1:1
8:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FbŠ Bohemians 11:5
5. Kateřina Kovaříková, 6. Dominika Kubišová, 23. Kateřina Kovaříková, 45. Dominika Kubišová, 48. Adéla Polívková, 53. Iveta Hyršlová, 54. Michaela Šulanová, 54. Lucia Jelínková, 55. Eliška Chudá, 56. Denisa Billá, 57. Adéla Polívková - 3. Adéla Bočanová, 12. Hana Poláková, 40. Hana Poláková, 41. Hana Poláková, 56. Hana Poláková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Kristýna Karli 18 - Jitka Omelková 18; po třetinách: 2:2, 1:1, 8:2;
60:00
Vyjádření trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: Dnes bylo vidět, že se hraje po delsí době. Snažili jsme se hrát aktivně, ale soupeřky trestaly naše chyby. Ve třetí třetině jsme konečně hráli naší hru a proměnili šance.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Grigara: Dvě třetiny od nás celkem dobré, pak ztráta koncentrace způsobená hrou na dvě lajny a Tigers trestali. Máme měsíc na to, zapracovat na některých věcěch, které nás mohou posunout dále. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 13, Bohemians - 6
60:00
59:59
Tigers díky produktivní třetí třetině nakonec bez problému vítězí v tomto malém pražském derby.
56:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dominika Kubišová (11:5).
56:30
A další branka v této divoké třetině. Adéla Polívková se dnes prosazuje podruhé.
55:55
Lucka Řezáčová ve velké šanci, ale netrefila dobře míček.
55:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková z trestného střílení (10:5).
55:36
Vendula Beránková dle rozhodčích opět faulovala na trestné střílení a i podruhé je Bohemka úspěšná, tentokrát díky Polákové.
55:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Tereza Chvátalová (10:4).
55:15
Domácí gólostroj nezastavuje. Deny Billá pohotově zakončuje backhandem a čepuje desítku.
54:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Dagmar Surá (9:4).
54:09
A další! Tentokrát se prosazuje Eliška Chudá! O vítězi je zdá se rozhodnuto.
53:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Iveta Hyršlová (8:4).
53:55
A další gól domácích, tentokrát z hole Lucii Jelínkové. Parádní rána z první po nahrávce Hyršlové.
53:02
Timeout FbŠ Bohemians
53:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Denisa Billá (7:4).
53:02
To je comeback!! Míša Šulanová po zranění a delší nucené pauze naskočila do třetí třetiny tohoto utkání a hned se i gólově prosazuje!
52:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Jelínková (6:4).
52:32
A domácí odskakují, Ivet Hyršlová si navedla míček na střed hřiště, napřáhla se a prostřelila vše co jí stálo v cestě.
51:53
Ani tentokrát Bohemka nic nevymyslela, naopak Lucka Řezáčová v brejku orazítkovala masku Omelkové.
49:53
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
49:53
Adéla Polívková je rozhodčím označena za výtržníka a jde si odsedět dvě minuty za bránění ve hře.
48:22
Tigers stále aktivnějším týmem, ale Bohemka čeká na své brejkové šance.
47:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Vendula Beránková (5:4).
47:16
A vedení na stranu domácích opět překlápí Adéla Polívková!
46:09
Tigers na balónu a snaží se překonat obranu hostí.
44:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Tereza Chvátalová (4:4).
44:18
Dominika Kubišová opět utekla naprosto všem a povedenou kličkou překonala Omelkovou. Utkání je opět remízové.
43:36
Pěkný pokus Hermannové, ale bohužel letěl pouze vedle brány.
42:57
Utkání se neustále přerušuje, otázka je, zda jde o příliš přísný metr sudích, nebo o faulující týmy na hrací ploše.
40:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (3:4).
40:10
Šance Jelínkové zakončení nepřinesla, ale brejk Polákové střelu obsahoval a to dokonce gólovou. Bohemians opět vedou.
40:01
Poslední dvacetiminutovka utkání, zda se jedná o poslední herní část si netroufáme predikovat.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 9, Bohemians - 8
40:00
39:59
Ani dalších dvacet minut nás rozluštění hádanky nepřiblížilo.
39:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (3:3).
39:06
Poláková trestá další zaváhání domácích povedenou střelou na zadní tyč a opět srovnává stav.
38:21
Karli teď velmi dobře vystihla úmysl Vrátné a sebrala jí gólovou šanci.
36:58
Sólo Vrátné končí nahrávkou do prázdné brány, ale Bočanová v tísni zakončuje pouze do tyče.
34:20
Polívková v sólové akci, ale nepřekonala Omelkovou.
32:48
Tristní přesilová hra v podání hostí, většinu času byl na balónku domácí tým.
30:48
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:48
Přesilová hra pro Bohemians, v rohu se proti pravidlům dle rozhodčích provinila Denisa Billá.
29:59
Kovaříková vystihla rozehrávku Bohemky a pak poněkud zasobčila a útočila na hattrick, ale prosadila se až z dorážky vysokou holí a gól proto není uznán.
29:08
Polívková to zkusila, ale Nová blokuje.
27:07
Kadidlová vyhouslila Billou, ale na Karli už nevyzrála. Pěkný zákrok domáci brankářky.
26:37
Pěkná střela Hermannové, ale Omelková dokázala vytěsnit nohou.
26:09
Série nepřesností na obou stranách, ale tentokrát žádný z týmů nedokázal potrestat.
22:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (3:2).
22:35
Parádní juniorská spolupráce po ose Hyršlová -> Chudá -> Kovaříková a další vingl posledně jmenované! Tohle zavání hattrickem.
20:55
Backhandový pokus Kubišové, ale neměl razanci ani směr.
19:59
Po prvních dvaceti minutách je skóre vyrovnané a rozluštění hádanky o vítězi nejsme o nic blíže.
19:00
Třetina spěje ke svému konci a druhá desetiminutovka je bohužel klasickým představením zápasu ve všední den.
15:42
Utkání se nyní zbytečně kouskuje a útočných výpadů je poskrovnu.
11:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
11:48
Chyba v rozehrávce a hosté trestají. přečíslení i s trochou štěstí využila Hana Poláková a máme vyrovnáno.
09:42
Kubišová v brejku podél mantinelu, ale jen vyprášila chrániče Omelkové.
09:34
Aneta Toulová přímo ze standardky, ale přestřeluje.
08:55
Ivet Hyršlová míjí prázdnou bránu po krásné nahrávce od Beránkové.
05:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (2:1).
05:11
Uběhlo 60 vteřin a domácí vedou. Dominika Kubišová si hodila míček mezi dvě obránkyně, na 3 metrech je předběhla o 4 a následně se jí povedla i klička gólmance Omelkové a v pohodě dovezla balónek do sítě.
04:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Iveta Hyršlová (1:1).
04:11
Pěkná kombinace domácích a Kačka Kovaříková ze středu nekompromisně trestá střelou do šibenice.
02:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (0:1).
02:40
Vendula Beránková zabránila brejku při pádu a rozhodčí oprávněně usoudil, že hrála na zemi. Poté se poradil s kolegou a rozhodli, že šlo o přerušení gólové šance a tak nařizují trestné střílení.
02:40
Adéla Bočanová bez problémů proměňuje svou příležitost a backhandovou kličkou trestá domácí přestupek.
00:45
Další šance domácích, ale Kovaříková nedosáhla na dlouhou nahrávku před odkrytou bránu.
00:36
A teď z úhlu minula prázdnou bránu Bočanová.
00:28
První šance v podání Kovaříkové.
00:01
Utkání právě začalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Eliška Nová, Adéla Bočanová, Anna - Marie Divišová, Hana Poláková, Eliška Vrátná
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá
00:00
Vítejte u online přenosu 19.kola Extraligy žen. Domácí Tigers hostí Bohemians, jedná se tak o malé pražské derby. Uvidíme kdo bude na konci šťastnějším týmem.