0:1
2:0
- : -

TJ Čechie Zastávka - Aligators Orel Šlapanice U21 C 2:1
35. Petr Sůkal, 37. Petr Sůkal - 24. Dominik Král; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 3 + Libor Kronek OS:2 + Jakub Král OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - David Bajer ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:0;
45:00
43:21
Timeout Aligators Orel Šlapanice U21 C
37:27
Vyloučen hráč Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hrubost.
37:27
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za hrubost.
37:27
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nesportovní chování.
37:27
Vyloučen hráč Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nesportovní chování.
37:27
Vyloučen hráč Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka - osobní trest.
37:27
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C - osobní trest.
36:06
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal bez asistence (2:1).
34:09
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal, asistoval Michal Klabík (1:1).
30:00
30:00
23:36
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Soldán (0:1).
18:44
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
08:30
Trestné střílení družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C neproměnil Pavel Soldán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: David Šumpela, Patrik Procházka, Pavel Soldán, Dominik Král, Jakub Král