3:1
- : -
TJ Turnov

Panthers Praha - TJ Turnov 9:3
5. Jiří Krůšek, 13. Pavel Daněk, 17. Tomáš Hradec, 20. Pavel Daněk, 22. Tomáš Hradec, 32. Jiří Ptáčník, 50. Petr Škoda, 51. Martin Kalous, 55. Lukáš Tomeš - 1. Vojtěch Palatínus, 26. Tomáš Vitásek, 56. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Hruška 35 - Jaroslav Švec 26; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1;
60:00
Střely na branku ve třetině: Panthers - 8, Turnov - 13
60:00
Střely celkem: Panthers - 34, Turnov - 38
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích (Andrey Novákové): "Zlepšili jsme individuální a hlavně týmový výkon. Kombinačně nám začalo vycházet více věcí a začali jsme více střílet. Individuální chyby hasil skvěle chytající Hruška. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra hostů (Antonína Palatína): Dneska rozhodla už první třetina, což zapříčinil náš celkový přístup k zápasu. Aspoň jsme si zkusili nějaké věci a pár pozitiv ze zápasu asi nalezneme, nicméně soupeř vyhrál zaslouženě a gratuluji mu.
60:00
58:47
Kolář si připisuje další kličku z kategorie: "Staročech, ale uznávám"
58:13
Všichni už čekají na závěrečný hvizd rozhodčích. Dnes už je dobojováno.
57:08
Krůšek přes celé hřiště míjí.
56:12
Kalousova střela o mantinel zblokována těsně před brankovištěm.
55:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (9:3).
55:22
Nakonec při hře 6 na 4 vsítil i Turnov.
54:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (9:2).
54:53
Hra 6 na 4 nakonec končí gólem Tomeše z půlky.
53:55
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
53:55
Dokáží hosté využít převahu 6 na 4?
53:28
Vitásek si teď na kruzích otevřel střelnici, ale stále neseřídil mířidla.
52:42
Krůšek z půlky těsně minul horní růžek opuštěné branky hostů.
52:10
Hruška má dnes svůj den, předvádí další spektakulární zákrok.
51:41
Hosté mají tlak a drží se na balonu, vše končí střelou do zámezí.
50:52
Hosté už to zkouší v šesti
50:39
Timeout TJ Turnov
50:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Petr Kölbl (8:2).
50:39
Kolbl vybídl dlouhým pasem ke skórování Kalouse, ten nepohrdl.
49:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Tomáš Hradec (7:2).
49:55
Teď už se Škodík nemýlil, po krosovce od Hradce zamířil na vzdálenější tyč a po ledě překonal Švece.
49:42
Na dnešní utkání si nakonec našlo cestu 51 diváků, děkujeme.
48:59
Šance hostů, prázdnou bránu netrefili a hra se zastavila o rozhodčího.
47:47
Škoda se teď dostal do úniku po přihrávce Lombina, ale nepotvrdil svou pověst chladnokrevného kanonýra z mládežnických kategorií.
47:18
Hra pomalu, ale jistě ztrácí na tempu.
45:18
Na hřišti se objevuje debutant v mužském áčku, talentovaný kanonýr Petr Škoda.
44:47
Nemáme o čem psát, chvílemi se hraje nahoru dolů, chvílemi se na hřišti nic neděje.
41:22
Vyloučení zůstalo nepotrestáno a pokračuje se v plném počtu.
41:04
Z přesilovky zbývá 18 vteřin.
40:40
Hosté domácím nepůjčili balonek a málem si vytvořili i šanci.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Panthers - 14, Turnov - 18
40:00
39:22
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
39:22
Po zdánlivě nekonečném vyjednávání usedl na trestnou lavici opět Rondoš, rozhodčí po dlouhé výhodě vybrali z trestné lavice hráče č. 21, ale nakonec vše dopadlo spravedlivě a trest si odpyká viník.
38:53
Rondoš neunesl nepřízeň sudích a půjde si odpočinout za bláznivou sekeru na Tomeše.
36:26
Polcar podklouzl ale nenašel oporu ve své holi a odebral se na střídačku pro novou.
32:47
Ptáčník je při chuti. Sestřelil na středu Koláře, vybojoval balon, Kolář ho zastoupil v obraně a sledoval akci z půlky, ale nakonec neměl důvod k radosti. Ptáčníkovi do statistik připisujeme nádherný hit.
31:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Dominik Hudec (6:2).
31:06
Ptáčník shoots, off the post and in. Náramná kanonáda.
30:25
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:25
Rondoš předvedl učebnicový strom a posílá Mattese k zemi. Rozhodčí to ocenili dvouminutovým trestem.
29:38
Hudec je zpět a brejk domácích se nepodařilo proměnit.
27:43
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
27:38
Domácí ve druhé třetině přitvrdili a vysloužili si další dvouminutový trest.
26:16
Rozkovec opět operoval na brankovišti domácích, ale byl zastaven Balvínem.
25:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (5:2).
25:16
Hosté přetavili svůj přesilovkový tlak v branku, Hruška nedostal šanci.
24:44
Domácí ubránili dvojnásobné oslabení, markantní zásluhu na tom má Hruška.
23:38
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
23:37
Hrušku zastoupil clonící útočník, následně "tam úplně zbytečně vlétl Polcar", který jde dělat Míkovi společnost.
22:37
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
22:37
Míka napravil svůj fatál za cenu faulu a jde si odpočinout na dvě minuty.
21:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Jiří Krůšek (5:1).
21:15
Z první šance třetiny padá gól. Hradec pohotově dorazil Krůškovu střelu do tyče.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Panthers - 12, Turnov - 7.
20:00
19:58
Fatál Hudce zůstal nepotrestán a do šatny se odchází za stavu 4:1
19:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (4:1).
19:23
David Kolář (chystá se na rozehrání standardní situace): "Kluci, pojďte vystřelit do víka." Pavel Daněk (Vymetá víko)
18:59
V ostrém souboji inkasoval tvrdý úder Martin Hejduk, na střídačku odešel po svých a vypadá to, že do hry zasáhne.
17:35
Hra nabrala na tempu a sledujeme jednu šanci za druhou.
16:17
16:17
Ve zmatku se na brankovišti zorientoval nejlépe Tomáš Hradec a zasunul.
15:59
Hosté se zmocnili balonku a už ho domácím do konce trestu Rondoše nepůjčí.
15:27
Svíčka přes celé hřiště končí na hokejkách Panterů, kteří začínají tlačit.
14:03
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:03
Rondoš přejel Daňka, rozhodčí to ocenili dvouminutovým trestem
13:50
Rozkovec se zmocnil nahozeného balonu na brankovišti, šanci uhasil Ptáčník.
12:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Martin Kalous (2:1).
12:32
Hruška polapil balon a vybídl k úniku Kalouse, který ještě našel ve druhé vlně Daňka, který zamířil nad lapačku Švece.
10:54
Kolář předvedl životní kličku, která byla náležitě oceněna, ale střela se nevyvedla.
10:14
Hra teď nepřináší nic, co by stálo za zmínku, hraje se nahoru a dolů, běhá tam a zpět a šance nejsou.
08:31
Tomešův no-look pass krosem, po kterém následovala Mochanova střela, se líbil všem šesti divákům i pořadetelskému stolku, škoda pro domácí, že střela skončila na stehnu obránce hostů.
06:14
Další fatál za vlastní bránou, ten uhasil Hruška podrážkou!
05:17
Kalous minul příliš rychlým pohybem pas na střed, podklouzl, balon však doputoval na Ptáčníka, který rozstřelil obránce hostů.
04:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Tomáš Hradec (1:1).
04:48
Hradec našel milimetrovým pasem Krůška na vzdálenější tyči, ten se zblízka nemýlil
03:39
Krůšek vyslal do brejku napadajícího utočníka hostů, který tentokrát na Hrušku nevyzrál.
02:57
Pantery obdržená branka nakopla a je jich teď plné hřiště
02:21
Míka vyslal zbloudilou vlaštovku od modré, Švec měl na střelu krásný výhled a bez problémů si poradil
01:51
Hudec prověřil přesnou pumelicí Švece, ten předvedl jistý zákrok
00:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (0:1).
00:51
Vojtěch Palatínus se vytočil od mantinelu po přihrávce po prknech a zavěsil za bezmocného Hrušku
00:01
Utkání bylo zahájeno a na míčku hrají v prvních vteřinách hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Havlín, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Patrik Míka, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Kalous