Turnaj regionálních výběrů U15 - Liberec
2:1
1:1
- : -

Středočeský kraj U15 - Pardubický kraj U15 7:3
2. Jakub Bohuslávek, 3. Ondřej Pužman, 6. Hugo Hübner, 8. Jakub Bohuslávek, 14. Dominik Prudil, 15. Jakub Bohuslávek, 25. Vojtěch Nehasil - 7. Michal Puchner, 11. Petr Křinka, 22. Jan Nezval; rozhodčí: Lukáš Čech - Jitka Píšová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Matyáš Kopecký ?, Jan Matějka ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 1:1;
30:00
24:08
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Vojtěch Nehasil, asistoval Hugo Hübner (7:3).
21:17
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Jan Nezval bez asistence (6:3).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Matějka družstva Pardubický kraj U15
20:00
20:00
14:31
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Jakub Bohuslávek bez asistence (6:2).
13:40
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Dominik Prudil, asistoval Jakub Bohuslávek (5:2).
13:22
Vyloučen hráč Jiří Vaňous družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:15
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Petr Křinka bez asistence (4:2).
10:00
10:00
07:40
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Kryštof Kostroun (4:1).
06:44
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Michal Puchner, asistoval Lukáš Drahný (3:1).
05:21
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Hugo Hübner bez asistence (3:0).
02:20
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Hugo Hübner (2:0).
01:49
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Vojtěch Rubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jitka Píšová.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U15: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Jan Nezval, Dominik Novák, František Kadavý, Lukáš Drahný, Petr Křinka
00:00
Line-up domácích Středočeský kraj U15: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Jakub Bohuslávek, Jakub Svoboda, Dominik Prudil, Ondřej Pužman, Radim Zeman