1:1
4:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 C - Panthers Praha C POWER 6:5pn
25. Alex Šorf, 31. Filip Müller, 34. Alex Šorf, 35. David Bouda, 45. Filip Müller, N Filip Müller - 2. Daniel Škvor, 10. Petr Svojítka, 27. Patrik Míka, 39. Martin Eckstein, 43. Vít Novotný; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 7:1; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 C hráč Filip Müller a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč David Ghali a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 C hráč David Bouda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 C hráč Filip Müller a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Roman Školník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 C hráč Jindřich Zoth , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Filip Müller, asistoval Jindřich Zoth (5:5).
43:49
Timeout Wizards DDM Praha 10 C
42:38
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Vít Novotný, asistoval Roman Školník (4:5).
41:56
Vyloučen hráč Alex Šorf družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
40:47
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za blokování hokejky.
38:23
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Jakub Kurnas (4:4).
35:20
Vyloučen hráč Vít Voltr družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
34:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Tomáš Branžovský (4:3).
33:59
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Alex Šorf, asistoval Jindřich Zoth (3:3).
30:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Filip Müller bez asistence (2:3).
30:00
30:00
27:12
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 C neproměnil Robin Běhal.
26:36
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Patrik Míka, asistoval Roman Školník (1:3).
26:19
Vyloučen hráč Vít Voltr družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za nesportovní chování.
26:19
Vyloučen hráč Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za bránění ve hře.
24:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Alex Šorf, asistoval Vojtěch Mikoláš (1:2).
15:00
15:00
09:10
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Petr Svojítka, asistoval Václav Mudruňka (0:2).
02:55
Vyloučen hráč Vojtěch Židův družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za špatné střídání.
02:20
Vyloučen hráč Vojtěch Židův družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
01:42
Vyloučen hráč Daniel Bendík družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
01:10
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Martin Eckstein (0:1).