0:2
1:0
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Ivanti Tigers Jižní Město 3:8
6. Michaela Mlejnková, 20. Michaela Mlejnková, 43. Hana Koníčková - 2. Dagmar Surá, 5. Eliška Chudá, 14. Simona Pálková, 16. Adéla Polívková, 18. Lucia Jelínková, 20. Lucia Jelínková, 21. Kateřina Kovaříková, 35. Nikola Hermannová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Lerchová 8, Marcela Štěpánová 16 - Kristýna Karli 10; po třetinách: 2:6, 0:2, 1:0;
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Mlejnková Michaela , Jižní Město: Hermannová Nikola.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 5 , Jižní Město: 7.
60:00
Střely celkem: Liberec: 13 , Jižní Město: 32.
60:00
Komentář trenéra hostů:(Karolína Šatalíková): Dnes se nám povedl začátek zápasu, ale naše tempo bohužel místo gradování upadalo. Jsme rádi za výhru, soupeřkám děkujeme a Liberci přejeme dalších pětadvacet!
60:00
Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Úvod do zápasu se nám nepovedl, ale postupem času jsme se dostali do hry. Rozhodla první třetina. Soupeři děkujeme za zápas a příjemnou cestu domů.
60:00
59:04
Probíhá poslední minuta třetí třetiny v klidnějším tempu už.
58:09
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:06
Domácí Dostalíková vystřelila, ale střela šla po odrazu nad branku.
55:51
Hostující Kubišová se ocitla před brankou, vystřelila, ale střela šla nad.
55:27
Domácí Zelníčková proběhla hřiště a vystřelila, ale brankářka hostů skvěle zasáhla.
51:48
Další rychlý brejk domácí Mlejnkové, ale brankářka Karli skvěle chytá.
49:19
Domácí Mlejnková páchla v úniku, ale její střelu brankářka vyrazila.
48:25
Hostující Hermannová se dostala do šance, ale bohužel v šanci přestřelila.
46:20
Teď vidíme šance i na druhé straně, ale budu se opakovat, obrana i brankářka skvěle fungují.
45:30
Hostující hráčky momentálně tlačí Liberec, ale obrana společně s brankářkou fungují skvěle.
42:38
Po samostatném úniku pěknou kličkou snižuje domácí kapitánka Koníčková.
42:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Mlejnková (3:8).
41:06
Dnešní utkání sleduje 150 diváků.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hráčky Jižního Města.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 4 , Jižní Město: 11.
40:00
39:04
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Ostrá střela hostující Beránkové, ale brankářka zasáhla helmou.
37:26
Pohodový zákrok předvedla domácí brankářka proti střele Jižního Města.
35:28
Z ostřejšího rohu střílela domácí Mlejnková, ale její střela šla nad branku.
34:38
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Jelínková (2:8).
33:25
Vidíme skvělé zákroky na druhé straně i, brankářka Karli také předvedla skvělé zákroky.
32:32
Skvělý zákrok předvedla domácí brankářka Štěpánová, když proti samostatnému nájezdu skvěle přesunem zasáhla.
29:21
Z rychlého protiútoku byla v šanci domácí Mlejnková, ale její střela šla mimo branku.
27:50
Po již vypršeném trestu hostující hráčky uvidíme další přesilovou hru hostujícího týmu, za hru rukou.
27:26
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
26:48
Ke střele se dostala domácí kapitánka Koníčková, ale její střela se zastavila o první obránkyni.
25:35
A tentokrát uvidíme přesilovou hru na druhé straně.
25:34
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
25:13
Teď domácí zachránila tyč od rizika pěti brankového manka.
24:42
Domácí hráčky zvládli oslabení a hrají v plném počtu.
22:42
Uvidímě první přesilovou hru v zápase, zahraje si jí tým hostů.
22:41
Vyloučen hráč Hana Koníčková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:37
Šance na druhé straně, ale brankářka Karli skvěle zasáhla.
21:14
První zákrok si připsala nově příchozí brankářka Štěpánová, když zlikvidovala střelu z dálky rukou.
20:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Iveta Hyršlová (2:7).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marcela Štěpánová družstva Crazy girls FBC Liberec
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 4 , Jižní Město: 14.
20:00
19:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Vendula Beránková (2:6).
19:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (2:5).
19:01
Probíhá poslední minuta první periody.
18:57
Z dálky pálila hostující Polívková, ale střela šla nad branku.
18:00
Další šance domácích, ale brankářka Karli zasáhla helmou.
17:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Iveta Hyršlová (1:5).
16:34
Šance domácích, když pálila Mlejnková, ale přímo brankářce Karli do rukou.
15:45
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dominika Kubišová (1:4).
13:58
Další velká šance hostujícího týmu, ale domácí brankářka Leierová drží domácí.
13:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Denisa Billá (1:3).
11:32
Domácí kapitánka Koníčková měla šanci, když stála sama před brankařkou hostů, ale netrefila branku.
10:46
Skvělý zákrok předvedla domácí Leierová, když ramenem vyslala střelu nad.
09:01
Liberecké hráčky si zakládají hodně na protiútocích, hrají proti poměrně silnějšímu soupeři a je možné že tohle je klíč.
07:45
Hostující Pálková se dostala ke střele, ale obrana domácích skvěle funguje.
05:48
Po rychlém protiútoku Liberec snižuje na 1:2.
05:47
04:51
Po dvou vstřelených brankách hrají hosté hodně vysoko a tvrdě napadají rozehrávku Liberce.
04:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá bez asistence (0:2).
02:17
Ke střele z dálky se dostala domácí Dlouhá, ale její střela neprošla přes blok obránkyň.
01:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Petra Šebestová (0:1).
00:27
Hned v úvodu hostující tým trefil tyčku, od které míček vyletěl mimo branku, o to se postarala hráčka Beránková.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým z Jižního Města.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Lucia Jelínková, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Michaela Mlejnková, Hana Koníčková, Adriana Kronychová