5:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Wizards DDM Praha 10 9:7
16. Vojtěch Palatínus, 27. Lukáš Švitorka, 33. Tomáš Vitásek, 33. Štěpán Matěcha, 56. Štěpán Matěcha, 56. Pavel Sekyra, 58. Vojtěch Palatínus, 58. Štěpán Matěcha, 60. Patrik Rozkovec - 18. Martin Lazárek, 25. Karel Smutný, 28. Tomáš Branžovský, 35. Jiří Šrámek, 37. Karel Smutný, 38. Jakub Novák, 50. Karel Smutný; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Luděk Horáček 17 - Lukáš Vávra 25; po třetinách: 1:1, 3:5, 5:1;
60:00
Komentář vedoucího hostů Urbance: Zápas jsme si prohráli sami v posledních čtyřech minutách, experimenty a nesoustředěním. Děkujeme divákům, soupeřům a pořadatelům. Hezký víkend.
60:00
Komentář trenéra domácích Palatínuse: Prospali jsme první třetinu, kdy byl soupeř laxní a kdybychom se více tlačili do koncovky, tak bychom zápas rozhodli. Druhá třetina byla tragédie. Ve třetí třetině nám vyšla hra šest na pět a konečně jsme hráli s plným nasazením. Děkuji divákům a soupeři.
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Turnov - 10, Wizards - 8
59:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Hejduk (9:7).
57:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (8:7).
57:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (7:7).
55:46
A je to tady, jsme svědky dramatu.
55:45
Timeout Wizards DDM Praha 10
55:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (6:7).
55:14
To budou ještě nervy!
55:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (5:7).
53:40
Domácí to zkouší v šesti, více než šest minut před koncem.
52:58
Další rychlý protiútok Wizardů zlikvidoval Horáček.
49:08
S míčkem hrají většinou domácí, ale hosté z Prahy využívají protiútok a mají už tříbrankový náskok.
49:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (4:7).
44:38
Honza Havlín se teď blýskl, když zastavil přečíslení Wizardů tři na jednoho.
42:39
Domácí zamíchali se sestavou, tak uvidíme, co nám předvedou a jak na to zareagují hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov - 8, Wizards - 10
38:47
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
37:55
Wizardi si teď v přesilovkách hodně pomohli a odskakují do dvoubrankového vedení.
37:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Martin Lazárek (4:6).
36:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (4:5).
36:00
Na trestné lavici se zřejmě něco rozdává zadarmo.
35:59
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:01
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Petr Krob (4:4).
34:20
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:00
Turnov se díky dvounásobné přesilovce dostal na koně a otáčí vývoj zápasu.
32:59
32:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (3:3).
31:30
Vyloučen hráč Jindřich Zoth družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
30:01
Vyloučen hráč Robert Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Tomáš Branžovský bez asistence (2:3).
27:53
Slovy pokladníka Wizardů: "Máš to za kilo, supr."
26:09
Švitoris vymetl pavučinku a Turnov vyrovnává ... to je náš kluk
26:08
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
24:05
Šrámek doklepl míček do odkryté branky a Wizardi se dostávají do vedení.
24:04
22:59
Wizardi teď mají možnost odskočit, zatím drží domácí před jejich brankou.
22:27
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Turnov 16 - Wizards 6
17:48
Skóre se nám konečně pohnulo, tak snad budeme svědky i dalších gólů.
17:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval David Bouda (1:1).
15:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:0).
15:11
Obrovský závar před brankou Wizards, Janoušek ani Rozkovec ale skóre neotevřeli.
11:43
Pověstná spolupráce Sekyra - Matěch teď zafungovala, ovšem brankář hostí připraven.
10:11
Stále čekáme na nějakou gólovou šanci, až teď to chtěl napravit Vitásek, ale ... nic.
07:42
Matěcha zkoušel vystřelit od mantinelu, byl ovšem zablokován.
05:01
Začalo se docela opatrně, moc florbalové krásy jsme zatím neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Lazárek, Jakub Novák, David Bouda, Tomáš Branžovský, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Sekyra