1:1
5:1
- : -

TJ Centropen Dačice - Pacovští Honzíci 7:3
19. Filip Šlápota, 27. Jiří Sedláček, 44. Filip Šlápota, 45. Daniel Holeček, 49. Daniel Holeček, 54. Daniel Holeček, 55. Pavel Gellner - 18. Adam Škoda, 36. Tomáš Krátoška, 57. Adam Škoda; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2 + Jiří Sedláček ČK1 + 5:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan ? - Jaroslav Mareš ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Černého: Dvě třetiny byly vyrovnané utkání, ve třetí už jsme zápas ovládli. Soupeř nás, ale potrápil. Děkujeme za hru a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář kapitána hostí Matěje Doubka: Vyrovnané utkání, které rozhodla třetí třetina. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
56:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Tomáš Dohnal (7:3).
56:32
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
54:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Daniel Holeček (7:2).
53:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Stejskal (6:2).
48:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (5:2).
48:05
Vyloučen hráč Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
48:05
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání.
48:05
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
44:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (4:2).
43:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (3:2).
40:00
40:00
35:24
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (2:2).
31:12
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
26:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Filip Šlápota (2:1).
25:23
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Tomáš Dohnal.
20:00
20:00
18:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Pavel Stejskal (1:1).
17:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Milan Paták (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Tomáš Dohnal, Michal Hošek, Milan Paták, František Zajíc, Matěj Doubek
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Miloš Procházka, Pavel Gellner, Petr Jindra, Kryštof Kůs