5:1
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:2
1. Lukáš Ujhelyi, 9. Jan Krejča, 12. Radim Křenek, 26. Michal Kareš, 29. Jan Marvánek, 30. Milan Garčar, 34. Lukáš Ujhelyi, 35. Michal Kareš, 49. Martin Remeš, 54. Michal Pažák - 25. Jan Kapucián, 43. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Jakub Burian (SPA) 5:2; využití: 0:1; diváků: 235; zásahy brankářů: Martin Beneš 11, Jan Eckhardt 6 - Petr Weissgärber 13, Jiří Buchta 10; po třetinách: 3:0, 5:1, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Sparta - 10 Vinohrady - 7
60:00
Střely celkem: Sparta - 33 Vinohrady - 19
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Jsme rádi za další domácí vítězství. Hru jsme měli pod kontrolou a mohli jsme dát šanci opět našim mladým juniorům. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Boleslava Kytky: Špatný vstup do zápasu a nekoncentrovanost v průběhu prvních dvou třetin nám nedovolilo hrát o lepší výsledek. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:12
Gregorova střela letěla mimo hřiště.
59:06
Oba týmy se v poslední minutě snaží vstřelit ještě gól.
59:00
Právě probíhá poslední minuta utkání.
58:03
Časar zabránil situaci 2na1.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:49
Svatoš trefuje jen hruď brankáře Vinohrad.
54:19
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
53:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Pažák, asistoval Luka Časar (10:2).
48:39
Burian nahrál na nabíhajícího Remeše, který trefuje svůj první gól v Superlize.
48:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martin Remeš, asistoval Jakub Burian (9:2).
47:12
Remeš trefuje boční síť.
45:43
Velc trefuje nohu brankáře Vinohrad.
43:21
Krejčovu střelu vyrazil vinohradský brankář.
42:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jan Linhart (8:2).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 5 minut za nedovolené vrážení.
37:00
Právě probíhají poslední 3 minuty druhé třetiny.
34:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Lukáš Ujhelyi (8:1).
34:32
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
33:52
Svatoš trefuje tyčku.
33:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Ondřej Svatoš (7:1).
32:44
Marvánek zblokoval střelu vinohradského hráče a vyhazuje míček na útočnou polovinu,
31:07
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
30:43
Časar trefuje helmu vinohradského brankáře a míček se odráží mimo hřiště.
30:28
Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar z trestného střílení (6:1).
29:38
Sparta pojede nájezd.
29:21
Vinohrady trefují tyčku.
28:30
Marvánek sebral odražený míček a trefuje se pod ruku.
28:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek bez asistence (5:1).
27:20
Košir trefuje hruď vinohradského brankáře.
26:24
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
25:50
Svatoš našel volného Kareše před brankou a ten vstřelil čtvrtou branku tohoto utkání.
25:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (4:1).
24:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Kapucián, asistoval Petr Hartman (3:1).
21:54
Krejčova střela se odrazila od vinohradského brankáře a míčku se ujímají Vinohrady.
19:42
Marvánkova střela se odrazila nejdříve od ruky a poté od nohy brankáře Vinohrad zpět do hřiště.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:00
Právě probíhají poslední 3 minuty první třetiny.
16:21
Karešova střela těsně mimo.
14:50
Hartmanovu střelu zblokoval jeden ze sparťanských hráčů.
13:40
Vinohrady se snaží dostat na útočnou polovinu, ale zatím neúspěšně.
12:34
Oba týmy hrají velmi aktivně
11:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Lukáš Ujhelyi (3:0).
10:46
Sparťanský hráč chtěl dorazit odražený míček, ale brankář Vinohrad se stihl přesunout a míček zastavil svým tělem.
08:05
Časar nahrál na nabíhající Krejču, který si udělal kličku před brankářem a trefuje druhou branku dnešního utkání.
08:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Luka Časar (2:0).
06:20
Nadějná nahrávka na vinohradského hráče, který se už natahoval do střely, ale jeden ze sparťanských hráčů k němu rychle přistoupil a střelu zblokoval.
04:39
Svoboda z Vinohrad těsně minul branku a míčku se ujímá Sparta.
04:32
Svobodova střela letěla těsně kolem branky,
04:05
Je zřejmé, že Sparta se snaží s míčkem dostat co nejvíce na útočnou polovinu.
00:53
00:16
Vinohrady si zatím nahrávají jen na své polovině.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrály Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Johannes Harnesk
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Lukáš Ujhelyi, Michal Kareš