0:3
- : -
Zlín Lions

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Zlín Lions 3:9
11. Lukáš Pindur, 20. Tomáš Tobola, 32. Filip Matějka - 16. Jakub Žáček, 18. Michal Kořený, 20. Michal Baroň, 22. Michal Baroň, 37. Marek Míček, 38. Vlastimil Červenka, 41. Filip Horník, 41. Marek Dohnal, 59. Jakub Vořechovský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Piško 31 - Michal Varnavčin 40; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:3;
60:00
Ve třetí třetině byl poměr střel na bránu 15:12.
60:00
Komentář trenéra hostů, Miroslava Kořénka: Dneska se nám dařilo, mladí kluci byli hodně běhaví. Prolomili jsme smůlu a jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, sehráli jsme se Zlínem vyrovnané utkání, o tom vypovídá i počet střel na bránu Zlína. Zlín měl o něco málo lepší pohyb a o dost lepší produktivitu, proto si dnes 3 body zasloužil. Děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
58:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Vlastimil Červenka (3:9).
57:58
Hosté hrají v plném počtu.
56:35
Frýdek v neuvěřitelné šanci, ale ani tentokrát se nepodařilo míček protlačit za brankáře. A viditelně je to znervóznilo.
55:58
Vyloučen hráč Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
55:53
Březina si došel pro faul.
52:37
Zlín si hraje svoji hru a Frýdek se trápí.
51:19
Matějkova dělovka a brankář opět připraven.
49:01
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
47:43
47:28
Pěkná střela k tyči v podání Vežranovského.
46:35
Juroš zkouší střelu, ale trefuje brankáře.
45:43
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
45:37
Vyloučen hráč František Svitálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
45:03
Domácí jsou v plném počtu.
43:03
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:52
Pěkná střela Matějky. Varnavčin míček na poslední chvíli vyrazil nad bránu.
41:55
Zlín se nikam nehrne a drží míček co to jde za bránou.
40:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Marek Dohnal bez asistence (3:8).
40:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Michal Baroň (3:7).
40:05
Pár sekund po hvizdu a Zlín málem vstřelil gól.
40:00
40:00
V druhé třetině byl poměr střel na bránu 15:14.
40:00
39:12
Vežranovský to zkusil sám, ale neprostřelil obranu.
37:56
Mela před Zlínskou brankou, ale ani tentokrát gól nepadl.
37:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka bez asistence (3:6).
36:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Marek Míček, asistoval Vlastimil Červenka (3:5).
34:10
Vořechovský v obrovské šanci sám před branou, ale nepřekonal Piška.
33:37
Hosté opět aktivnější. U všech míčků jsou první a nedělají zbytečné chyby.
31:16
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Martin Juroš (3:4).
30:57
29:50
Hosté mají přesilovku zatím rozehranou pěkně. Drží se na míčku a hledají prostor ke střele.
28:57
Vyloučen hráč Jan Lojkásek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
28:04
Zlín tlačí a Frýdek se nemůže vymanit z obrany.
27:18
Domácí zpomalují hru, prostřídají a pak vyrazí do útoku.
25:39
Po špatné rozehrávce se ke střele dostal Gamrot, ale mířil mimo.
23:57
Frýdek teď působí trochu zmateně. Když se dostanou k míčku, tak neví co s ním a brzy jej zase ztratí.
23:10
Zlín hraje od zadu a než aby ztratili míček, tak jej raději zase vrátí zpět na obránce.
21:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň bez asistence (2:4).
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 13:14.
20:00
19:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Vlastimil Červenka (2:3).
19:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Tobola, asistoval Jan Lojkásek (2:2).
17:44
Teď se Frýdek hodně snažil dostat míček za brankovou čáru, ale brankář jej zalehl a nedovolil skórovat.
17:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený bez asistence (1:2).
15:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Michal Kořený (1:1).
14:34
Frýdek hraje na 2 lajny, kvůli ošetření zraněného Fojtíka.
13:40
Domácí mají ze hry více a je pěkné sledovat jejich akce v útoku.
11:25
Frýdek zrychlil hru a pokud to vydrží, tak by mohli ještě nějaký gól přidat.
10:38
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Pindur, asistoval Radim Klimecký (1:0).
08:15
Klimecký sám před branou se snažil vystřelit z první nahozený míček, ale netrefil se a pak už jej zpracoval golman.
06:57
06:26
Gamrot má volný prostor uprostřed a střílí, ale míček letí kousek od pravé tyče.
04:57
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:37
Do slušné šance se před bránou dostal Žáček, ale bránu netrefil.
02:36
První zákroky brankářů na obou stranách. Nebylo to nic těžkého, ale na rozhýbání dobré.
01:01
První minuta se hrála spíše na polovině domácích, ale i tak zatím bez gólové šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Michal Varnavčin; hráči v poli: Marek Míček, Jakub Vořechovský, Filip Horník, Vlastimil Červenka, Michal Baroň
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vežranovský, Petr Fiala, Tomáš Tobola, Jan Lojkásek, Jaromír Dobeš