2:4
1:0
0:0

VŠO FLORBAL CHODOV - Ivanti Tigers Jižní Město 7:6pn
4. Markéta Svačinová, 7. Karolína Kellovská, 11. Barbora Klinerová, 30. Barbora Klinerová, 36. Kristína Belicová, 52. Markéta Svačinová, N Monika Škorpová - 18. Lucie Řezáčová, 20. Vendula Beránková, 22. Kateřina Kovaříková, 22. Barbora Špačková, 38. Lucie Řezáčová, 39. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Jan Šubrt - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 32 - Lucie Špačková 27; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Petra Šebestová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč Monika Škorpová a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Vendula Beránková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Lucie Řezáčová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč Karolína Kellovská a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč Monika Škorpová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč Karolína Kellovská , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
počet střel v prodloužení: 6:5
65:00
Komentář trenérky domácích (Hofmanová): Na tyhle zápasy se obvykle velmi těšíme, ale dnes jsem díky nemocím a dalším absencím měla trochu obavy, jak vše zvládneme.Musím holky pochválit, hrály na hraně možného,soupeř také předváděl pěkné kousky. Díky za zápas.
65:00
Komentář trenéra hostí (Steinbachová): Opět jsme prospaly první třetinu a to nás dnes stálo více bodů. Poté zlepšený výkon a dohrané utkání na morálku, dva těžké zápasy za víkend se na nás podepsaly. Díky soupeři za kvalitní utkání.
65:00
68:37
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
64:22
Týmy se střídají v držení míče na vlastní polovině
62:35
Belicová doráží a dává gol, avšak rozhodčí správně ukázal, že se jednalo o vysokou hůl
51:43
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Svačinová bez asistence (6:6).
38:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Petra Šebestová (5:6).
38:22
A znova se dorážkou prosazuje Kovaříková
37:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Vendula Beránková (5:5).
37:33
Dorážkou se prosazuje Řezáčová
36:48
Chaloupková trefena na brankovišti, ale balon se od ní nedostal do brány
35:32
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová bez asistence (5:4).
29:36
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Markéta Svačinová (4:4).
21:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková bez asistence (3:4).
21:28
Hosté otáčejí vývoj utkání
21:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Vendula Beránková (3:3).
19:21
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
19:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Anna Marešová (3:2).
19:04
Beránková výběhem snižuje
17:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (3:1).
15:49
Vyloučen hráč Karolína Kellovská družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:20
Chodov se nedokáže dostat do tlaku
14:18
Vyloučen hráč Barbora Havlíčková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
14:05
Hosté se teď nedokákáží dostat z tlaku
10:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Anna Fricová (3:0).