1:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC Česká Lípa 5:2
3. Filip Šíp, 10. Marek Weber, 21. Vít Pešek, 25. Vít Pešek, 35. Jaroslav Konopík - 29. Ondřej Kopič, 34. Ondřej Kopič; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jindřich Bejm 13 - Vojtěch Jirka 22; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích : Děkujeme soupeři za utkání. V utkání jsme byli lepším týmem.
45:00
Komentář trenéra hostů : Osm statečných předvedlo neskutečný výkon. Děkujeme soupeři za skvělý zápas.
45:00
42:15
Vyloučen hráč Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
34:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Ondřej Kůs (5:2).
33:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič z trestného střílení (4:2).
30:00
30:00
28:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Oliver Brodský (4:1).
24:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek bez asistence (4:0).
20:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Marek Weber (3:0).
18:17
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
16:28
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
09:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Marek Weber, asistoval Ondřej Brabec (2:0).
02:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Šíp, asistoval Ondřej Kůs (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Petříček, Pavel Pešír, Petr Mazal, Ondřej Kopič, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Tomáš Páník, Vít Pešek, Marek Weber, Matyáš Ehm