1:2
3:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Primátor Náchod 10:4
5. Michal Pražák, 7. Petr Pražák, 13. Tomáš Volf, 15. Filip Chmelíček, 17. Petr Pražák, 19. Tomáš Boubelík, 38. Maxim Volek, 54. Filip Řehulka, 55. Vojtěch Plaček, 58. Filip Chmelíček - 22. Petr Černý, 37. Petr Černý, 50. Tomáš Kopecký, 54. Jan Světlík; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:4; využití: 4:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 16 - Vlastimil Skalický 17, Brandon Bulis 1; po třetinách: 6:0, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář treneéra hostů: Zápas rozhodli individuální chyby na naší straně, pokud chceme pomýšlet na body v dalších zápasech. Díky soupeři za lekci. Hodně štěstí do další sezony.
60:00
Komentář vedoucího domácích Václava Bučka: Dobrý vstup do utkání s vydařenými přesilovkami. Škoda, že se nám nepodařilo udržet dobrý herní projev i v druhé třetině, kdy jsme zbytečně polevili a soupeře dostali do hry. Díky hráčům, divákům a soupeři za utkání a Béčku přeji vítězství.
60:00
Střely 3. třetina: Start 10, Náchod 13
60:00
57:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Petr Pražák (10:4).
56:52
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Jiří Vlček.
56:52
Vlček zkoušel vymíchat Frühbauera, který šel do branky pouze na trestné střílení, ale nepovedlo se mu to
54:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček bez asistence (9:4).
54:11
Střídání brankáře. Nový brankář Brandon Bulis družstva Florbal Primátor Náchod
54:11
Dvě rychlé branky z protiútoků, nejdříve Řehulka procedil přes Skalické a pak Vojta Plaček
53:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka bez asistence (8:4).
53:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Tomáš Kopecký (7:4).
53:16
Kováčik dlouhý pas nevyužil
51:34
Chmelíček svou pumelící trefuje ruce SKalického
50:00
V přesilovce je Náchod poměrně nebezpečný, v první šanci zblokoval střelu do prázdné Schuller a v dalších šancích drží Lupoměch
49:15
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení.
49:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Kopecký, asistoval Jan Světlík (7:3).
47:42
Sklenář zkouší bekhend, ale i Skalický je v pozoru
46:46
Po špatné rozehrávce domácích v protiútoku Světlík, Lupoměch je pozorný a vyráží míček mimo nebezpečí
45:22
Čížek se dostal do kleští Svobody a Pražák a byl odměněn volným úderem pro svůj tým
42:35
Čížek trochu přibrousil v souboji Svobodu, ten s grácií ustál
41:41
Kosař v souboji u mantinelu, fauloval tak trochu sám sebe a končí u nohou fotografky
40:30
Svoboda v nezaviněném střetu, oba "postižení" to vzali s úsměvem, i když Svoboda si lehce zranil kotník
40:00
40:00
Střely 2. třetina: Start - 7, Náchod - 5
40:00
38:57
Chmelíček zkoušel dorazit balonek který tancoval v malém brankovišti, Skalický má však rychlejší ruce a míček schovává ve svém náručí
37:00
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Maxim Volek, asistoval Jan Kerzel (7:2).
37:00
Další přesilová hra a další branka, nyní je střelcem Max Volek a nahrávka patří Janu Kerzelovi
36:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Václav Grulich (6:2).
36:19
Rychlé otočení kolem branky a Černý snižuje
35:21
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
35:21
Přesilovka Náchoda je ukončena, Savického nesportovní chováním, po jednou odpískaném faulu na půlce hřiště
34:52
Přesilovka pro hosty, zatím kombinují kolem bránící čtveřice
34:15
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
33:57
Hosté po delší době na útočné polovině, ale v rohu se branky nedávájí
31:53
Mladý Kerzel ukázal něco ze svého umu, když ekvilibristicky překonal svého obránce a vytvořil nebezpečnou šanci pro Kulíka
30:59
Opět lajna Pražáků,nyní pouze nebezpečná střela, ale i ta se počítá
29:35
Starťáci se přizpůsobili hostujíc nehře a proto se na zápas nedá chvílemi moc koukat
22:52
Lehčí kontroverze, Řehulka vyskočil ze hříště a pak skočil hned zpět, rozhodčí vylučuje, ale po domluvě s kapitány a kologou je vyloučení správně neuděleno
21:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jan Savický (6:1).
18:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Petr Pražák (6:0).
18:40
I třetí přesilová hra využita, nyní se prosadil Boubelík, asistence Petr Pražák
17:09
Vyloučen hráč František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
16:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Pražák (5:0).
16:43
Branka bratří Pražáků číslo dva, Michal zabojoval nad velkým brankovištěm posunul do strany na Petra a ten opět rozvlnil síťku
15:57
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:32
Po střetu na půlce zůstává ležet náchodský Kazda, vypadá to na zlomené zápěstí
14:19
14:19
Chmelíček dostal v přesilové hře dobrou pobídku od Petra Pražáka a využívá přesilovou hru
12:59
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
12:32
Savický neudržel nervy a dohrál Sklenáře u mantinelu a půjde si odpočinout
12:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Otakar Prášek (3:0).
12:25
Volný úder rozehrál Prášek na T. Volfa a ten našel skulinu na bližší tyči hostující branky
11:34
Hosté opět na útočné půlce, ale zase jejich akce končí zblokovanou střelou
09:29
Hra je zatím taková dost zpomalená, pravděpodobně o vánocích byli nějaké řízky a cukroví
08:21
Svoboda je držen protihráčem a dost se mu to nelíbí, míček se však dostává k jeho spoluhráči a tak pokračujeme ve výhodě
06:22
06:22
Bratrská spolupráce Pražáků, končí brankou, mladší Petr umístil svou střelu do míst kam Skalický nemohl dosáhnout a navyšuje skóre
05:48
Řehulka měl dvě šance, ale bohužel ani jednu z nich nevyužil, na jeho obranu, musíme říct, že šanci byli poměrně složité na zakončení
04:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák bez asistence (1:0).