám zlepšila rozehra, musíme se soustředit na proměňování šancí, kterých jsme měli opět hodně."
60:00
Michal Kvapil (2) "V závěru nás podržel opět vynikající Radovan a důležitý souboj jsme dovedli k vítězství. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu."
60:00
59:59
Zapletal trefit z půlky tyčku prázdné klece, následně Michajlovič s jistotou lapí a just like that berou domácí 3 body!
59:41
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
59:12
Někdo z domácích zkoušel přes celé trefit prázdnou bránu, těsně vedle.
58:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (5:3).
58:16
Teď ovšem domácí golman nic neviděl a už to je pouze o dva góly.
58:14
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:27
Agilní Bauer opět z dálky, Michajlovič drží.
56:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Matyáš Šindler (5:2).
56:03
Ostrava dostala standardku hodně z blízka a je sníženo.
55:21
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
54:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Matěj Kostka (5:1).
54:51
Přesilovka rychle proměněna!
54:37
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
54:37
Poté, co měla Ostrava dlouhou pasáž na míčku, měli teď podobnou pasáž také domácí a nakonec Petřík vybojoval faul.
52:16
Sládek při snaze zakončit bolestivě trefil Petříka.
52:11
Bauer nebezpečně z půlky, jen se štěstím stav zůstává stejný.
50:38
Vykopal nahrávku na jednoho hráče hostí nešťastně zblokoval jen ke druhému, ten však nedal.
49:25
Ostravská přesilovka je sice nebezpečná, ale Panteři velmi dobře brání.
48:01
Sládek hodně nepřesně.
47:47
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
47:08
Pěkný kříž, v další šanci Ovy si ale hostující trenér znovu mohl vzpomenout na svého bývalého brankáře a jeho zákroky.
45:10
Dnešní utkání sleduje 446 diváků!
45:00
Michajlovič famózní zákrok proti nebezpečnému pokusu z dálky.
43:40
Bauer si šel hladově pro míček, následně přestřelil.
41:57
Juhaňákovi nešťastně zatancoval míček na hokejce, místo snadného zakončení tak z šance nebylo nic.
40:55
Kostka si šel pro ten hattrick, Laja byl proti.
40:00
40:00
Střely ve druhé 5:3 pro OTR.
40:00
39:12
Hra je přerušena, jeden z hostí se těžko zvedal z hrací plochy.
37:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Petr Kittel (4:1).
37:04
Na potřetí už dorážka vyšla a Kostka se trefuje podruhé!
34:40
Ostrava v posledních minutách více na míčku.
31:47
Bauer zkoušel ze skoro nulového úhlu.
31:26
Domácí mají štěstí, že Ostrava je dnes v zakončení mizerná.
30:06
Ostrava měla tlak před bránou, nejdřív zabránil gólové náhře Nagy, pak Michajlovičův zákrok.
29:24
Sovják se Zapletalem z nacvičené akce, druhý jmenovaný minul.
27:24
Zapletal nepřesně.
25:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (3:1).
25:32
Sládek snižuje.
25:04
Nagy pěkným obranným zákrokem zabránil hostím jít do šance.
24:18
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Marek Zapletal (3:0).
24:18
Kostka ze standardky -> 3:0.
23:32
Pěkně vyřešené přečíslení, Jurčík ale trestuhodně minul naprosto prázdnou klec.
22:09
Čonka-Skyba zkoušel z dálky, Michajloviče podle mě teď vůbec neviděl.
21:16
Sovják se svými parametry udržel na míčku.
20:00
20:00
Střely v první 8:4 OTR.
20:00
19:56
Juhaňák na závěr periody prověřil Michajloviče.
18:47
Mendrek zničehonic úplně volný vlevo, ale míček mu sjel.
16:18
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (2:0).
16:18
Teď už to ale je 2:0.
15:34
Otrokovice teď ostravské doslova uspali a zničehonic to byl Sovják v situaci 2 na 1, udělal to skvěle, ale obránce vyrážel z brankové čáry.
13:06
Pešat nabral rychlost a obránce tradičně nestíhal.
11:18
Dobře sehraná standardka, Michajlovič vyráží.
10:47
Ostrava zatím domácí pohyb moc nestíhá, teď v další šanci Szweda, ale nezakončil, následně Kostka do ležícího Laji.
09:42
Rožnovjákovy dva pokusy, ten blíž mu vůbec nesedl, ten z větší vzdálenosti Lajovi docela nadělal problémy.
07:45
Pešat nebezpečně od mantinelu, Laja pozorný.
06:51
První zákrok Michajloviče po výběhu Sládka.
04:26
Kostka zkušeně zůstal na míčku.
03:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Martin Szweda (1:0).
03:53
Vykopal překonává Laju a domácí vedou!
03:28
Zajímavě řešená standardka, nakonec Laja pozorný.
02:04
Nevím, jestli teď Sovják z úhlu zkoušel střílet nebo nahrávat, každopádně zblokováno.
01:09
Moravčík od mantinelu vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Erik Moravčík, Dominik Eichner, Jakub Mendrek, Filip Čonka-Skyba, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Pavel Jurčík, Martin Szweda, František Vykopal, Lukáš Petřík
00:00
Dobrý nedělní večer, v historicky prvním tv-utkání hraném přímo v Otrokovicích se dnes Panterům postaví Ostrava, vedená jejich bývalým koučem Karlem Ševčíkem.