3:4
4:3
1:0

Z.F.K. AQM Petrovice - BLACK ANGELS 10:9p
4. Adam Zbořil, 13. Adam Zbořil, 24. Dominik Chvastek, 35. Petr Horák, 40. Adam Zbořil, 47. Petr Horák, 51. Lukáš Hrubý, 57. Jan Daubner, 57. Dominik Chvastek, 61. Petr Horák - 1. Jan Kopecký, 16. Daniel Ludvík, 24. Jakub Renčín, 27. Ondřej Vaculík, 37. Jaroslav Král, 39. Jaroslav Král, 43. Dan Moravec, 45. Adam Bouček, 50. Daniel Ludvík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:5; využití: 2:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Martin Janík 25 - Daniel Körber 25; po třetinách: 2:2, 3:4, 4:3, 1:0;
60:45
65:00
Počet střel na branku v prodloužení: Petrovice 2, Black Angels 0.
65:00
Komentář trenéra hostů Petra Pajera: tragédie! V tomhle zápase jsme se posunuli o tři roky zpátky. Strašný! Po tom, co jsme ustáli neuvěřitelné množství vlstních školáckých chyb a i tak jsme 10 minut před koncem vedli o tři góly, přišel neuvěřitelný skrat, který jen korunoval náše celozápasové "soustředění". Soupeř dnes zaslouženě vyhrál a po naší předvedené hře jsme spíš bod získali, než dva ztratili..!
65:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Po delší době dneska odmakaný zápas. Samozřejmě se objevily proti velmi dobře hrajícímu týmu hluchá místa, která soupeř jednoduše potrestal. V závěru jsme při korigujících brankách měli i trošku štěstíčka. Děkujeme soupeři za utkání.
60:45
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Dominik Chvastek (10:9).
60:38
Standardka domácích z rohu hostů.
60:14
Kašpar trefuje tyč.
60:00
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 18, Black Angesl 8.
60:00
59:59
V poslední vteřině v šanci Horák, Kröber chytá.
59:50
na míčku domácí
59:40
20 s do konce.
59:14
Hromada předběhl Ivana a zabránil mu tak v smaostaném úniku.
58:51
Standardak hostů v rohu domácích.
57:55
Zbořilovo nahození se pokoušel nadzvednou DAniš, ale ryclheji míček chytil Kröber.
56:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (9:9).
56:30
A je srovnáno a drama pokračuje.
56:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Petr Skácel (8:9).
56:08
Dramatizace utkání, na rozdíl jediného gólu snižuje Daubner po podařené rozehrávce standardky.
55:44
Na míčku jsou v poslendích minutách častěji domácí, kteří zase naopak musí trocu riskovat.
55:20
Hosté se snaží už nic neponechat náhodě a vyvarovat se chyb.
53:43
Hosté jsou v plném počtu.
53:14
Hosté rozehrávají z rohu a drží míček
52:30
Domácí se snaží zatím drží polovinu a stříli, ale úspěch zatím nepřišel.
51:43
Vyloučen hráč Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
51:43
Tak ještě jedna přesilovka pro domácí po špatném střídání.
50:51
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Adam Zbořil (7:9).
50:51
Tak nakonec se přece jen povedlo a domácí nsižují.
50:30
Hned dvakrát to během půl minuty porkazuje Hněvkovský jehož střelecké pokusy musel Janík likvidovat.
49:52
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
49:52
Tak ještě jedna přesilovka pro domácí, ne že by to jako klasicky byla moc výhoda...
49:34
Přetlačovanou na buly s Hrubým zakončil Moravec pádem na zem.
49:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Matěj Boček (6:9).
49:33
Hosté jdou do vedené o tři branky, Ludvík nikým nehlídán našel místo mezi přesunujícím se Janíkem a tyčkou.
48:05
Daubner pormáchl na polovině, hosté šli ve dvou, ale neproměnili.
46:02
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Petr Skácel (6:8).
46:02
Skácel vyslal Horáka vysokou přihrávku do úniku a ten backhendovou střelou zavěsil pod břevno.
44:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Jaroslav Král (5:8).
43:33
Jakubec velmi pěkně od poloviny, ale na konci putování jeho střeli se do cesty postavil Kröber.
42:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec, asistoval Jakub Hromada (5:7).
42:11
Moravec osamocen na středu dostal od mantinelu přihrávku od Hromady a mířil přesně do růžku Janíkovy branky.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 11, Black Angels 15.
40:00
Poslední hektické vteřiny druhé třetiny byly zkaončeny gólem domácích v přesilovce prodloužené předčasným vběhnutím Straky na hrací plochu, když se hra zastavila po vyletění míčku mimo plochu.
40:00
39:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Tomáš Daniš (5:6).
39:57
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
39:40
Posledních 20 s z přesilovky a domácí si ji zrovna za rámeček nedají.
38:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jan Hněvkovský (4:6).
38:36
Zmatek v domácích řadách, Hněvkovský držel míček v rohu, kde ho bránil Zbořil sám, pak se mu na pomoc vydali dva hráči a Král zůstal v luxusní pozici osamocen a Hněvkoskému se podařilo nahrát.
37:58
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
37:58
Dalši přesilovka pro domácí po sekání Straky v souboji s Chvastkem.
36:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jan Bauman (4:5).
36:34
Vyrovaný stav nám dlouho nevydržel a hosté opět ve vedení.
35:55
Chvastek před cvhilkou skvěle vypích přihrávku hostů na polovině a vydal se na zteč, kterou přerušilo dle rozhodčího čisté odebrání míčku, ikdyž domácí s tímto názorem hlasitě nesouhlasili.
34:45
34:45
Standardka domácích se sice na první pohled nevyvíjela dobře, ale nakonec se dokázali porsadit po přihrávce Skácela na Horáka, který z úhlu přesně trefil odkrytou branku
33:33
Janík se skvěle poradil s nepříjemnou skákavou střleou od poloviny.
31:05
Kopeckého v úniku Janík vykryl.
29:49
Hosté hrají v plném počtu.
29:30
Skácelova střela z úhlu se zastavila na Körberovi.
28:00
Daniš mířil k tyčce, ale z vnější strany branky.
27:48
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:48
Přesilovka i pro domácí.
26:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík bez asistence (3:4).
26:59
Na velkém brankovišti měli hosté standardku po malé domů k Janíkovi. Rovnou z rozehrávky se povedlo míček poslat do skulinky mezi hráči a gólmanem Vaculíkovi.
25:57
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:57
Další přesilovka pro hosty.
25:27
Dost práce měl Körber se zkrocením míčku po nahození Kašpara, které se pokoušel dorážet Chvastek.
23:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (3:3).
23:07
Dva slepené góly. Nejdříve domácí - po rezehrávce, kterou napadl Hněvkovský Kašpar zkusil nahodit na Chvastka číhajícího před Körberem a ten situaci zvládl a proměnil. Hned po buly se prosadila osvědčená dvojice Renčín Ludvík a opět srovnala.
23:01
21:13
Ivan vybojoval míček z rozehrávky hostů a nabíhající Kopelec pak pěkně protáhl Körbera, leč gól nevstítil.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 4, Black Angels 11.
20:00
19:41
Hněvkovský z otočky mimo.
19:41
Volný úder z hranice velkého brankoviště rpo hosty. Domácí střelu zblokovali.
16:10
Chvastek v nadějné situaci, ale místo střelby dovedl míček až k nohám Körbera, který mu ho vykopl.
15:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (2:2).
15:33
Těsně před koncem se přece jen prosazuje Ludvík.