4:0
- : -
FBC Liberec

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec 9:3
3. Matěj Kostka, 20. Pavel Jurčík, 24. Petr Kittel, 29. Petr Kittel, 29. František Vykopal, 42. Lukáš Kvapil, 50. Jakub Haša, 52. Petr Kittel, 59. Jakub Haša - 15. Prokop Ferdan, 31. Lukáš Lhota, 35. Radek Valeš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Vít Vaníček 13; po třetinách: 2:1, 3:2, 4:0;
60:00
Michal Kvapil (2): "Tyhlety aspekty nás můžou do dalšího utkání dovést k cíli. Samozřejmě musíme poděkovat našemu šestému hráči, což jsou naši diváci. Doufám, že nás přijdou podpořit i do Pardubic a budeme spolu slavit postup. Díky soupeři."
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Filipa Hanžla: "O výsledku dnes rozhodla především produktivita domácích a to po celý zápas. My si v první i druhé třetině připravili šancí dost, ale chybělo nám potřebný kus štěstí. Domácím gratuluji a my věříme dál!
60:00
Střely ve třetí 10:5 pro Panthers. Celkově 22:23.
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "O dnešním výsledku rozhodlo zlepšené napadání a osobní souboje. Výborný výkon Radovana a proměněné nabídnuté šance. Musíme na sobě pořád pracovat, důraz v osobních soubojích, hrát pod tlakem a zlepšit střelbu."
60:00
58:46
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Ladislav Gál (9:3).
58:46
Gál byl faulován, přesto ještě nahrál před poloprázdnou klec a Haša skóruje.
57:16
Timeout FBC Liberec
57:07
Volek z úhlu nedal.
56:16
Haša ani nadvakrát nevstřelil svůj druhý gól.
54:23
Famózně Michajlovič vytáhl špičkou boty šanci Liberce.
53:50
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
53:50
Jurčík si odpočine, moc se mu to ale nelíbí.
52:43
Pešat zkusil zakončení backhandem, které Vaníček vytáhl na tyč.
52:42
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Lukáš Pešat.
51:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (8:3).
50:20
Pešat vyslal Gála, který chtěl ještě vyšperkovat náhrou na Zapletala. Toho vychytal ve skoku Vaníček.
49:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Marek Zapletal (7:3).
49:02
Zapletal vypíchl a Haša v úniku skóruje, dává tak gól i ve druhém zápase, který dnes hrál.
47:11
K Balatkovi se to sice šťastně odrazilo, ten nicméně vysoko přestřelil.
46:13
Sovják zkusil překvapil backhandem, což nevyšlo.
45:00
Skvělý Michajlovič proti Salátovi.
44:11
Pešatova střela byla skoro tečována za Vaníčka.
43:44
Rozkovec neposlal Kopeckému dobrou nahrávku.
43:05
Domácí se drží na míčku.
41:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Pešat (6:3).
41:50
Další nádherný zásah, Pešat z otočky na Kvapila, který zvyšuje na 6:3.
40:00
40:00
Střely ve druhé 6:8 pro LIB.
40:00
38:01
Vyloučen hráč Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
38:01
Další trest.
37:06
Balatka stál nehlídán před Michajlovičem, přesto dorážku nedokázal usměrnit.
36:21
Kopecký s Rozkovcem šli ve dvou na jednoho, druhý jmenovaný se nedostal k zakončení.
34:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Lhota (5:3).
34:28
Valeš chvíli nehlídán a snižuje.
33:25
Vykopal zakončoval nadvakrát, poprvé blokováno, podruhé to nebylo nebezpečné.
32:40
Hra je teď velice rychlá a tvrdá.
30:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Prokop Ferdan (5:2).
30:13
Lhota zůstal nehlídán a je to už pouze o tři góly.
29:21
Vyloučen hráč Lukáš Volek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
28:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (5:1).
28:51
Vykopal -> 5:1.
28:24
Valeš byl naběhlý dobře, ale míček jen podivně dostal nad sebe, následně to Michajlovič sebral.
28:01
28:01
Rozborka zbozka, po ose Kvapil-Pešat a Kittel zakončuje poslední jmenovaný do odkryté klece.
27:01
Za poslední minutu se vyznamenal Michajlovič i obrana před ním.
25:43
Pešat pálil, Vaníček vyrážel, následným dorážkám už beci LIberce zabránili.
23:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Michal Nagy (3:1).
23:50
Nádherný gól. Nagy padáčkem našel Kittela, jehož zpracování bylo zároveň i kličkou a je to 3:1!
23:24
Petřík zabránil možnému pokračování liberecké akce.
21:57
Balatka nechal míček za sebou, Pešat se pak ale z dobré pozice nedostal k zakončení.
20:00
20:00
Střely 6:10 po první.
20:00
19:58
Těsně před sirénou zakončoval nepřesně Marek.
19:27
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval František Vykopal (2:1).
19:27
Jurčík zakončuje pěknou akci a šelmy znovu vedou!
18:14
Pešat by byl ve velmi dobré příležitosti, byl však čistě zastaven.
16:52
Znovu špatná rozehra domácích, Baudischův pokus ale nebyl nebezpečný.
16:10
Po sérii několika soubojů pálil Nagy nad.
15:23
Klucho vzal míček na své půlce a potáhl až do střelecké pozice, trefil se jen nad.
14:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (1:1).
14:42
Kostkovi se rozehra vůbec nezdařila a je srovnáno.
13:47
Ani dvojice Balatka-Kořínek teď míček za Michajloviče nedostala.
12:44
Kvapil nadělal potíže Pešatovi, když na něj trochu neočekávaně poslal nahrávku, ten se s tím popasoval.
11:50
Kolem svého brankoviště jsou domácí důslední. Až teď zakončoval z blízka Kroupa, Michajlovič však sklapnul své nohy.
10:29
Balatka nebezpečně z boku, Michajlovič pozorný.
09:18
Kostkův pokus z otočky Vaníčkovi vypadl, ale ne až za jeho záda.
08:34
Sovjákova náhra minula jak Volka, tak Zapletala.
06:54
Prohození na Kittela vyšlo, jeho zakončení už moc ne.
05:44
Michajlovič toho teď nejspíš moc neviděl, přesto zasáhl.
05:24
Sovják sice Zapletala našel, ale tomu střela příliš nevyšla.
04:45
Náboj můžeme cítit od samého začátku.
04:05
Série rychlých nahrávek z holí domácích, moc se zatím ale bráně nepřiblížili.
02:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (1:0).
02:31
Přesilovka je využita!
01:15
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:15
Volek se Sovjákem běželi do dva na jednoho, ale neúspěšně. Uvidíme však vyloučení.
00:36
Kroupa hned ve větší šanci, ale vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: David Böhm, Daniel Kroupa, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Lukáš Lhota
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Vážení přátelé, vítáme vás u posledního domácího utkání základní části Tipsport Superligy.