1:1
5:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - Spartak Pelhřimov 9:3
10. Petr Dolejš, 10. Vojtěch Soulek, 15. Lukáš Trojáček, 27. Martin Dolejš, 35. Martin Dolejš, 40. Lukáš Trojáček, 42. Jan Keyzlar, 43. Jakub Kotrba, 44. Petr Dolejš - 14. Patrik Mynařík, 25. Matěj Kutílek, 43. Patrik Mynařík; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lukáš Teska; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 19 - Libor Domkař 25; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:1;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra Milevských k utkání: Trpělivý výkon přinesl ovoce. Děkuji soupeři za zápas. Vyjádření trenéra Pelhřimova k utkání: Zasloužené vítězství domácích, kteří potrestali naši bojácnost a nevyužití šancí, které jsme si vypracovali.
43:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (9:3).
43:33
Po chybě Spartaku na půlce Milevských se Milevští prosazují rychlou akcí 3:2
43:00
Spartak bojuje a nevzdává se.
42:16
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba bez asistence (8:3).
42:15
Rychlá odpověď Milevských samostatnou akcí rovnou z bule.
42:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík bez asistence (7:3).
42:11
Chyba Milevského hráče potrestána brankou.
41:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval David Prokop (7:2).
39:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (6:2).
39:22
Krásná spolupráce Milevských, která končí brankou. Přihrávka z poza branky našla střelce.
37:00
Milevsko ohrožuje branku Spartaku. Jedna střela, druhá střela i třetí střela skončila na hrudi brankáře.
34:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (5:2).
34:07
Co k tomu říci. Nahrávka, střela a gól.
30:00
30:00
29:59
A přeci se střílelo i ve druhé třetině. Střely na branku: Milevsko 11 - Pelhřimov 6
26:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (4:2).
26:50
Milevsko zabojovalo. Snížení na rozdíl jedné branky se nelíbilo a přišel trest.
24:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Libor Domkař (3:2).
24:24
Více kombinací a málo střel. Pro brankáře nic dobrého. A najednou technická střela z dálky Pelhřimova končí brankou.
20:40
Prvních pět minut ve druhé třetině se hraje více kombinační florbal a z toho vychází méně střel.
17:46
Výborný zákrok golmana Spartaku. Milevský sám před bránou, ale střela narazila na zeď.
15:00
15:00
14:59
Milevsko po první třetině nejen herně lepší, ale i střelecky. Střely na branku: MiIevsko 10 - Pelhřimov 4
14:36
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (3:1).
14:35
Spartak tlačil, ale po chybě v rozehrávce Milevsko rozběhlo rychlý útok a skóruje.
14:03
První gól Spartak nabudil a Milevské tlačí.
13:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Dan Kalina (2:1).
13:18
Po výpadu Spartaku se daří skórovat.
11:53
Spartak se drží na své polovině hřiště a dává Milevsku možnost rozehrát a zaútočit.
10:46
Milevští střelecky ohrožují branku Spartaku. Golman zatím drží.
09:39
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Adam Fridrich (2:0).
09:29
09:29
Oříšek rozlousknut.
08:05
Milevsko herně lepší než Pelhřimov, ale i Spartak dokáže vyrazit do boje.
02:35
Druhý výborný zásah gólmana z Pelhřimova. To asi bude pro Milevské oříšek.
01:53
I Pelhřimov má kvalitní rozehrávku a málem skóroval.
01:28
První větší šance Milevska.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Jan Keyzlar, Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček