2:3
2:5
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbK TJ Svitavy 5:8
10. Radek Dřevěný, 33. Václav Černoch, 33. Václav Černoch, 48. Václav Černoch, 57. Jan Kvapil - 24. Jan Kulhavý, 28. David Říha, 40. Josef Prudil, 45. Vladislav Richter, 46. Ondřej Pakosta, 48. Lukáš Zach, 52. Jiří Šincl, 59. Jiří Šincl; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 18 - Adam Pavlát 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:7
60:00
Střely celkem: 25:26
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Lubomíra Kocourka: První třetinu jsme udrželi v dobrém tempu a postupem času jsme se dostávali do více brankového rozdílu a ten jsme dodrželi. Díky soupeři za skvělý zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Pokračujeme v bohorovném rozdávání bodů soupeřům z dolní části tabulky. S takovým výkonem nemůžeme na zisk bodů pomýšlet. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
59:32
Je to moc zlý. Moc.
58:38
Je to zlý, je to zlý.
58:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl z trestného střílení (5:8).
58:01
Balonek šel do prázdné brány a Dřevěný ho prostě vyhlavičkoval.
56:36
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:36
V Brně se prpstě diskrétní zóna dodržovat musí...
56:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Lukáš Vrtěl (5:7).
56:27
Žijem! Vrtěl rychle na Kvapila a je tam.
54:02
"Máme v lékárně rychlý magnésko?," přibehl se dotázat Krtek a.k.a. David Novák.
53:26
To je zmar.
52:48
A trenér domácích Carda jen stojí o zeď jako by mu to bylo jedno.
52:04
Černoch se tváří jak kdyby měl za sebou maraton sledování Tisíc a jedna noc. Nešťastník.
51:12
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jan Kulhavý (4:7).
51:12
Krupova noční můra. Šincl natáhl a posadil to do šibenice.
50:14
Bořecký sice na rozhodčí vrhá pohled "Seš pro mě mrtvej,"ti za to ale fakt nemůžou, sorry jako.
47:53
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Jiří Šincl (4:6).
47:53
Nejdřív sice Černoch zkompletoval hattrick a vykřesal naději na lepší munuty, potom ale další nesmysl v domácí obraně. Chlapci chlapci, že já sem vůbec chodím.
47:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch bez asistence (4:5).
45:43
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval David Říha (3:5).
45:43
Je zle. Říhův balon přes celé hřiště šikovně usměrňuje pakosta a domácím začínají těžknout boty / hořet pod nohama.
44:19
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Jiří Šincl (3:4).
44:19
Kvapilův zkrat, že byste doma televizi týden nezapli, bohužel trestá nádhernou ránou z voleje bekendem Richter.
43:49
Domácí na dvě brázdy a hned se voda točí. Foretova drsná rána do tyče.
42:50
Vrtěl tasil svou zbraň a ten míček se tam málem dostal...málem.
40:15
Balonek se ani pořádně napokutálel a Dřevěný už málem usměrňoval Černochův pas.
40:00
40:00
Opět tu máme náš Resultservice: Naši Junioři udělali z ostudy drama - z 0:6 na 4:7 chvíli před koncem. Bojovat chalani!
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:11
40:00
39:41
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Jan Kulhavý (3:3).
39:41
Mám takové tušení, že to v kabině o pauze bude sado maso.
38:21
No. Už jsem v životě viděl i lepší přesilovku.
37:45
Prudilova šance byla obří jak Boeřckého plnovous. Krupa drží.
36:21
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:21
Olala, 5 na 3.
35:23
Žůrkův došvih vysoko jak lopatka větrné elektrárny.
35:04
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
32:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (3:2).
32:34
Černoch si golmana hoszí položil jak batoh když jdete na záchod a lobíkem ho, nechci říct zesměšnil, to ne, ale prostě mu neudělal příjemnou 33. minutu.
32:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Lukáš Vrtěl (2:2).
32:08
Yeeeees. Kombiance jak z pohádky. Vrtěl na Černocha, který prostě dát musel.
32:00
Pollak se rozčiluje, jak kdyby mu vyjedli adventní kalendář.
29:57
Aaaaa. Černoch to měl jak na zlatém podnose. Ale bez trefení brány se gól dává těžko žejo.
29:44
Žůrek ztratil a málem z toho byla další pohroma.
28:12
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
28:12
Zas ten Bílek. Na jeho osobu přišel faul. Na přesilovku však bohužel zůstávává kohout v klobouku.
27:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Ondřej Pakosta (1:2).
26:16
Kohout Bílek začal kokrhat. Bez gólu...zatím.
23:15
Ještě bych měl dodat, že Bořecký je v ráži.
23:08
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Ondřej Pakosta (1:1).
23:08
Tenhle popis bude z těch jednodušších. Černoch nějak ztratil balon a z ničeho nic z toho bylo přečíslení 2 na 0. Krupa je sice kouzelník, ale tohle bylo moc i na něj.
22:22
Takhle rychle jsem ještě Nechvátala běžet neviděl.
20:38
Vrtěl nebral ohledy a projel hřiště elegantně sám. Střela je v hrudním koši golmana hostí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 5:8
20:00
Poznatky po první třetině: Domácí sice vedou, ale hra vypadá, jak kdyby s hrálo ve 4 ráno. V Brně začaly jarní prázdniny, takže z těch davů co k nám normálně chodí, je tu jen takovej menší dávek. Jo a je tu celkem kosa.
20:00
Je čas i na náš Resultservice. Naši junioři odjeli slavně do Havířova a bohužel dostávají docela na frak a my jsme z toho trochu smutní, že se nám dělají mžitky před očima. Chlapci to bude dobrýýý!!!
20:00
18:27
Šance jako hrom na straně hostí. Frajer před bránou však asi přemýšlel co si dá na večeři a vůbec netrefil.
17:42
17:42
Jooo, hříchy se u nás trestají.
16:11
Černoch se rozjel jak Mašinka Tomáš, ale střela pouze propagační.
12:55
Vyloučen hráč Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:55
Nechvátalovi fyzické proporce se bohužel občas s pravidly nekamarádí.
12:35
Ťuku ťuk druhé formace a Riger pálil.
11:14
Už poněkolikáte mohl Černoch klidně střílet a nikdo by mu nemohl vyčíst ani popel. On ale radši ještě hledal Nechvátala na tripu, jenž bohužel dostal balonek na nohu.
09:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (1:0).
09:30
Vše zlé se v dobré obrátí. Začlo to Vrtělovým arcifatálem, při kterém Bořecký zestárnul o půl roku. Z následné akce však Dřevěný na dvakrát dopravil míček do sítě.
07:13
Černoch šibalsky přenechal Bouškovi, jehož pokus ale trefil jen Dřevěného...nemá chodit pozdě!
04:10
Kvapil, jenž včera pilně cvičil karaoke ukázal, že při páteční noci flóčko hrát nezapomněl.
03:06
Žůrkova střela jaksi střelou ani nebyla...jen vysokým došvihem.
01:33
"Jsme tu taky"...připomněli se hosté.
00:10
K Dřevěnému spadl z nebe dárek v podobě míčku...ten baseball by měl ještě s Luďanem potrénovat teda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Jiří Beneš, Josef Prudil, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Adam Bouška, Lukáš Vrtěl, Radek Dřevěný, Michal Žůrek, Václav Černoch