0:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbalová akademie MB 2:9
4. Leona Müllerová, 7. Marcela Urbanová - 7. Kristýna Sobotková, 10. Eliška Mrázková, 15. Aneta Kalivodová, 20. Tereza Kabátová, 27. Bára Pajerová, 39. Eliška Horáková, 47. Leona Müllerová, 52. Monika Žapková, 59. Karolína Snopová; rozhodčí: Jakub Mauer - David Macoun; vyloučení: 1 + Barbora Červová 5:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Eva Horáková 11 - Eva Klementová 19; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů (René Sova): My jsme potkali velmi bojovného soupeře. Chválím holky za takticky zvládnuté utkání. Děkuji výborným mladoboleslavským fanouškům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Hakena: Za stavu 2:3 byl zápas nepochopitelně zlomen. Do té doby byla Boleslav těžce ze sedla a hrál se vyrovnaný zápas. Poté soupeř nasedl na koně pevně a po zbytek zápasu z něho nesesedl. Mohlo to být super zajímavý zápas, škoda. Nevěšíme hlavu, třeba se ještě se soupeřem potkáme. Děkujeme mu za korektní zápas a přejeme hezkou cestu domů.
60:00
59:59
A máme tu konec. Ani na potřetí se domácím holkám nepovedlo porazit MB a prohrávají tento zápas poměrem 2:9.
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 12 Florbalová akademie MB - 6
58:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Snopová, asistoval Andrea Nováková (2:9).
58:54
Gólu jsme se dočkali, bohužel v síti domácího týmu.
57:00
Poslední 3 minuty zápasu. Dočkáme se ještě nějakého gólu?
56:14
Střela Urbanové končí v rukavicích Klementové.
54:55
Nejedlá je též ve hře a máme tu hru v plném počtu.
54:17
Červová back in the game a následuje krátká přesilová hra Turnova.
52:55
Vyloučen hráč Pavlína Nejedlá družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
52:55
Uvidíme hru ve čtyrech. Nejedlá při střele sekla svou soupeřku a jde si sednout za sekání.
51:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Eliška Horáková (2:8).
51:09
MB využívá dlouhou přesilovou hru.
49:17
Vyloučen hráč Barbora Červová družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
49:17
Červová teď doslova zneškodnila hostující hráčku, která se stěží sbírá ze země. Po právu vidí vyšší pětiminutový trest.
49:15
Urbanová a její střela kterou ramenem vytěsnila Klementová.
49:13
Další standartní situace pro Turnov.
49:01
Standartní situace pro Turnov ve slibné pozici.
47:47
Dnešním zdravotníkem je pan Mádr z řad rozhodčích. A nejenže je zde jako zdravotník, ale také nám sem tam utře vodu, která kape na plochu ze stropu.
46:10
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Leona Müllerová (2:7).
46:10
Teď jsem bohužel nesledoval hru a najednou hráčky MB slaví gól.
45:43
Naopak je to Bajerová, která ohrozila branku Klementové.
45:12
Skvělá obrana Turnova nepouští MB do žádné šance.
43:54
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:54
Klementová nyní srolovala hostující hráčku na mantinel a jde si po právu sednout na 2 minuty za vrážení.
43:22
Vlková vybojovala míček pro Turnov. Ten se nyní vrhá do útoku.
40:10
Bohužel domácí hráčky si neporozuměly a z toho těží hráčky MB.
40:07
Müllerová byla faulována při střele a je z toho standartní situace na obranné polovině MB.
40:01
Čeká nás posledních 20 minut hry, ve kterých se Turnov pokusí a doufáme, že se mu to povede, vyrovnat.
40:00
40:00
39:59
V té se již nic nestane. A Mladá Boleslav odchází do šatny jako vedoucí tým.
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 4 Florbalová akademie - 6
39:00
Začala nám poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eliška Mrázková (2:6).
38:24
Bohužel je to Turnov, který inkasuje a MB jde do vedení již 6:2.
37:26
MB a její tlak na obranné polovině Turnova.
36:03
Tak to je opravdu velká smůla pro Turnov a štěstí pro MB. Před Bajerovou zývala zcela odkrytá branka. Domácí svěřenkyně však trefuje pouze horní tyč. Následná střela Vlkové byla sražena mimo.
35:20
Střela Vlkové bezmála z půlky hřiště bohužel nad.
35:00
Dnešní utkání 1. ligy žen navštívilo skvělých 42 diváků. Děkujeme!!
34:46
Nahození Červové udělalo velký problém Klementové, která chvilku nevěděla, kde se ten kulatý nesmysl nachází.
32:11
Pomalu ale jistě se blíží čas na sčítání diváků. Kolik jich dnes dorazilo do haly SH TJ Turnov? Uvidíme za malý moment. Myslíte, že bude dobrý nápad pověřit tímto úkolem Kristýnu Vlkovou z řad dorostenek? Já doufám že ano.
30:52
Velká šance pro Koťátkovou. zcela nekrytá před Klementovou tváří v tvář nepřekonala bývalou gólmanku právě Turnova.
29:53
Na polovině hřiště se srazila Veselá s Bajerová a byla z toho šance pro MB. Střelu Lamblové zablokovala Vlková.
28:20
Teď se konečně domácí hráčky dostaly k míčku a byl z toho protiútok po chybné rozehrávce hráček MB. Bohužel Červová minula branku Klementové.
27:56
MB je nadále u míčku. Turnov by teď potřeboval uklidnit hru a dostat se k míčku.
26:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová, asistoval Eliška Mrázková (2:5).
26:14
MB těží z tlaku který vyvinula na své soupeřky během poslední minuty. Žapková navyšuje vedení již na 5:2.
24:51
Jakoby se turnovské hráčky bály míčku, po pár vteřinách ho opět odevzdávají svým soupeřkám.
24:36
Útočný faul jedné z hráček MB zaručuje Turnovu klid a čas na rozehrávku.
23:31
Müllerová a její tvrdá střela bohužel vedle branky Klementové.
23:08
Střela Viktorové nad.
21:54
Müllerová zblokovala přihrávku Palatínusové, která mířila přímo na volnou Mrázkovou.
21:20
Hráčky MB sportovně přenechaly míček těm turnovským.
21:00
Úvodní minuta patří našim soupeřkám.
20:01
Pan Macoun nám právě zahájil druhou třetinu, ve které se bude Turnov snažit překlopit zápas opět na svou stranu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 5 Florbalová akademie MB - 8
19:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Monika Žapková (2:4).
19:21
A Boleslav navyšuje své vedení.
19:21
Hra je přerušena z důvodu názorů jednoho z domácích fanoušků, který dává najevo svou nespokojenost s výkonem rozhodčích.
19:00
Máme tu poslední minutu první třetiny. Dočkáme se ještě nějakého gólu?
17:35
Gól!! Turnovské hráčky už slavily po krásné střele Vlkové 20 nad led. Rozhodčí po krátké poradě neuznávají tento gól! Důvodem je vysoká hůl.
16:53
Tyč! Horáková se pouze ohlédla za střelou.
16:03
Až teď se turnovské hráčky dostávají k míčku.
15:36
Hráčky MB se usazují v útočném pásmu a nechtějí pustit Turnov k míčku.
14:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Kalivodová, asistoval Michaela Fellerová (2:3).
14:26
Teď už bohužel ne. Kalivodová po přihrávce od Fellerové prostřelila Horákovou a MB jde poprvé v zápase do vedení.
13:27
Šance pro MB, Horáková s klidem chytá.
11:46
Spolu s hráčkami z MB přijela i velmi početná skupina fanoušků, kteří o sobě dávají hlasitě najevo.
10:23
Hra se nám uklidnila a míček na holi drží převážně hráčky MB.
09:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Zelená (2:2).
09:00
A je znovu vyrovnáno. O vyrovnání se postarala Mrázková.
07:54
Klementová teď podržela svůj tým. Nejdříve Vlková svou střelou nepřekonala Klementovou, která si našla v tom zmatku i dorážku Bajerové.
06:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová bez asistence (2:1).
06:33
Urbanová vrací svému týmu vedení!
06:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Eliška Horáková (1:1).
06:04
Teď už turnovská obrana kapituluje. Úplně osamocená Sobotková vyrovnává stav utkání.
04:56
Zdravíme Marka Pohunka alias Kudrnatého andílka :)
04:05
Mladoboleslavské hráčky se snaží o vyrovnání. Zatím ovšem marně, a to hlavně z důvodu skvěle fungující turnovské obrany.
03:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Leona Müllerová, asistoval Barbora Bajerová (1:0).
03:29
Po špatném výhozu Klementové se prosazuje Müllerová a Turnov jde do vedení!
03:00
Horáková a její první zákrok.
02:46
Klementová teď neudržela střelu a najednou z toho byla velká šance pro domácí!
01:36
Na chvilku se míčku zmocnily turnovské hráčky. Po střele Exnarové míček propadl skrz brankoviště mimo.
00:57
Hráčky MB nechtějí pustit domácí hráčky k míčku.
00:02
Úvodní buly vyhrávají hráčky MB.
00:01
Pan Macoun nám právě zahájil zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Eliška Horáková, Tereza Kabátová, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Leona Müllerová, Kateřina Vacíková, Barbora Bajerová, Lucie Veselá, Kateřina Vlková
00:00
Krásný sobotní večer Vážení příznivci a příznivkyně florbalu. Mé jméno je Jan Bobek a já Vás vítám u online přenosu ze zápasu 19. kola 1. ligy žen - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem Florbalová akademie MB.
00:00
Čas úvodního buly utkání byl přesunut na žádost Mužů A, jejichž utkání před chvílí skončilo.
00:00
Obě předešlá vzájemná utkání vyzněla lépe pro hráčky z MB a to poměrem 4:9 a 1:11. Ale jak se říká do třetice všeho dobrého a my věříme, že ženy navážou na výborný výkon z posledního zápasu, kdy porazily 10:8 Soběslav.
00:00
Hráčky Turnova pokračují nadále v nejistých výkonech a výsledcích. Výhru střídá prohra a v každém zápase můžeme vidět úplně odlišný výkon. Důkazem tomu je i tabulka ve které se domácí hráčky nacházejí na 6. pozici.
00:00
Oproti tomu hráčky MB se vyhřívají na 2. pozici a sbírají jednu výhru za druhou. Pokud dnes zvítězí, budou na první Vinohrady ztrácet už pouze jeden bod.
00:00
Nyní už nám na palubovku nastupují domácí hráčky a za nimi hned hráčky hostující.
00:00
Teď už jen počkáme než si oba týmy řeknou posledních pár slov u branky, představíme si zahajovací formace a můžeme jít na to.