2:2
3:1
- : -

Panthers Praha C POWER - Sokol Benátky n/J 8:4
2. Patrik Míka, 11. David Ghali, 15. Roman Školník, 21. Martin Eckstein, 24. Roman Školník, 39. Patrik Míka, 39. Petr Svojítka, 45. Roman Školník - 3. Martin Kredba, 26. Ondřej Šulc, 28. Václav Boubín, 36. Martin Keller; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3 + Jakub Kurnas 5 + ČK1 + Dalibor Baručák 5:3; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Martin Petráček ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:1;
44:23
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Roman Školník bez asistence (8:4).
44:23
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za nesportovní chování.
43:33
Vyloučen hráč Dalibor Baručák družstva Panthers Praha C POWER na 5 minut za hrubost.
38:37
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Petr Svojítka, asistoval Vít Novotný (7:4).
38:37
Vyloučen hráč Jakub Kurnas družstva Panthers Praha C POWER na 5 minut za neuvedení v sestavě.
38:37
Vyloučen hráč Jakub Kurnas družstva Panthers Praha C POWER do konce utkání.
38:19
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Patrik Míka bez asistence (6:4).
35:49
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:22
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller, asistoval Tomáš Keller (5:4).
30:00
30:00
27:40
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Václav Boubín, asistoval Martin Keller (5:3).
25:50
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc, asistoval Štěpán Winterling (5:2).
23:06
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Roman Školník, asistoval Vít Novotný (5:1).
20:48
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (4:1).
20:40
Trestné střílení družstva Panthers Praha C POWER neproměnil Martin Eckstein.
15:00
15:00
14:30
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Roman Školník, asistoval Filip Cajthaml (3:1).
12:11
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
10:10
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil David Ghali bez asistence (2:1).
06:01
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
03:20
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:50
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Ondřej Šulc (1:1).
02:40
Vyloučen hráč Daniel Škvor družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za špatné střídání.
01:43
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Patrik Míka, asistoval Roman Školník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Benátky n/J: brankář: Martin Petráček; hráči v poli: Tomáš Keller, Martin Kredba, Ondřej Šulc, Štěpán Winterling, Martin Keller