0:4
0:2
- : -

Sokol Pardubice - Tatran Teka Střešovice 0:7
16. Jonáš Kreysa, 22. Filip Ullmann, 23. Milan Meliš, 34. Jonáš Kreysa, 34. Jakub Kolísko, 52. Dalibor Švéda, 59. Jakub Kolísko; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Martin Haleš 8, Jakub Levínský 4 - Michal Rebro 20; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Sokol 7, Tatran 5.
59:59
Komentář trenéra hostu Milana Fridricha: Dnes velice dobře odbojované utkání. Díky tomu, že se nám i dařilo v koncovce, vypadá výsledek jasně, ale bylo tuhý boj o každý metr. Do dalších zápasů ještě musíme přidat. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Skóre utkání jasně ukazuje, v čem byl dnes největší rozdíl. Utkání bylo odbojované. Chyběl klid v koncovce, přesnější muška a důslednější přístup v obraně, abychom vůbec mohli pomýšlet na nějaké body. Máme dva týdny na to, připravit se na klíčové zápasy, které nás čekají.
59:58
Konec zápasu, Sokol bohužel žádnou branku nevstřelil. Rebro má čisté konto.
58:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Adam Tlapák (0:7).
58:54
Půltucet a jeden pro hosty po zakončení Kolíska.
58:33
Zápas se už spíše dohrává "z povinnosti".
57:30
Ležící Rebro vytrčil levou nohu, která odrazila míček po střele Škeříka.
55:55
Tatran chce hrát na míčku, moc se mu to nedaří. Sokol toho ovšem zatím nevyužil. Je to marné.
53:56
Jeden z arbitrů dnešního utkání teď prokázal svou "techniku hole", vyčistil brankoviště Rebra místo jednoho z mladých podavačů míčků. Diváci to ocenili potleskem.
51:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Dalibor Švéda bez asistence (0:6).
51:46
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Levínský družstva Sokol Pardubice
51:46
Přesilovka se Sokolu vůbec nepovedla. Švéda osamocen za brankou Haleše, a poradil si náramně. Oběhnul branku a míček dostal do sítě.
50:47
Přesilovka domácích zatím nic moc nepřinesla. Pražané hrají dobře pozičně, a blokují střely.
49:55
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:55
Kourek se dral do zakončení, hůl mu zablokoval Langer.
48:27
Pixa se šikovně dostal do šance, i když měl proti sobě přesilu hráčů Sokola. Haleš jeho střelu vyrazil.
47:38
Po delším závaru před Rebrem, přišlo i slibné zakončení od Žáčka. Ovšem nic víc.
43:46
Už je to jasné, Sokol promíchal a zmenšil sestavu. Kapitán Zozulák má za parťáky Teichmana a Pakostu.
43:13
Kreysa tentokrát netrefil, Meliš ho opět hledal krosovou přihrávkou vzduchem.
41:29
Nejprve šance Pardubic, Žáček ani Kourek nebyli úspěšní. A pak Tatran zahrozil. Stav neměnný.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Sokol 6, Tatran 6..
38:27
Vzrušená diskuse s rozhodčími, poté potlesk pro Haleše. Ano, vrátil se do brány po krátkém ošetření, které zapříčinilo seknutí hostujícího hráče.
37:31
Náznak od Pardubic, rychlá kombinace přes střed, rána Zozuláka ovšem nad "zařízení".
36:12
Dnešní utkání sleduje 272 diváků.
33:45
Dva góly v rychlém sledu, a domácí si berou oddechový čas. Potřebují se nastartovat.
33:44
Timeout Sokol Pardubice
33:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko bez asistence (0:5).
33:44
A je tu další branka Střešovic, Kolísko zachytil přihrávku Kaluži. Sám prošel až do zakončení. Nemýlil se.
33:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (0:4).
33:06
Langrova individuální akce, kdy proběhnul z vlastní poloviny do obrany domácích vedla k zakončení Kreysy.
31:11
Krigovský narýsoval přihrávku skrze obranu Tatranu, která byla oslabená střídáním. Janeček promarnil tuto šanci.
29:48
Hosté po nějaké době na míčku, a kontrolují hru.
26:55
Pardubice uklidnili hru, aby mohli založit postupný útok. Tatran pozorně brání.
24:29
První branku domácích mohl dát Teichman po přesném pasu Oubrechta, sám proti Rebrovi selhal. Byla to šance typu "tohle se ale dává".
22:48
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (0:3).
22:48
Jenže domácí pak znovu přišli o míček, Langer lahůdkovou přihrávkou našel Meliše, jehož volej ze vzduchu skončila tam kde měla.
22:41
Riskatní rozehrávku Bílého Tatran ještě nepotrestal.
21:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Martin Mühlfait (0:2).
21:19
Trochu nenápadná střela Ullmanna ze středu hřiště zaplula do rohu branky Haleše. Ten nejspíš neměl ideální výhled.
20:19
Prostřední část odpálil Kreysa svou táhlou střelou po výběhu od mantinelu.
20:00
20:00
19:59
Střely po prvním třetině: Sokol 7, Tatran 8.
19:55
Pražané v klidu dohrávají třetinu na míčku ve vlastním pásmu.
19:07
Střela Petra od mantinelu protáhla krční páteř Rebra. Ten použil rameno i masku, aby míček vyrazil.
17:52
Gól dodal zápasu šťávu.
15:27
Situace před gólem notně zvedla domácí lavičku. O emoce tak už není nouze.
15:26
15:26
Po sporném zákroku hostujícího hráče hra pokračovala, Langer na středu posunul míček na mantinel na volného Kreysu, a ten propálil Haleše.
13:31
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:31
Bílý teď zahrál vysokou holí. Rozhodčí jsou nekompromisní, podle nich to bylo nad pasem.
11:23
Škeřík pod tlakem poté co Tatran vytáhnul presink na útočnou polovinu.
10:14
Každopádně, zatím je utkání bez vyložených šancí. Je to tak trochu "nuda".
08:35
Opakoval se scénář z 6. minuty. Hosté s míčkem na útočné polovině. Haleš chytil míček, poslal do brejku Pakostu, jeho bekhendová střela z voleje.
06:40
Po slovní rozmíšce během přerušené hry vyloučili rozhodčí oba hráče. Následně domlouvali kapitánům, že chtějí vidět hlavně florbal.
06:39
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
06:39
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
05:44
Už to vypadalo, že Tatran bude postupovat do útoku, ale Sokol zachytil míček. Pakosta v zakončení bekhendem minul branku Rebra.
04:57
Po jednom souboji rozhodčí domlouvá obránci hostů.
03:41
První řada Sokola teď na útočné polovině. Ovšem žádnou šanci si nepřipravila.
02:01
Tatran kombinuje na útočné polovině. Haleš zatím neměl moc práce.
00:58
Bílý opakovaně zkontroloval pevnost postoje Meliše, ten zůstal ledově klidný.
00:01
Hezký podvečer z Pardubic. Začíná nám další zápas domácího Sokola s Tatranem Střešovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Pavel Sládeček, Adam Tlapák, Milan Meliš, Filip Langer
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Jan Kourek