6:0
6:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 18:0
3. Karin Vavrečková, 4. Pavla Kajfoszová, 7. Nela Kapcová, 11. Paulína Hudáková, 16. Veronika Rybičková, 18. Denisa Kotzurová, 22. Nela Kapcová, 24. Romana Žurková, 30. Markéta Vrlíková, 33. Jana Lacková, 34. Paulína Hudáková, 35. Denisa Kotzurová, 43. Jana Lacková, 43. Paulína Hudáková, 47. Pavla Kajfoszová, 48. Nela Kapcová, 54. Denisa Kotzurová, 56. Viktória Grossová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 16 - Kateřina Fialová 21; po třetinách: 6:0, 6:0, 6:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 17 - 5
60:00
Komentář trenéra hostí pana Víta Procházky: Holky dnes zaslouží pochvalu za nasazení až do konce, víc pozitiv ale těžko najdu. To málo vytvořených šancí trestuhodně zahazujeme, zatímco Ostrava chladnokrevně zakončuje. Špatně jsme řešili velké množství situací ve vlastním brankovišti, navíc jsme od rozhodnutého stavu trochu experimentovali. Stále ale věříme ve světlejší zítřky. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: 18 vstřelených branek, zápas s nulou, 100% naplnění zápasových cílů. Velká pochvala za hru na obou koncích hřiště. Takhle to vypadá, když se florbalem bavíme.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:05
Kotzurová ztrácí míček na útočné polovině.
55:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Paulína Hudáková (18:0).
55:58
Krásné zakončení Grossové vede k dalšímu gólu.
54:13
Kapcová přímo do "pupku" Fialové.
53:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Markéta Vrlíková (17:0).
52:26
Kotzurová zkušená klička mezi dvě hráčky.
51:08
Hudáková z poloviny trefuje pouze blok.
50:06
Staňková se dostala ke střele, Dupčáková vyráží.
49:25
Fialová je obstřelována ze všech stran.
47:31
Žurková pěkně na Kajfoszovou, ta míček netrefuje.
47:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (16:0).
47:03
A další gól...
46:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Romana Žurková (15:0).
46:19
Plzeň kombinuje za vlastní bránou.
45:49
Grossová sevřena dvěma hráčkami v rohu.
44:44
Hudáková z poloviny, Fialová připravená.
43:56
Šablaturová to zkusila z výjezdu, ale střílí příliš vysoko.
43:00
Hraje se pouze na polovině Plzně.
42:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Karin Vavrečková (14:0).
42:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jana Lacková, asistoval Romana Žurková (13:0).
41:36
Hosté hrají v plném počtu.
40:53
Bohmová chtěla utéct po mantinelu, ale ještě než to stihla, ztratila míček.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 13 - 7
40:00
39:36
Vyloučen hráč Dominika Vatahová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:20
Kapcová sama na bránu. Trefuje jen nohu Fialové.
37:46
Vrlíková zpět na hřišti.
37:37
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
36:06
Kotzurová se dostala do šance, bohužel míjí bránu.
35:46
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
34:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (12:0).
34:11
Zuzaníková zachraňuje skoro 100% gól.
33:22
Kapcová na středu netrefuje bránu.
33:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (11:0).
32:58
Hosté se snaží kombinovat v obranném pásmu.
32:19
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Julie Volkmannová.
32:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jana Lacková bez asistence (10:0).
31:08
Balónek teď jen se štěstím neskončil za zády Fialové.
30:00
Ostrava opět obléhá polovinu hostí.
29:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Karin Vavrečková (9:0).
28:40
Teď se hrálo na domácí polovině, ale gól z toho nevzešel.
26:51
Vavrečková zpacifikovala Drugdovou a vyráží do útoku.
25:55
Staňková střílí nad.
25:33
Zuzaníková ztratila na středu, avšak Lacková míček hned získala zpět.
24:12
Hudáková to zkusila bekhendem ze vzduchu, Fialová vyráží.
23:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Žurková, asistoval Alena Zuzaníková (8:0).
23:46
Mašková se snažila obhodit si Grossovou, ale ta se nedala.
23:08
Hudáková přestřeluje bránu.
22:06
Kajfoszová krásně na Žurkovou, ta trefuje tyčku.
21:01
20:45
Domácí ve velkém tlaku, vypadá to spíš jakoby se hrála přesilovka.
17:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (6:0).
15:55
Nachtmanová se dostala až ke střele, ale míří nad.
15:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Paulína Hudáková (5:0).
15:08
Vyloučen hráč Dominika Vatahová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:10
13:12
Drugdová se něco snažila vymyslet za domácí bránou, ale rychle přišla o míček.
12:32
Ostrava zatím bez střely.
12:10
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:45
Hudáková zneškodňuje rozběhnutou Staňkovou.
10:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Markéta Vrlíková (4:0).
08:54
Bohmová nedává 100% šanci.
08:11
Kapcové se nepovedlo dorazit skákavý míč do brány.
06:55
Grossová zastavuje nebezpečnou situaci.
06:34
05:54
Po chybné nahrávce Zuzaníkové přichází Ostrava o míček.
05:00
Žurková kombinuje za bránou hostí.
03:52
Plzeň se snaží napadat, ale domácí obrana zkušeně odolává.
03:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Alena Zuzaníková (2:0).
03:03
Rychlá kombinace z rohu končí gólem.
02:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Paulína Hudáková (1:0).
02:04
Domácí vyvíjí velký tlak na hosty.
00:56
Křemenáková se mohla dostat do šance, ale ztrácí míček.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Tereza Havlová, Barbora Krňoulová, Ivana Drugdová, Kateřina Šnebergrová, Dominika Vatahová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karin Vavrečková, Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Paulína Hudáková