1:3
2:2
- : -

FbC Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 4:5
5. Tomáš Černý, 24. Vít Heger, 43. Adam Petera, 59. Ondřej Souček - 21. Jiří Sedláček, 27. Tomáš Kubek, 27. Miloš Procházka, 55. Radovan Kubek, 58. Pavel Gellner; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: David Šimeček 29 - Lukáš Vacuška 40; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:2;
60:00
59:59
střely na branku 21:13
59:59
Komentář trenéra hostí David Černý: Týmové soustředění u pořadu soudkyně Barbara pomohlo, kluci byli koncentrovaní a v pěkném utkání jsme dokázali zvítězit. Děkuji soupeři za hru. Přejeme si šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra domácích Jakuba Černého: Dobrý zápas v dobrém tempu a nasazení. Oproti včerejšku výkonnostní vzpruha. Doplatili jsme na slabou produktivitu. Naopak soupeř vytěžil agresivním pojetím hry z minima maximum. Vyhrál šťastnější tým. S výkonem jsme ale spokojeni a pracujeme dál. Soupeři díky za utkání.
58:27
Hradec opět v 6 hráčích. Povede se Hradci vyrovnat, tento risk se jim už jednou vyplatil
58:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Filip Hušek (4:5).
57:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Filip Šlápota (3:5).
56:21
Zápas je v super tempu a více na balónku jsou domácí, ale kýžený gól né a né dát. Dačice drží skvěle chytající Vacuška
54:32
Domácí zkouší zrychlit hru ale robí chybu za chybou
54:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (3:4).
52:51
Hradec drží skvělý Šimeček v brance
52:00
Vyloučen hráč Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
52:00
Dačice dostávají příležitost jít opět do vedení v podobě přesilovky
48:16
Dačice skvěle ubránili svoje oslabení , Hradec nevystřelil ani jednou na branku
46:36
Hradec kombinuje na polovině soupeře ale Dačice skvěle brání svojí početní nevýhodu
46:16
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:53
Hradec nastoupil do 3.třetiny aktivněji a zaslouženě vyrovnal skóre
42:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera bez asistence (3:3).
38:41
Vyloučen hráč Pavel Gellner družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:41
Hradec má možnost srovnat utkání v podobě přesilovky
37:38
Hradce přebírá v závěru druhé třetiny otěže zápasu. Ne a ne dát gól
35:24
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:24
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:02
Hradec v oslabení hraje lépe než když hrají 5na5
34:17
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:50
Momentálně jsou jasně lepší Dačice
26:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Michal Obertan (2:3).
26:47
Obrat je dokonán skvěle sehraná akce Dačic znamená obrat v utkání
26:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Jan Sláma (2:2).
26:27
Dačice z minima vytěžili maximum a srovnávají skóre
24:54
Hradec s agresivním napadáním získává balónky a Dačice s tím má velké problémy
23:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Filip Hušek (2:1).
23:17
Hradec se po inkasované brance probudil a teď Dačické válcuje a jasně je přehrávají
20:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček bez asistence (1:1).
17:42
Vyloučen hráč Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.