1:0
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 5:2
1. Patrik Rozkovec, 5. Vojtěch Hejduk, 29. Patrik Rozkovec, 38. Patrik Rozkovec, 55. Vojtěch Hejduk - 13. Ondřej Špalek, 39. Tomáš Beran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Luděk Horáček 23 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TUR - 5 ORKA - 9
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme dali příležitost deseti hráčům "na hraně sestavy", aby nám dokázali, že má náš kompletní kádr na to, hrát těžké zápasy play-off. Jsem rád, že tuto příležitost využili a ukázali, že se dá vyhrát s kvalitním soupeřem i bez nejproduktivnějších hráčů. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostů: Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství, podal bojovný a týmový výkon. Z naší strany zápas blbec. Těšíme se na play off a soupeři přeje v play off hodně štěstí. Děkujeme divákům, kteří přišli v hojném počtu.
59:00
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:03
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
56:01
Brankář Horáček teď pochytal střelu i nebezpečné dorážky z blízkosti.
55:04
Rozkovec míjí odkrytou branku,
54:30
Hosté to páté inkasované brance zkouší bez brankáře.
54:14
Timeout ASK Orka Čelákovice
54:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Patrik Rozkovec (5:2).
53:50
Turnov začal přesilovku náporem.
53:20
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:40
Hosté v plném počtu a i přes turnovský tlak musel nejtěžší zákrok předvést turnovský brankář Horáček.
49:40
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:56
Po tlaku Orky teď zazvonila tyčka turnovské branky.
43:53
Hosté teď často faulují a Turnov se tak snadno drží na míčku.
41:50
Hosté po krásné kombinaci jen těsně minuli turnovskou branku.
40:57
Orka v dalším nebezpečném protiútoku netrefuje branku.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR - 14 ORKA - 6
38:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (4:2).
37:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Hejduk (4:1).
36:30
Rovněž Orka se dnes v oslabení zatím brání úspěšně.
35:54
Vyloučen hráč Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:36
Po Rozkovcově střele zazvonila tyčka.
33:45
Domácí svoji špatnou rozehrávkou znovu darovali soupeři slibnou šanci. Horáček však byl pozorný.
33:07
Hosté v plném počtu a domácí trenér se dostává do varu. Uvidíme ho také na trestné lavici?
31:50
První přesilovka se domácím zatím příliš nedaří.
31:07
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Daniel Korych (3:1).
27:37
Povedená Rondošova střela, kterou následně dorážel Haloun. Skóre se však nemění,
27:16
Turnov v rozehrávce riskuje, znovu z toho mohla Orka těžit.