2:0
0:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Panthers Praha 2:2
28. Jan Malič, 28. Tomáš Otcovský - 3. Karel Petrák, 40. Jakub Žiška; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 18 - Svatopluk Daněk 22; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1;
45:00
komentář trenéra domácích Folaufa: z naší strany laxní přístup, špatný pohyb, z toho plynoucí ztráty míčku, neproměněné jednoduché střely. děkujeme za zápas soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00
komentář trenéra hostů Koláře: Dnes byla Bohemka k poražení. Herní výpadek ve druhé třetině a neproměnné šance nás stály všechny tři body. Děkuji soupeři za vypjatý zápas do poslední sekundy.
39:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Karel Petrák (2:2).
39:57
Žiška srovnává!
39:27
Otcovský sbírá dvojky jak na běžícím páse.
39:09
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
36:34
A ozval se i kotel hostů.
34:45
Ze střídačky Panthers slyšíme jen samé hej, hej, ale rozhodčí zůstavají klidní a nepískají
29:37
Vyloučen hráč Martin Kadlec družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
29:07
Svatopluk opět čaruje!!
29:07
Forman si vylámal zuby opět na golanu Panthers!
27:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Vojtěch Bílek (2:1).
27:53
2 slepené goly posílají Bohémku do vedení!
27:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (1:1).
24:16
Vidíme vyrovnanou hru 4 na 4
23:43
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
23:23
Vyloučen hráč Marek Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
22:40
Tvrdý faul kolenem a Bohemka bude mít přesilovku!
21:45
Járka se opřel do Waldhausera. Ten odletěl jako pírko
19:57
Zdá se že trenér hostů je nespokojen.
17:05
Nuda, nuda, nuda. Slova co vystihují dnešní zápas.
10:59
Střela Mašáta míří těsně nad, to může Pantery mrzet.
09:50
Golman Panthers se dneska asi dobře vyspal, jeho zákroky jsou neskutečné!
07:40
Ani 2 fauly Petráka nezastaví. Fantastická práce s míčkem!
07:11
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
05:10
Bohemians se marně snaží dostat do zápasu.
02:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (0:1).
02:44
Panthers se ujímají vedení!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Svatopluk Daněk; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Antonín Ježek, Karel Petrák, Michael Petráň, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Jan Malič, Jindřich Smoček, Martin Kadlec, Michal Vojtíšek