1:2
1:0
- : -

FBC Sokol Adamov - Aligators Orel Šlapanice U21 C 3:7
11. Pavel Buchta, 19. Jiří Zahradník, 34. Pavel Buchta - 3. Tomáš Kůst, 5. Pavel Soldán, 6. Lukáš Růžička, 7. Dominik Král, 8. Dominik Král, 16. Dominik Král, 28. Tomáš Kůst; rozhodčí: Jan Galuszka - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - David Bajer ?; po třetinách: 1:5, 1:2, 1:0;
45:00
44:12
Zajímavý postřeh, který je vidět na zápasech všech kategorií i soutěží, po střele spravovat čepel.... To jako neví, že je to rukama jejda
41:04
Domácí Adamov dnes ukazuje převahu ve fyzické kondici, kdyby uměli střílet jak běhat
34:25
Vyloučen hráč Jiří Zahradník družstva FBC Sokol Adamov na 2 minuty za hra rukou.
33:13
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Pavel Buchta, asistoval Jakub Kulhánek (3:7).
29:59
Přestávkový program nám dnes vyplňuje ukázkou florbalové techniky hráč Židenic Fencl.............. koukáme na to a měl by si jít radši sednou za námi :-D dělá nám ostudu
29:22
Šlapanice kombinují a zakončují střelou do zadnice obránce Adamova
27:06
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kůst, asistoval Dominik Král (2:7).
25:16
Golman Adamova může teď poděkovat, že mu přítelkyně vyprala suspenzor po tvrdé střele do rozkroku
25:15
Halou se ozývá čas, čas, čas..... Nepřekvapený časoměřič Ondra Vývoda uklidňuje situaci JÁ VÍM
18:05
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Jiří Zahradník, asistoval Dominik Moser (2:6).
17:20
Dozvídáme se, že zde někdo sbírá zbytky
15:52
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Zdeněk Severa (1:6).
10:59
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Pavel Buchta bez asistence (1:5).
07:58
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Tomáš Kalus (0:5).
06:16
05:35
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Jakub Král (0:3).
04:10
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Patrik Procházka (0:2).
02:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Galuszka a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Zdeněk Severa, David Šumpela, Dominik Král, Tomáš Kalus, Lukáš Růžička