3:3
3:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Centropen Dačice 9:4
2. Petr Lesák, 16. Jiří Unzeitig, 20. Adam Kobr, 33. Martin Kadavý, 37. Adam Kobr, 39. Jiří Unzeitig, 43. David Šimáček, 49. Petr Lesák, 58. Martin Kadavý - 17. Tomáš Kubek, 28. Daniel Holeček, 33. Tomáš Vítek, 36. Radovan Kubek; rozhodčí: Lenka Jansová - František Košňar; vyloučení: 5:4 + Daniel Holeček 5; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 24 - Lukáš Vacuška 33; po třetinách: 3:1, 3:3, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích: Z naší strany dnes poctivý a bojovný výkon, přesně takový jaký si od našeho týmu představuju pokaždé. Byly jsme dnes lepším týmem a proto jsme zvítězili. Dačický přeji šťastný návrat domů a hodně úspěchu v boji baráž.
58:57
FTC opět v pěti
57:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (9:4).
56:36
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:34
FTC vyvíjí obrovský tlak na hosty.
55:46
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:46
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
55:46
Opravdu nehezký faul hráče TJ Centropen Dačice.
54:51
Domácí tým neproměnil hru 5 na 3
54:03
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
52:51
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:56
Zákrok brankáře hostů ve stoje!!
51:03
Hráči obou družstev se perou o míč jako lvi.
49:38
Škoda krásné akce FTC.
48:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (8:4).
48:26
Hosté drží míček.
43:13
FTC Vysoké Mýto se dostává do tří bodového vedení.
42:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Petr Lesák (7:4).
39:56
Máme tu možné zranění domácího hráče Adama Kobra.
39:56
Adam se ubírá na lavičku.
38:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Vojtěch Pavlák (6:4).
38:16
Vyloučen hráč Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
37:40
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:40
Na brankáře hostů letělo již 25 střel
36:52
Hra je neskutečně vyhrocená.
36:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Martin Kadavý (5:4).
35:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (4:4).
35:02
Konec oslabení hostů. Neproměněné
33:27
Hra na hřišti se přelévá.
32:58
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení.
32:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (4:3).
32:12
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Vítek (3:3).
31:20
Vyloučen hráč Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
27:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (3:2).
26:09
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
24:16
Po ohrožení brány hostů míč končí mimo hrací plochu.
21:52
FTC opět v plné síle.
20:48
Hráč domácího družstva s číslem neproměnil trestný nájezd.
20:10
Tým TJ Centromen začalo s oslabením.
20:00
20:00
19:30
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
19:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Vojtěch Pavlák (3:1).
16:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Daniel Holeček (2:1).
15:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (2:0).
12:54
Ohromný zákrok brankáře domácích Tomáše Olejára.
09:23
Hezky vymyšlená akce od Vysokého Mýta.
07:57
Míček vykopnut ze hřiště.
06:11
Hráč TJ Centropen srazil svého spoluhráče.
04:57
Krásná střela TJ Centropen, neproměněná.
04:08
TJ Centropen rozehrává ze svého rohu.
02:41
Vysoké Mýto po vstřelené brance je stále na míčku.
01:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval David Šimáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Pavel Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Martin Kadavý, Vojtěch Pavlák, Adam Kobr