0:1
4:3
1:0

Panthers Praha B - FBC Pitbulls Kolín 6:5p
18. Tomáš Marhefka, 49. Štěpán Hanzl, 49. Roman Školník, 52. František Novosad, 53. Roman Školník, 62. Karol Janíček - 2. Kryštof Podskalský, 26. Jakub Vrána, 54. Marek Reithar, 57. Marek Reithar, 57. Martin Chyba; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 2:2 + Jindřich Smejkal OS; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Máčala 19 - Martin Lepší 30; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:3, 1:0;
65:00
Střely na branku v prodloužení (celkem): Panthers 1 (36) - Kolín (24)
65:00
Komentář trenéra hostí (Václav Louda): Za stavu 2:1 pro nás jsme nevyužili spoustu šancí, pustili jsme soupeře do hry a to nás stálo tři body. Projevila se ale skvělá bojovnost o prodloužení, kde rozhodl gól v oslabení.
65:00
Komentář trenéra domácích (Miloslav Mattes): Po vlažném začátku se kluci oklepali a soupeře přehrávali, v závěru pak ukázali srdíčko a asi i zaslouženě vyhráli. Díky soupeři za utkání.
61:16
61:16
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Karol Janíček, asistoval Lukáš Pokorný (6:5).
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině (celkem): Panthers 11 (35) - Kolín 11 (24)
60:00
59:47
Timeout Panthers Praha B
59:47
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
59:47
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest.
56:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Vítězslav Malínský (5:5).
56:53
Úctyhodný gól možná vysokou, každopádně je zaděláno na drama.
56:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jakub Vrána (5:4).
54:47
Timeout FBC Pitbulls Kolín
53:19
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar z trestného střílení (5:3).
52:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Školník, asistoval Lukáš Pokorný (5:2).
52:39
Pokorný píše třetí áčko za čtyři minuty poté, co zničil kolínskou obranu jedním jednoduchým manévrem a následným báječným vracákem na Školníka. Tady se musel i ateista pokřižovat.
51:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil František Novosad, asistoval Lukáš Pokorný (4:2).
48:51
48:51
Kolín nestíhá a ze dvou prakticky totožných situací inkasuje.
48:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Martin Kostřica (2:2).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině (celkem): Panthers 11 (24) - Kolín 9 (13)
40:00
34:56
Tomáši Mánkovi hvězdy dnes nepřejí, šestapadesátka v barvě prezidentských trenýrek byla blízko brance, obě rány z vrcholku kruhů však těsně prosvištěly kolem pravé tyče.
31:29
Znovu v akci legenda mužského Déčka, jenž si s přehledem a za aplausu veškerého diváctva poradila s přečíslením dvou proti jednomu.
29:33
Ve vlastním oslabení prchl soupeři Zelinka, jenž v samostatném úniku nevyzrál na perfektního lepšího.
27:40
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Důležitý provaz Máčaly, jenž si téměř roztrhl rozkrok při natahování se po Chybově backhandu.
25:54
Léty orezlou spolupráci Pokorného se Školníkem zakončoval druhý jmenovaný efektně ze vzduchu, leč těsně nad.
25:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Martin Chyba (1:2).
23:13
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
23:13
Domácí benjamínek odnesl špatné střídání svých kumpánů, za rozhněvaného řevu kolínského Vrány, jemuž se nelíbil výkon časoměřičů, tak odchází na trestnou lavici dělat společnost místní fotografce.
21:45
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
20:47
Sokratis pražského florbalu Martin Kostřica zažil hodně tvrdé střídání - po ataku do hlavy byl švihnut i přes klacek, na střídačku tak odchází značně pošramocen, přesto s hrdostí.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 13 - Kolín 4
20:00
19:01
Po ataku na Máčalu byl do akce vyslán mírotvorce Pokorný, jenž si troufl i na o třicet kilo těžšího soupeře. Drobnou roztržku ukončuje až zlý výraz Karola Janíčka, po němž se útočná letka Kolína stáhla zpět do domečku.
17:47
Kolínská obrana doutná jako Drážďany, životním backhandem mohl dokonat její demolici Hanzl, jenž však orazítkoval pouze spojnici.
17:12
Márfyho střela sice nepřekonala žádné rychlostní rekordy, zaplavala však až za Lepšího. V Hostivické Hartwall Aréně jest srovnáno.
17:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Petr Škoda (1:1).
11:09
Mánek byl blízko historickému zásahu a velkému životnímu milníku, nedokázal však trefit prázdnou klec po výtečném pasu přes celou šíři hřiště!
03:48
Naopak další naděje Panthers, Tomáš Mánek, zatím lítá po hřišti jako nadmutá koza a svým aktivním pohybem přidává vrásky na čelo svých podstatně odrostlejších soků.
01:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Kryštof Podskalský bez asistence (0:1).
01:47
Mladičký Španěl Máčala, odkojený snad každou nižší soutěží v republice, inkasuje hned z první šance - navíc přes svou oblíbenou bližší tyč. Neveselý to začátek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jakub Jedlička, David Horák, Jan Skoták, Jindřich Smejkal, Martin Chyba
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Kryštof Malý, John Hodek, Štěpán Hanzl, Martin Vacenovský, Josef Zelinka