5:4
5:4
- : -

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBK Spartak Hluk 16:8
3. Ladislav Dufek, 5. Tomáš Líznar, 9. Jakub Gremmel, 9. Pavel Zbořil, 16. Ladislav Dufek, 20. Ladislav Dufek, 21. Ladislav Dufek, 25. Dominik Král, 33. Ladislav Dufek, 34. Pavel Zbořil, 40. Lukáš Gregr, 41. Tomáš Líznar, 47. Pavel Soldán, 54. Ladislav Dufek, 56. Lukáš Gregr, 60. Ladislav Dufek - 25. Jiří Petlan, 28. Tomáš Olbert, 34. Radim Jílek, 36. Tomáš Olbert, 46. Tomáš Janča, 47. Martin Krchňáček, 54. Pavel Krchňáček, 59. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 26; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 23 - Petr Stašek 14; po třetinách: 6:0, 5:4, 5:4;
60:00
Komentář trenéra hosti: "Na osm branek se dá lec-kde venku vyhrát, ne, jak dneska tady, byli jsme pomalý a nedůrazní, obzvláštně Laďovi, děkujeme soupěři za utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích: Zbytečně jsme si komplikovali zápas. Pro nás opět důležité tři body, ale naprosto zasloužené.Děkuji soupeři a hlavně výborným fanouškům. Těšíme se příště na ještě větší podporu.
60:00
59:30
Dufek má na svém kontě další hattrick!!!
59:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek bez asistence (16:8).
58:23
Vidíme další přesilovkovou branku.
58:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jakub Zatloukal (15:8).
56:25
Opět špatné střídání na straně domácích.
56:24
Vyloučen hráč Pavel Soldán družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za špatné střídání.
55:40
Gregr se s tím opět nemazal a z půlky dává další branku.
55:31
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (15:7).
54:29
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
54:12
Hostující celek si opět zahraje oslabení.
53:54
Pěknou kombinací hostující tým snižuje.
53:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (14:7).
53:17
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Lukáš Gregr (14:6).
52:36
Střela Holého z půle šla mimo bránu.
52:12
Rozšláplý míček.
51:04
Krásná střela, jenž svým zákrokem zastavil Rychlý.
50:42
Hostí se usadili na půlce domácích.
49:43
Sekání hostí před bránou domácích zastavilo jejich útok.
48:44
Král se s hráčem hostujícího týmu moc nemazal.
48:43
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
48:02
Zadnicí zblokoval střelu Bábíček.
46:57
Dnes, kdo nepřišel zaváhal, překrásný zápas plný branek.
46:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (13:6).
46:24
Pavel Soldán po pár vteřinách na hřišti ukazuje svou platnost v týmu!!!
46:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Soldán, asistoval Patrik Jedlička (13:5).
45:44
Pěkný zákrok Rychlého.
45:03
Hostující celek na branku nemusel čekat dlouho a přesilovku využil.
45:02
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (12:5).
44:29
Domácí celek zaváhal při střídání a zahraje si 2 minuty v oslabení.
44:28
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za špatné střídání.
44:07
Gregr vyvezl míček, ale byl zastaven obranou hostí.
42:54
Hostující celek se zdržuje především na své polovině.
42:17
Střela od Šťerby skončila v boku branky Rychlého.
41:36
Nádherná patička od Tuhého.
40:31
Opět krásný vstup do třetiny od domácího celku.
40:26
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (12:4).
40:00
40:00
39:50
Další střela Gregra z půle hřiště už ovšem skončila v síti, překrásné.
39:49
38:49
Tvrdá střela z půlky hřiště od Gregra, bohužel mimo.
38:14
Vyloučen hráč Lukáš Blizňák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
36:34
Nadzvednutá střela Tomášem Hossem.
35:33
Hostí opět vzali za své a k vyrovnání jim zbývá pouze 6 branek.
35:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Radim Jílek (10:4).
33:51
Ihned po vyloučení hráče hostí domácí nekompromisně vstřelili branku.
33:50
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (10:3).
33:39
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra rukou.
33:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (9:3).
32:48
32:48
Spolupráce Gregra s Dufkem dnes funguje na jedničku.
32:16
Gremmel poslal Krále do krásné situace, ten, ale nevyužil.
31:02
Jakubec si v rohu vymíchal hráče, legendy říkají, že tam nevěřícně stojí dodnes.
29:54
Lukáš Gregr si právě objel dva hráče, ale v rozhodujícím momentu situaci zazdil.
29:18
Neuvěřitelný zákrok golmana Rychlého
28:10
Tomáš Líznar právě poslal dva hráče hostujícího celku do bufetu na párek
27:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (8:2).
27:36
Hostujíci tým nezaváhal a přesilovku využil.
26:33
Zbytečné oslabení na straně domácího družstva
26:27
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:54
Hostující tým se dostává zpět do hry a zvyšuje své tempo
24:33
Krásná první branka hostujícícho družstva.
24:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Adam Cileček (8:1).
24:17
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Patrik Jedlička (8:0).
18:05
Krásná kombinace od domácího celku, jenž zastavuje golman Stašek.
17:51
Protiútok hostí byl zmařen obranným zákrokem Jakubce.
15:08
15:08
Laďa Dufek se dnes rozstřílel a opět nekompromisně a s chladnou hlavou zakončil.