0:2
0:8
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:10
16. Andrea Doležalová, 20. Andrea Doležalová - 36. Martina Horáková, 38. Tereza Baranová, 43. Petra Drápalová, 51. Tereza Baranová, 52. Monika Jahodová, 53. Tereza Baranová, 54. Monika Jahodová, 57. Klára Jahodová, 59. Klára Jahodová, 59. Veronika Martincová; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 35 - Tereza Harčárová 18; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:8;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Komínka: První polovina zápasu z naší strany neorganizované cosi. Třetí třetina jsme začali hrát svoji hru. Děkuji všem zúčastněným.
59:59
Komentář trenérky domácích Polákové: Dnešní zápas ovlivnil opět nízký počet hráček na naší straně. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
58:39
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Anna Hanusová (2:10).
58:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Tereza Harčárová (2:9).
56:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (2:8).
53:16
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (2:7).
52:36
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
52:36
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Petra Drápalová (2:6).
51:18
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Veronika Králová (2:5).
50:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Pavla Manová (2:4).
48:49
Vyloučen hráč Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:01
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (2:3).
40:00
40:00
39:09
Hráčky hostí v šanci. Ale míjejí branku. V posledních minutách patří k lepším na ploše.
37:09
37:08
Hráčky Aligators trestají a střílejí vyrovnávací branku.
36:30
Vyloučen hráč Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
35:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Veronika Muselíková (2:1).
34:40
Hráčky hostů teď ostřelují světelskou branku, avšak jejich střely končí vysoko nad.
32:25
Hra je zatím nahoru dolu, oba týmy měly pár nebezpečných situací.
25:00
Hra se stále přelívá z jedné strany na druhou. Avšak Aligators mají stále trochu navrch.
20:00
20:00
19:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová bez asistence (2:0).
19:54
Další sólovka Doležalové vede k navýšení náskoku domácích hráček. 2:0
15:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Aneta Tichá (1:0).
15:24
Tichá namazala Doležalové do brejku, a ta se nemýlila. 1:0 pro domácí.
11:30
Opět se Doležalové povedlo dostat golmanku Aligators z branky a najít Tichou, ale brankářka Aligators předvedla skvělý zákrok a tuto šanci opět vykryla.
08:40
Doležalová si našla zadovkou zpoza branky Tichou, ta ale ve vyložené šanci trefila pouze tyčku odkryté branky.
07:20
Aligators ve velké šanci ze standartky.
01:40
Na míčku převážně Aligators, ale Světelačky je nepouští do žádných větších šancí.
00:52
Doležalová v brejku, ale minula branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Pavla Buráňová, Veronika Králová, Veronika Muselíková, Monika Jahodová, Klára Jahodová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Tereza Kautská, Andrea Doležalová, Nikola Slavíková, Klára Petrovičová, Nikola Provazníková