1:1
1:2
- : -

FbC Aligators Sokol Bučovice B - FBK Atlas Blansko 3:5
14. Ladislav Dufek, 19. Ladislav Dufek, 44. Jaromír Lazor - 4. Petr Musil, 9. Daniel Žilka, 24. Petr Musil, 36. Jan Charvát, 44. Čestmír Sekanina; rozhodčí: Jiří Obalil - Jakub Cigl; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jiří Piše ? - Lukáš Nejezchleb ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2;
45:00
43:10
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Michal Kolaja (3:5).
43:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Jiří Kroutil (2:5).
42:29
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra rukou.
38:05
Vyloučen hráč Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
35:56
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
35:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Patrik Crla (2:4).
35:36
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za hrubost.
32:32
30:00
30:00
27:59
Vyloučen hráč Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
27:12
Vyloučen hráč Lukáš Nejezchleb družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
23:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Petr Husnaj (2:3).
18:01
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Dragan (2:2).
15:00
15:00
13:26
08:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Jakub Fedra (0:2).
03:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Jan Charvát (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Charvát, Martin Hatala, Petr Husnaj, Petr Musil