2:1
0:3
- : -

OLYMP FLORBAL - Start98 Praha-Kunratice B 3:6
4. Ivan Petr, 22. Ondřej Dušek, 30. Ondřej Štifter - 5. Tomáš Vintr, 16. Martin Dušek, 30. Michal Šik, 41. Eduard Piňos, 57. Tomáš Vintr, 60. Jiří Vašíček; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Hejtík 17 - Martin Novotný 32; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Pavla Piecha: Dnešní zápas jsme prohráli kvůli dřevěným rukám při zakončení. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59
Nejlepší hráči utkání zvoleni: za Olymp Filip Hejtík, za Start 98 B Martin Novotný.
59:59
Střely ve třetí třetině: Olymp 13 - Start 5
59:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Murase: Dnes jsme předvedli po dlouhé době kvalitní výkon, i přes to že jsme převážně odehráli poslední třetinu ve čtyřech tak jsme udrželi vedení. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
59:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Jan Štercl (3:6).
58:55
Timeout OLYMP FLORBAL
56:57
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Martin Dušek (3:5).
55:00
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
53:47
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
51:08
Vyloučen hráč Michal Šik družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
49:43
Vyloučen hráč Michal Mareš družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za špatné střídání.
47:28
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
40:56
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos bez asistence (3:4).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Olymp 12 - Start 7
40:00
29:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Michal Šik, asistoval Martin Zeidler (3:3).
29:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ivan Petr (3:2).
21:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Matěj Hojdar (2:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Olymp 11 - Start 10
20:00
19:00
Od začátku zápasu došlo k několika obrovským fatálům v obraně domácích. Publikum se baví zároveň neproměňováním šancí hostí.
15:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Jan Horálek (1:2).
14:00
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
04:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jiří Vašíček (1:1).
03:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (1:0).
02:52
Nahození Budila ze své poloviny doplachtilo až před bránu hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Jiří Vašíček, Eduard Piňos, Michal Mareš, Martin Zeidler, Martin Dušek
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Tomáš Slavík