1:2
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC ROKYCANY 6:2
2. Jan Žák, 5. Pavel Honzík, 25. Tomáš Vykoupil, 43. David Malkus, 46. Pavel Honzík, 47. Tomáš Vlček - 28. Martin Štván, 30. Martin Fiala; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 0:3 + Martin Soukup OS; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 9 - Lukáš Nohovec 29; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině - 13:2
60:00
komentář trenéra hostů (Jakub Boháč) Dnešní utkání nebylo z naší tak špatné, škoda malého výpadku na začátku třetí třetiny kde se vše rozhodlo. Jinak utkání ve velmi dobrém tempu. Děkujeme soupeři za zápas a hezký večer.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Díky dvěma ušudlaným gólům v druhé třetině jsme si na chvíli zkomplikovali zápas. Jsem rád, že kluci ve třetí třetině ukázali, že florbal hrát umí. Děkuji soupeři za hezký zápas.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:23
Hosté nyní neudrželi své nervy, Orosz nejdříve odhodil balonek po odpískaném faulu a Soukup následně protestoval u rozhodčích až příliš důrazně. Domácí hrají pět na tři.
56:44
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
56:44
Vyloučen hráč Radek Orosz družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zdržování hry.
56:44
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY - osobní trest.
52:57
Domácí už hrají na krásu, Žák teď chtěl ve střelecké pozici předložit balonek před volnou bránu Vlčkovi, přihrávka byla ovšem zblokována.
51:29
Tkadlec dostal nabito na střelu z první, balonek však zaplaval nad bránu a mimo hřiště. Rozehrávají hosté.
49:13
Boháč se prosmykl kolem mantinelu, ale zasekl se za bránu, kde mu byl míček odebrán.
46:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (6:2).
46:29
Vlček osamocený na středu překonává Nohovce a nutí Rokycany vzít si oddechový čas.
46:19
Honzík krásně přehodil bekhendem brankáře Rokycan a dává domácím tři branky náskok.
45:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval David Malkus (5:2).
44:27
Suchý odvedl dobrou práci v dlouhém střídání a dopřává si zasloužený odpočinek.
42:41
Domácí začali třetí třetinu lépe a po brance Malkuse odskakují opět na rozdíl dvou branek.
42:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Zápal (4:2).
40:01
Třetí třetina byla zahájena vyhraným vhazováním domácí Slavie.
35:49
Porazil z otočky mazaně vystřelil mezi nohy, odtud se však balonek odrazil do tyče a mimo bránu.
31:49
Rokycanští se dostali do zápasu, momentálně mají nad domácími převahu a tlačí je na jejich polovině.
29:52
Zápas se začíná dramatizovat, hosté dvěma rychlými góly stahují ztrátu na jedinou branku.
29:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Štván (3:2).
29:18
Husák vyslal pumelici z půlky hřiště, gólman hostů ale pozorný.
28:16
Štván doslova dotlačil balonek do brány a dal Rokycanům naději.
27:30
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván bez asistence (3:1).
26:54
Hosté jsou jako bez duše, vypadá to, jako by zápas předčasně vzdaly. Ale uvidíme, co přinesou další minuty.
24:57
Vykoupil šťastně pomocí teče bránícího hráče překonal brankáře Rokycan a poslal domácí do tříbrankového vedení.
24:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil bez asistence (3:0).
23:34
Opět úřadovala již níže zmiňovaná lajna dvou juniorů doplněná o Žáka, který se dostal do střelecké situace, bránu ovšem netrefil.
20:01
Prostřední perioda zahájena, bule pro domácí.
18:37
Vykoupil teď běžel s Porazilem dva na samotného brankáře, první jmenovaný však zvolil přihrávku, což se ukázalo jako špatná volba.
15:37
Lajna Žák-Vlček-Soukup je v tomto zápase velmi aktivní a soupeře neustále přehrává.
13:44
Honzík nejdříve nasadil jesle Fialovi, pak ale vzdušně nacentroval před bránu a to své ovoce nepřineslo.
12:13
Domácí Kellar se teď dobře vrátil a zastavil slibný protiútok Rokycan.
10:48
Zcela volný byl nyní na středu Mošna, stoprocentní šanci ale nevyužil.
07:29
Rokycany jsou v první části třetiny zatím úplně bezradné, jen odevzdávají balonek na hole domácích hráčů.
05:15
Další branka ze standartní situace, Honzík si rychle vyběhl s balonem na střed a nekompromisně zavěsil.
04:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Lukáš Zápal (2:0).
04:23
Hosté první oslabení přežili.
03:25
Domácí se po minutě přesilovky konečně dostali do tlaku a ohrožují bránu Lukáše Nohovce.
02:40
Máme tu také první vyloučení, sekáním se provinil hostující Orosz a bude doufat, že si na trestné lavici odsedí celé dvě minuty.
02:22
Vyloučen hráč Radek Orosz družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
01:08
První branku zápasu dává po hezkém uvolnění na středu domácí Žák.
01:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Matěj Soukup (1:0).
00:49
Balonu se po první akci zmocnila domácí Slavie, ale ne na dlouho, její akci přerušil útočný faul.
00:01
Úvodní třetina zahájena, první vhazování pro Rokycany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Lukáš Bendek, Martin Soukup, Jakub Boháč, Jakub Svejkovský, Martin Štván
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Lukáš Zápal, Jan Husák, David Malkus, Lukáš Pilík, Pavel Honzík
00:00
Krásný sobotní večer dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 18. kola divize mezi týmy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a FBC Rokycany. Utkání začíná ve 20 hodin