3:2
4:2
- : -

Aligators Klobouky Teamstore.cz - Hippos Žďár n/S. 9:6
1. Pavel Zbořil, 20. Pavel Zbořil, 25. Patrik Jedlička, 34. Pavel Zbořil, 36. Lukáš Gregr, 47. Ladislav Dufek, 48. Ladislav Dufek, 49. Lukáš Gregr, 49. Ladislav Dufek - 14. Lukáš Zeisel, 15. Petr Tlustoš, 25. Vojtěch Haman, 27. Filip Dvořák, 44. Ondřej Dvořák, 50. Filip Dvořák; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 19 - Lukáš Kratochvíl 15, Tomáš Růžička 5; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:2;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině Hippos: 10 Aligators: 13
59:59
Komentář asistenta trenéra domácích Martina Slabého:Utkání rozhodla třetí třetina, ve které jsme byli lepší a výhru si zasloužili. Děkujieme divákům, soupeřům a pořadatelům.
59:59
Komentář hráče hostů Filipa Dvořáka: Dnes jsme bohužel neměli útočníka, který by se dobře vyspal. Zatímco soupeř s přehledem trestal naše chyby, tak my nebyli schopni proměnit ani ty vyložené šance. S touto hrou do play-off asi nepatříme. Děkujeme soupeřům.
49:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jiří Příhoda (9:6).
48:30
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
48:29
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
48:29
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Hos (9:5).
48:29
Bučovický Jágr kompletuje hattrick
48:04
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (8:5).
48:04
Gregr neskutečně zakončil do sítě Hippos
47:56
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (7:5).
47:56
Bučovický Jágr to opět dokázal a upevňuje vedení
46:20
46:20
Dufek opět potvrdil status "Bučovické legendy" a posílá Aligátory zpět do vedení
44:35
Líznar v dobré šanci, bohužel nedokázal zakončit
43:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (5:5).
35:55
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval František Chmela (5:4).
35:55
Gregr přímo k tyči zakončil svou pumelici a získal si tím mé srdce
34:27
Chmela z dálky pouze do zhluku hráčů
33:10
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (4:4).
33:10
Zbořil dokončuje hattrick a zachraňuje Aligators
31:57
Zbořil ve skvělé šanci, ale poslal střelu pouze pro diváky
30:53
Vyloučen hráč Lukáš Zeisel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (3:4).
26:13
Neskutečný věšák ze strany Hippos opět otáčí průběh zápasu
24:34
Hippos jdou opět do přesilovky
24:33
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Jan Ušák (3:3).
24:08
Při zmatené rozehrávce Hippos dorovnávají
24:02
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Tomáš Líznar (3:2).
19:25
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:2).
19:25
Zbořil poslal další výbornou střelu po krásné nahrávce Gregra
17:38
Hippos v plném počtu
15:38
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
14:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Jiří Příhoda (1:2).
14:50
Opětovný nedůraz Aligátorů posílá Hippos do vedení
13:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Filip Dvořák (1:1).
10:10
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.