1:3
1:7
- : -

Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:11
29. Jan Kourek, 42. Ivo Teichman - 12. Lukáš Hájek, 21. Adam Delong, 30. Adam Delong, 36. Jiří Besta, 47. Josef Rýpar, 50. Lukáš Řezanina, 54. Josef Rýpar, 55. Marek Bräuer, 56. Jakub Hubálek, 58. Marek Bräuer, 59. Adam Delong; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2 + Jan Bílý (PCE) 5 + (PCE) ČK1:1; využití: 0:4; diváků: 270; zásahy brankářů: Martin Haleš 20 - Lukáš Souček 18; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:7;
60:00
Střely ve 3. třetině - 8:17
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Bylo vidět, že se hrálo po dlouhé době. Základní věci které nám fungovaly byly dnes zpomalené a dřevěné. Z naší strany to dnes nebyla žádná velká hitparáda. Musíme se opět dostat do provozní teploty.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Pro nás velice krutý výsledek. O výši skóre rozhodla třetí třetina, kde soupeř potrestal naše vyloučení. Ve čtyřech utkání otáčí těžko. My si musíme do dalších zápasů odnést to, co se nám dařilo a na tom stavět a přidat lepší koncovku. Proti takovému soupeři musíme šance, které jsme měli, využít.
60:00
58:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Lukáš Hájek (2:11).
57:40
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:40
Petr svou mohutnou postavou skolil Šebestu. Nebo možná ne, ale to je jedno.
57:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jiří Besta (2:10).
55:52
Dnešnímu utkání přihlíží 270 diváků.
55:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (2:9).
54:37
Delongova střela se odrazila od Halešových nohou a Pardubice se drží chvilku na míčku.
54:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Řezanina (2:8).
53:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (2:7).
52:37
Po Hájkově střele Haleš rychle skočil a míček má ve svých rukou.
50:59
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 5 minut za hrubost.
50:59
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice do konce utkání.
50:59
Nic překvapivého od Bílého. Radši bez komentáře...
49:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (2:6).
49:41
Šmíd skvěle přihrál dlouhou přihrávku Prixovi, ten rychlou střelou trefil boční síťku Součkovi branky.
48:00
Souček měl chvíli problém zachytit poskakující míček, ale nakonec se mu to podařilo. Dlesk tak utřel nos.
46:13
45:38
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
45:38
Vítkovice mají před sebou dnešní první přesilovku.
41:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval David Žáček (2:4).
41:48
Rýpar vystřelil bekhendem a Haleš drží míček mezi nohama.
40:30
Delongovu střelu z otočky Haleš chytil.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:7
40:00
39:05
Žáček zkusil zakončit zpoza branky, ale Souček byl připraven.
37:30
Bräuer trefil míček ve vzduchu a jen těsně minul branku.
35:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Jan Jastřembský (1:4).
35:20
Vítovice odskakují o 3 branky a Jastřembský má 0+3.
29:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (1:3).
29:07
V rychlém protiútoku se dnes podruhé přesnou střelou prosazuje Delong.
28:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Martin Zozulák (1:2).
28:18
Rýpar naskočil zpět do hry, ale v tu chvíli se do dolního rohu branky hostí strefil Kourek.
27:13
Hra se hraje v rychlém tempu. Vítkovice se nebojí útočit i přesto, že jsou v oslabení.
26:14
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
26:14
Potom, co měl Souček míček pod kontrolou a Žáček přestal dorážet, byl i tak zfaulován Rýparem. Proto si jde Rýpar odsedět dvouminutový trest.
22:38
Zozulákovu střelu Souček vyrazil.
21:30
Šebesta s "koňarem" od Žáčka odchází na střídačku.
20:19
20:19
A hned v první minutě vstřelují Vítkovice gól.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 6:7
20:00
19:48
V poslední minutě 1. třetiny jsou Vítkovice na míčku a vypadá to, že už se nic nestane.
17:50
Bílý rychle vyhazuje míček z nebezpečí pardubického brankoviště.
17:34
Janeček se vymotal ze zajetí Hubálka a vystřelil. Střela o kousek nevyšla.
16:47
Oubrecht zamířil sám do útoku, míček mu však před brankou stihli přesně sebrat hosté.
14:43
Hájkova střela se odrazila od Halešových nohou a míček opustil brankoviště.
14:12
Pakosta zkusil hned vystřelit po rychlé přihrávce, míček mu ale sklouzl z čepele.
11:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (0:1).
11:24
Více než po půlce 1. třetiny přišel první gól. Dal ho Hájek z přesné dorážky před pardubickou brankou.
08:12
Šebesta prudce vystřelil k brance domácích. Tam se míček odrazil mimo ohrožení branky.
06:12
První lajna Pardubic předvedla skvělou výměnu míčku po sérii přihrávek. Nakonec v tom nejdůležitějším momentu Kourek zaspal.
05:00
Z mely před brankou hostí nakonec získávají míček Vítkovice.
04:27
Janeček byl zfaulován v rohu a Pardubice získávají rozehrávku.
02:36
Po rozehrávce Dleska z rohu se dostal míček k Zozulákovi a ten hned vystřelil. Míček vyrazil Souček pryč z hřiště.
01:30
První se ke střele dostal Hubálek, ta mířila mimo ohrožení branky. Netrvalo to dlouho a po nebezpečném útoku Vítkovic musel zasahovat Haleš.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Jan Jastřembský, Josef Rýpar, Adam Delong, Jiří Besta
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Jan Kourek, Martin Zozulák, Radek Formánek, Tomáš Dlesk