2:1
3:0
- : -

Florbal Teplice - FBC ROKYCANY 10:1
8. Lukáš Vyskočil, 8. Martin Severa, 13. Lukáš Rudiš, 15. Lukáš Rudiš, 17. David Gebhardt, 24. Milan Gerhard, 36. David Gebhardt, 50. Ondřej Kus, 54. Martin Pechatý, 55. Martin Pechatý - 39. Lukáš Bendek; rozhodčí: Jitka Píšová - Jan Pondělíček; vyloučení: 1:3 + Martin Soukup OS; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Topš 30 - Lukáš Nohovec 34; po třetinách: 5:0, 2:1, 3:0;
60:00
Na střely v poslední třetině 13:11
60:00
komentář k utkání od trenéra (Jakub Boháč): Naše slepená sestava neměla na výhru proti kvalitnímu a běhavému soupeři nárok. Děkujeme za zápas, a všem klukům kteří jeli patří velký dík.
60:00
komentář trenéra Teplic Tomáše Syryčanského. Dnes jsme byli po celý zápas lepším týmem a musím hráče pochválit za profesionální přístup během celého utkání. Soupeři děkujem za fair zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:33
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Závěr už si tepličťí užívají, dnes to byl od domácích parádní výkon
55:00
Kluci z první lajny si dali repete a máme tady desítku
54:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Vojtěch Legner (10:1).
53:47
50:55
Jinak ve fér utkání malinko bouchly saze v Martinovi Soukupovi z Rokycan a dnes už si nezahraje
50:54
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
50:54
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY - osobní trest.
49:29
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Lukáš Fiala (8:1).
49:29
Tak tohle jsme všichni Ondrovi Kusovi přáli, parádní návrat do sestavy. Kdy mu loženku připravili postupně Stejskal a Fiala
48:25
Golman Teplic nyní exceloval a třikrát za sebou kryl míček, který směřoval do sítě.
46:30
A naopak útočník Rokycan sám před Topšem, taky nad
45:45
Filipec přeběhl s míčkem hřiště až před Nohovce, ale střely nad.
45:00
No konečně vidíme také nějaké střely z obou stran
44:00
Do poslední třetiny nastoupily oba týmy nějaký unavený. Je to zatím takové ospalé. Na střely 0:0
42:55
Bendek z Rokycan bomba, ale jen do svého spoluhráče, který se motal před Topšem
40:01
Jen pro zajímavost, v druhé teplické lajně nastupuje po dlouhé nemoci, Ondra Kus. Nahrazuje Davida Gebhardta. A v první lajně místo Lukáše Rudiše naskočil Dan Becher
40:00
40:00
V druhé části se hosté z Rokycan zvedli a více ohrožují Topšovu branku. Na střely vyrovnáno 12:12
40:00
38:08
Hostům se konečně podařilo dostat míček za Topšova záda.
38:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (7:1).
35:35
Vyskočilova bomba skončila za brankou Nohovce, tam se míčku ujal Gebhardt a pomaličku dotlačil míček mezi nohou golmana a pravou tyčí do sítě
35:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Vyskočil (7:0).
32:20
V druhé části hosté střílejí častěji, ale buď střely zblokují tepličťí beci nebo to létá mimo
25:41
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
24:15
No a konečně se začínají ozývat i fanoušci v teplické hale a jejich proslulý buben
23:29
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Martin Severa (6:0).
20:20
Přesilovku Rokycan domácí v poho přestáli.
20:01
Dnes to vypadá na jednoznačnou záležitost, ale . . . Už nekolikrát dokázali Teplice jasný zápas zkomplikovat a nakonec z toho bylo drama.
20:00
20:00
po první třetině 19:8 na střely pro domácí
20:00
18:47
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:42
Filipec s míčkem oběhl branku Nohovce a jeho přihrávka mířila přesně na volného Gebhardta. Bum z první a další gól
16:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Filipec (5:0).
14:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (4:0).
12:55
1.lajna Teplic zařídila třetí gól. Legner zatáhl po levé straně a přihrává před branku volnému Pechatému, ten mířil dobře, ale golman zázračně vyráží, ale jen k volnému Rudišovi.
12:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Martin Pechatý (3:0).
10:10
Převaha Teplic se začíná projevovat i ve skóre
07:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa bez asistence (2:0).
07:23
Severa se individuálně s míčkem probil až před Nohovce a mířil perfektně
07:02
Hezká akce Vyskočila, narazil si míček s Gebhardtem naběhl si před branku a Gebhartd mu přihrál do vyložené pozice. Vyskočil se z první nemýlil
07:01
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval David Gebhardt (1:0).
06:30
Geghardt trefuje břevno Rokycanské branky
04:50
Průběh zápasu je zatím dle očekávání, domácí jsou více na míčku. Hosté zatím ani jednou neohrozili domácího golmana Topše
03:35
Filipec se dostal až před golmana Rokycan, ale bekhend mu nevyšel a míček skončil mezi nohama ležícího Nohovce.
02:20
Agilní Severa se již potřetí pokoušel o střelu, ale dvě zblokovali hostující beci
00:30
A v prvních sekundách se domácí usadili na polovině Rokycan a hned polostřela Severy prověřila hostujícího golmana Nohovce
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Lukáš Bendek, Jakub Košař, Jakub Boháč, Jakub Svejkovský, Denis Vitouš
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Vojtěch Legner, Martin Pechatý, Martin Severa, Milan Gerhard, Lukáš Rudiš
00:00
Zdravíme od stolku časoměřičů, a provedeme vás na onlinu zápasem 16.kola. Kde domácí tým Florbal Teplice figuruje na třetím místě tabulky a hosté FBC Rokycany jsou na 11. místě.